Сад-город

Розпушування грунту «сухий полив»

— 9 липня 2015 —

Не будемо забувати про цей найважливіший садовий захід, без якого не може бути ніякого нормального доглянутого саду - про регулярне розпушування поверхні землі між рослинами. Чим частіше його проводять, тим стабільніше росте сад, тому що це одночасно знищення бур'янів і збереження вологи в землі.


Зривати, зрізати, відщипувати? Як правильно збирати врожай

— 1 липня 2015 —

Здавалося б, що може бути простіше, ніж збір урожаю. Однак, як і у будь-якої іншої справи, у цієї теж є свої секрети. І відомі вони далеко не всім. Як і коли збирати ту або іншу культуру? Як не нашкодити їй під час збирання плодів? Як продовжити її плодоносіння? Питань багато, але на них є відповіді!


Що робити з пасинками на винограді?

— 1 липня 2015 —

З кінця травня садівники починають боротися з пасинками на винограді. Їх або безжалісно видирають під корінь, або дбайливо залишають два-чотири листочки, щоб не ушкодити закладені бруньки в пазухах листа та підсилити кущ додатковою листяною масою. Давайте розберемося, чи потрібні кущам пасинки.


Помилки при вирощуванні томатів

— 24 червня 2015 —

Цей список можна сміливо назвати пам'яткою городника, адже якщо постаратися максимально виключити заздалегідь відомі помилки, і приділити більше часу культурним рослинам, то й нервувати в період збору врожаю вам не доведеться!


Як боротися з палею

— 24 червня 2015 —

Така ненажерлива «комаха» як паля здатна доставити городнику масу турбот і досить таки відчутно вплинути на кількість і якість вирощуваних овочів. 


Правильний полив рослин: як, коли, скільки

— 17 червня 2015 —

Полив необхідний - з цим ніхто сперечатися не буде, але от як його робити правильно знають не всі. Одні заливають всю ділянку до стану болота, інші навпроти, вважаючи що рясний полив шкідливий заощаджують на кожній краплі. Тому, скільки води необхідно рослинам і якою є золота середина  - питання далеко не дозвільне.


Народні засоби боротьби з хворобами огірків

— 17 червня 2015 —

Відоме прислів'я про те, що хворобу легше запобігти, чим лікувати в абсолютній мірі підходить і при вирощуванні огірків, де застосування профілактичних методів цілком виправдує наступний результат. 


Кріп - ароматна пряність

— 10 червня 2015 —

Кріп - одна з найпоширеніших у городі рослин. Його можна зустріти практично на кожній ділянці. Кріп легко сіяти, він не примхливий у догляді, і в підсумку ви отримуєте ароматну пряність, доречну в будь-якій страві. 


Як проріджувати моркву

— 10 червня 2015 —

Ви згадали, що вам потрібно б прорідити моркву. Добре. Спочатку розберемося, чи потрібне нам це проріджування. Якщо ви сіяли моркву на паперовій стрічці або розкладали в борозни з потрібним інтервалом (як мінімум 2 см), то й проріджувати вам нема чого. Якщо ж ви сіяли по-старинці, то вам обов'язково доведеться прорідити посіви, тому що розумного врожаю ви не дочекаєтеся.


Чи потрібний торф як добриво

— 10 червня 2015 —

Торфу садівники намагаються придбати якнайбільше. Відразу ж розсипають на грядках, під деревами, кущами, і, заспокоєні, чекають урожаю, який, по ідеї, має підскочити до неймовірних розмірів. Користі від цього, як правило, не буває. І ось чому.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...