Сад-город

Що робити з мокрецем?

— 22 серпня 2012 —

Ця рослина зустрічається на городах, у садах, на засмічених територіях, біля будинків. З кожного насіннячка вона утворює тонкі пагони, які розповзаються в усі боки та вкорінюються, через два тижні з'являються квітки, ще через два - тисячі насінин, що розсипаються навколо і швидко проростають. І так протягом усього року. Через це рослина здобула славу злісного бур'яну, від якого складно позбутися. Народні назви цієї рослини: «мокричник», «грижник», «серцева трава». Ботанічна ж назва «зірочник середній».


Зібрати середню, підживити пізню

— 22 серпня 2012 —

На ділянці можна організувати справжній капустяний конвеєр. Так суперранні сорти готові до збирання у травні, а пізні - наприкінці жовтня... При правильній організації посадок можна з однієї площі зняти три врожаї капусти.


Полуниця. Вирощуємо вдома у мішках

— 15 серпня 2012 —

У наш час знайти свіжу полуницю можна і влітку, і взимку, але ціни!?  Наводимо докладну технологію, як виростити полуницю в домашніх умовах.


Сочевиця - королева серед бобових

— 15 серпня 2012 —

Сочевиця належить до бобових рослин. У ній міститься велика кількість білка, це і обумовлює високу калорійність страв із сочевиці.


Всі відходи - у городи?

— 8 серпня 2012 —

Вдома і на дачній ділянці завжди утворюється багато різних відходів, які досвідчені садівники не викидають, а збирають і привозять на грядки або засипають у квіткові горщики. Чи потрібно це робити, чи варто возитися з різним сміттям, і куди його підсипати?


Август. Збір врожаю

— 8 серпня 2012 —

Головна турбота в серпні - безумовно, збір і переробка врожаю. Тому продовжують збирати літні сорти яблук і груш, а також сливи, аличу, абрикоси та персики. І звісно ж, зібраний врожай потрібно переробити на повидло, джем, желе, варення, сік і т.п.


Як знайти свій секатор

— 1 серпня 2012 —

При всій розмаїтості секаторів, що представлені у магазинах, знайти «свій» інструмент не так вже і легко. На що варто звернути увагу? На які деталі дивитися в першу чергу?


Картопля. Зберегти - не в купу звалити

— 1 серпня 2012 —

Без сумніву, найважливіша робота наприкінці літа - це збирання картоплі та відбір насінного матеріалу. Картоплю для зберігання на зиму зазвичай збирають у серпні-початку вересня. Але розташування вашої ділянки, сорт картоплі і, головне, примхлива погода можуть внести серйозні корективи у строки збирання.


Амарант. Посадка і догляд

— 25 липня 2012 —

Стародавні лікарі та цілителі говорили: «на всяку хворість своє зілля виростає». У природі на кожну отруту є протиотрута. Це закон рівноваги, баланс природи, без якого все живе на землі вимерло б. Про одну з таких рослин, здатну вступити в боротьбу з недугами, піде мова.


Вирощування огірків за всіма правилами

— 25 липня 2012 —

Існує думка, що огірки - овочі дуже примхливі та одні з найбільш трудомістких у вирощуванні. Насправді це не так. Огірки - найпростіша у догляді та врожайна культура. На одній-двох невеликих грядках можна виростити стільки зеленців, що і вам, і сусідам вистачить запастися консервацією на пару років вперед. Головне - знайти до цього овочу правильний підхід.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс