Сад-город

Синоптики розповіли, якою буде зима в Україні в 2017 році

— 12 жовтня 2016 —

В останні роки в нашій країні зими були досить м'якими, сильних морозів не спостерігалося. Але за прогнозами синоптиків у цьому сезоні нас очікують люті холоди, яких не було останні 30 років.


Готуємо виноград до зимових холодів

— 5 жовтня 2016 —

Практично кожний дачник вирощує виноград на власній ділянці, і дуже задоволений у тому випадку, якщо одержує гарний урожай. Восени актуальне питання як підготувати виноград до зими, щоб і наступного року ви одержали максимум задоволення, зрізуючи налиті грона з лози.


Як зберегти яблука до зими

— 5 жовтня 2016 —

Яблука мають здатність довго не втрачати свої властивості, якщо правильно подбати про зберігання врожаю. Щоб узимку не купувати магазинних фруктів: заощадити й насолоджуватися добірними плодами, необхідно розібратися з тим, як зберегти яблука на зиму. Є кілька секретів, які допоможуть зберегти врожай яблук аж до наступної весни! Ну, до Нового року - точно.


Збирання столового буряка

— 5 жовтня 2016 —

Коренеплоди прекрасно зберігаються. Тому дуже багато городників заготовлюють буряк на зиму. Він досить невимогливий до умов зберігання. Можна зберігати врожай у засіках насипом. Найбільш підходящі сорти для тривалого зберігання це Підзимовий, Незрівнянний і Бордоіль.


Осінь у саду

— 28 вересня 2016 —

Ось і наступила осінь, а актуальність робіт у саду залишається. У жовтні видаліть хворі, нежиттєздатні дерева й кущі, а на їхнє місце посадіть нові рослини, підготуйте посадкові ями до весни. Дерева, посаджені восени, у перший рік на зиму варто підсапувати землею або торфом на висоту 30-40 см. Однак у наступні роки на зиму їх можна не підсапувати.


Заготовлюємо ґрунт для посадки розсади навесні

— 28 вересня 2016 —

Восени, коли відступають городні турботи, можна подумати про врожай майбутнього року. І заготовити ґрунт для розсади.


Як посадити картоплю під зиму для суперраннього врожаю

— 21 вересня 2016 —

Те, що бульби картоплі, які залишилися після збирання, наступного року можуть зійти, знають усі. Ось тільки врожаю вони практично не дають. Це аж ніяк не через те, що бульби виявилися "підзимовими". Просто вони знаходяться на занадто великій глибині й тому дають тільки дріб'язок. Якщо ж ми саджаємо картоплю під зиму, то можна виростити дуже ранній урожай "другого хліба".


Які дерева і чому краще саджати восени

— 21 вересня 2016 —

Коли саджати дерева - навесні або восени? Абсолютно однозначна відповідь на це питання навряд чи існує: і рік на рік за погодними умовами не припадає, і ґрунти на кожній ділянці свої, та й будь-який саджанець, як усякий живий організм, відрізняється індивідуальністю. 


Які добрива вносити восени

— 14 вересня 2016 —

Наближається зима - найвідповідальніша пора для дачників і садівників. І кожного, напевно, відвідують тривожні думки про згубність зимових морозів. Так хочеться, щоб улюблені рослини перезимували без втрат, навесні порадували пишним цвітінням, а потім і багатим урожаєм. Легше пережити зимову пору рослинам допоможе правильна підготовка до холодів, один з найважливіших етапів якої - осіннє внесення добрив.


Чому важлива осіння обрізка малини

— 14 вересня 2016 —

Багато хто залишає це трудомістке заняття до весни. І справа отут не в тім, що навесні і без малини турбот вистачає. Просто пагони поточного року одержать менше світла й живлення, а в старих, що вже відплодоносили, перезимує й досить успішно маса шкідників. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс