Сад-город

Огірки на підвіконні

— 24 грудня 2014 —

Очікування весни не таке утомливе, якщо знайти заняття до душі. Наприклад, виростити огірки на підвіконні. При наявності досвічування посіяти їх можна вже в січні, якщо немає - відкладіть посів на лютий або березень. Але приготувати все необхідне варто вже зараз.


Як правильно зберігати яблука взимку

— 24 грудня 2014 —

При виборі сорту яблук для зберігання взимку необхідно насамперед ураховувати його природну лежкість. Гарною лежкістю володіють сорти яблунь Лобо, Кортланд, Маяк, Витязь, Спартан, Богатир.


Посадив дід редьку...

— 17 грудня 2014 —

Редька - дворічна рослина, у перший рік формує коренеплоди різного забарвлення (чорного, білого, фіолетового), форми та розміру залежно від сорту. У всіх сортів м'якоть коренеплоду біла.


Захист дерев від зимових опіків

— 17 грудня 2014 —

Сонячні опіки на плодових деревах - явище загальновідоме. Вони щороку приносять садівникам величезні прикрості.


Броколі на вашій ділянці

— 10 грудня 2014 —

Капусту броколі не даремно рекомендують людству дієтологи всього світу: цей овоч містить велику кількість вітамінів, мінералів, мікроелементів і цукрів. Броколі перешкоджає хворобам нирок і атеросклерозу, очищає організм від важких металів і шлаків, а так само захищає його від утворення злоякісних пухлин. 


Естрагон або тархун - кулінарний полин

— 10 грудня 2014 —

Ця рослина не така заморська, як може здатися. Естрагон у великій кількості росте в Сибіру, по берегах рік і в знижених ділянках степової рівнини. Також у дикому виді зростає в Східній Європі, Середній Азії, Монголії, Китаї, Пакистані та Індії; у Північній Америці росте від Центральної Мексики до субарктичних районів Канади й Аляски. 


Цибульна лушпайка - гарне та діюче добриво

— 3 грудня 2014 —

Щоб підживити рослини, вирощувані на ділянці, а також зберегти та поліпшити врожай, люди все частіше вдаються до «хімії» (добрива і отрутохімікати). Однак, добриво із цибульної лушпайки, що завжди є під рукою, принесе багато користі та позбавить від шкідників.


Вирощуємо дайкон

— 3 грудня 2014 —

Багато людей думають, що дайкон є назвою редьки - це не так, хоча в народі і прозвали його «японською редькою». Він схожий за спорідненністю, але є окремою культурою, що має власні цінні морфологічні та біологічні ознаки.


Калина червона, уже не гірка

— 3 грудня 2014 —

Багато кому знайомий цей декоративний чагарник. Квітує калина в травні-червні. Яскраво-червоні гіркуваті плоди дозрівають у серпні-вересні.


Золота або золотава смородина

— 26 листопада 2014 —

Цей чагарник часто приймають за гібрид смородини з аґрусом, адже   листя у неї, як в аґрусу. Але це не гібрид, а золотава смородина. Назву свою вона отримала через золотаво-жовті квітки із приємним сильним ароматом, зібрані по 5-7 штук у кисті.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс