Сад-город

Як визначити дозу добрива

— 26 квітня 2017 —

Найкраще користуватися... звичайною сірниковою коробкою і відром.


Загартовування і висадження розсади в ґрунт

— 26 квітня 2017 —

Час біжить стрімко, здається, що ми тільки-но посадили насіння і пораділи першим сходам, а вже незабаром слід задуматися і про переселення вирощеної розсади з теплого, затишного підвіконня в теплицю або на відкриті грядки. І хотілося б зробити так, щоб наші, з такою любов'ю вирощені «вихованці», перенесли без втрат для здоров'я це переселення. Тому необхідно обов'язково провести загартовування розсади.


Весняна посадка суниці садової

— 26 квітня 2017 —

Садова суниця може рости на будь-яких добре вдобрених, досить зволожених ґрунтах, але більше віддає перевагу супіщаним і суглинним. Малопридатними є сухі й перезволожені ґрунти. Ділянку, на якій планується посадка садової суниці, насамперед, потрібно очистити від бур'янів і розкислити (бажано за рік до посадки). Прекрасним попередником для суниці є люпин.


Розсада помідорів не росте – вживаємо заходів

— 19 квітня 2017 —

При вирощуванні такої чудової культури як томати садівники зустрічаються з рядом труднощів, найпоширеніша проблема - розсада помідорів не росте.


Формуйте огірки грамотно!

— 19 квітня 2017 —

Формування куща огірка – обов'язкова процедура, що впливає як на кількість, так і на якість плодів. Щоб у розпал сезону в теплиці не буйствувала суцільна зелень, а поспівали відмінні огірки, необхідно вчасно прищипувати огіркові батоги. Отже, як формувати кущ огірка?


Секрет високих урожаїв картоплі

— 19 квітня 2017 —

Життя на Землі, як відомо, створене у двох видах: рослинному і тваринному. І за великим рахунком, тварини існують за рахунок того, що поїдають рослини. А рослини ростуть за рахунок того, що харчуються тваринами, користуючись продуктами розпаду їх білкових тіл, тобто гноєм. Звідси й точне народне слово: перегній.


Пікіровка розсади - як не нашкодити саджанцям

— 12 квітня 2017 —

При вирощуванні саджанців помідорів, баклажанів, перцю, капусти та інших городніх культур після появи 2-го справжнього листочка сіянці пікірують, тобто пересаджують в окремі ємкості. Чи потрібна пікіровка розсади? Яка мета пікіровки? Справа в тому, що в отриманих таким чином саджанців при висадженні повністю зберігається грудка землі, коренева система не травмується. При пересадженні рослини швидко вкорінюються, добре ростуть, не хворіють.


Від базиліка до естрагону. Чим корисні пряні трави і як їх вирощувати

— 12 квітня 2017 —

Ці продукти не створені для угамування голоду. Зате саме вони надають нашій їжі притягальний смак, аромат і колір, попутно збагачуючи її корисними компонентами.


Обладнання грядки на дерні

— 5 квітня 2017 —

Якщо ви не встигнули підготувати грядку під культурні рослини з осені, а навесні… ну немає у вас ні часу, ні сил, щоб облаштувати вашим дорогим овочам гідне літоперебування, тоді спеціально для вас – докладні інструкції зі створення на дернині куточка культурної природи.


Посадка саджанців плодових дерев і догляд за ними

— 5 квітня 2017 —

Засадити дачну ділянку можна різними за віком саджанцями. Але звичайно краще садити однолітки. Дерева більш старшого віку гірше приживаються. Для посадки саду потрібно брати тільки якісні саджанці з розвиненим корінням, без ушкоджень штамба та гілок.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс