Сад-город

Як поліпшити схожість насіння. Що треба знати про стимулятори росту рослин

— 19 лютого 2021 —

Придбати посадковий матеріал, це ще пів справи, потрібно ще як слід підготувати його. Адже вміст гарних яскравих пакетиків, на жаль, іноді виявляється недостатньо якісним.


Міцна розсада перцю – запорука гарного врожаю

— 12 лютого 2021 —

Перець – улюблена культура багатьох городників. Щоб розсада виросла міцною, а врожай порадував, потрібно прикласти чимало зусиль. Головні умови вирощування перцю: якісне насіння, живильний ґрунт, світло, тепло й своєчасний полив.


Питний режим для розсади: в який час доби краще поливати рослини

— 5 лютого 2021 —

Виявляється, правильно організований питний режим важливий для рослин не менше, ніж тепло, світло і якісний субстрат. При неправильному підході до поливу саджанці можуть зів'янути, пожовтіти і навіть загнити або висохнути. Щоб цього не сталося, треба всього лише виділити пару хвилин і прочитати дану статтю.


Окропом по шкідниках

— 5 лютого 2021 —

Знищити зимуючих шкідників на чагарниках можна за допомогою гарячої води. Потрапляючи на пагони, гаряча вода не обпікає їх, проте знищує вщент всі яйцекладки й лялечки шкідників.


Чому не варто поспішати з висадкою насіння томатів на розсаду

— 29 січня 2021 —

3 основних негативних фактори ранньої посадки.


Закидати сніг у теплицю – користь або порожня витрата часу?

— 28 січня 2021 —

Недосвідченому городникові може здатися, що закидати сніг у теплицю взимку – повний абсурд. Дійсно, навіщо? Рослин там нема, а виходить, і захищати від морозів нічого не треба. А ґрунт точно зиму як-небудь переживе. Але ключове слово тут – «як-небудь».


Де зимують шкідники саду і як з ними боротися

— 17 січня 2021 —

Боротьба з шкідниками саду вимагає від нас пильності - не можна розслаблятися навіть взимку. Саме час прогулятися по ділянці, щоб розкрити таємні притулки небажаних «квартирантів».


Чому зеленіє ґрунт в теплиці або парнику

— 17 січня 2021 —

Іноді городники, що вирощують овочі в теплицях і парниках, постають із проблемою появи зеленого нальоту на поверхні ґрунту. Дана неприємність найчастіше спостерігається на початку сезону, але може трапитися і влітку, коли овочівники надмірно захоплюються поливаннями і підгодівлями. Так чому зеленіє ґрунт в теплицях і парниках, і що з цим робити?


Озимий часник можна висаджувати і навесні

— 28 грудня 2020 —

Як правило, озимий часник висаджують восени, а про його весняну висадку ніхто нічого не пише. Але це не означає, що досвіду такої висадки немає. Насправді з кожного правила є виняток, про який ми і розповімо.


Вирощуємо полуницю насінням

— 28 грудня 2020 —

Багато садівників навіть не замислюються про можливість одержання розсади полуниці з насіння. Дійсно, садова суниця – це рослина, що сама ще й із завидною завзятістю опікується про власний посадковий матеріал. Дачникові залишається стежити, щоб молоді рослини не занадто тіснили плодоносні материнські кущі, відокремлювати дочірні розетки й формувати на ділянці нові посадки полуниці або суниці.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс