Сад-город

Готуємо гарячу грядку під огірки

— 17 жовтня 2012 —

У таких грядках розсада огірків розвивається швидше, на ній не ростуть бур'яни, довше зберігається волога, та й від гризунів вона рятує дуже надійно.


А у вашому саду росте айва?

— 17 жовтня 2012 —

У неї дуже багато достоїнств. Не вірите? Тоді познайомтеся ближче. 


Українські сорти винограду

— 10 жовтня 2012 —

Сортів винограду вже виведено стільки, що, мабуть, всі за все життя не перепробуєш, не те щоб посадити кращі з них на своїй ділянці. Але селекція триває, щоправда, вже трохи в іншому напрямку.


Як доглядати за пізньою капустою

— 10 жовтня 2012 —

При правильному зберіганні пізня капуста може долежати до нового врожаю. Справа за малим, потрібно постаратися виростити качани як можна крупнішими і не дати їх з'їсти шкідникам.


Навіщо вапнувати землю

— 10 жовтня 2012 —

Вапнування - обов'язковий захід на кислих ґрунтах. Такий же, як і внесення гною. Корисне воно і для підтримки родючості деяких чорноземів. Але користуватися вапнуванням необхідно правильно.


Фізаліс: як зібрати, зберегти і приготувати

— 3 жовтня 2012 —

Завдяки вмісту пектинових речовин і збалансованому співвідношенню кислоти та цукрів стиглі плоди фізаліса вважаються цінним дієтичним продуктом. Ми розкажемо, як зібрати, зберегти і приготувати врожай цього овочу, розповсюдженого поки менше, ніж він того заслуговує.


Яку небезпеку приховують у собі трутовики?

— 3 жовтня 2012 —

Багато садівників недооцінюють шкоду, що можуть нанести гриби трутовики плодовим деревам, тому ніяк з ними не борються. І дарма, тому що наслідки такого «сусідства» можуть бути досить жалюгідними.


Догляд за штамбом

— 3 жовтня 2012 —

Взимку та ранньою весною (лютий, березень) плодовим деревам значного збитку наносять раптові потепління та різкі перепади температур протягом доби.


Як зберегти яблука і груші

— 26 вересня 2012 —

Серед осінніх садово-городніх робіт важливе місце займає збір врожаю та закладка його на зберігання. Із фруктів на тривале зберігання закладають головним чином зерняткові плоди - яблука і груші, які є цінним джерелом вітамінів в осінньо-зимовий період.


На яку глибину копати грунт

— 26 вересня 2012 —

Останнім часом частина городників обходиться без глибокої обробки ґрунту. Тому що, на їхню думку, вона порушує природну структуру ґрунту з її мікрофлорою. Правда, «природний стан» ґрунту зовсім не підходить для вирощування овочів і оброблення саду. Тому без перекопки врожаї виявляються у кілька разів нижчими, ніж на скопаних ділянках.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс