Сад-город

Кращі позакореневі підживлення

— 18 липня 2018 —

Високу ефективність позакореневих підживлень визнають усі. Правда, фахівці – із застереженням: якщо ґрунт не був у достатній мірі заправлений навесні добривами. Але й у цьому випадку є моменти, коли добриво по листю буде корисним.


Повитиця: рослина-паразит

— 11 липня 2018 —

Повитиця (Cuscuta) належить до небезпечних видів бур'яну, здатних заподіяти величезну шкоду культурним рослинам, що зростають на городі. Якщо раніше в сімейство Повитицевих включали тільки один вид цього бур'яну, то на сьогоднішній день селекціонери нараховують порядку 200 різновидів повитиці.


Як виростити помідори без єдиної тріщини

— 11 липня 2018 —

Приємний зовнішній вигляд помідорів залежить від декількох факторів, перший – підживлення, у період дозрівання помідорів має бути вдвічі менше, чим звичайно, інакше шок і тріщини по швах. 


Що можна посадити в другій половині літа

— 11 липня 2018 —

У саду й на городі, незважаючи на те, що врожай деяких овочів і ягід уже зібраний, робота не зупиняється. По-перше,  ріст багатьох плодових і ягідних ще щосили триває, по-друге, потрібно зробити ще дуже багато для формування врожаю наступного року. А, якщо час дозволяє, то зараз ще можна засіяти ті ділянки городу, з яких урожай уже зібраний, повторно. Це не тільки дозволить вам підвищити «продуктивність» своєї дачної ділянки, але й не дасть розростися бур'янам. 


Рятуємо город від спеки

— 11 липня 2018 —

Незвичайна спека - важке випробування і для нас, і для рослин. Хтось рятує від спеки себе, улюбленого, хтось – домочадців...


Літо у вашому саду

— 4 липня 2018 —

Одним з  головних завдань у цей період є збереження вологи. Добре, якщо дощів достатньо, але якщо довгий час тримається суха погода і висока температура повітря, сад необхідно поливати. Хоча б раз-два на місяць. Після поливу необхідно розпушити ґрунт і замульчувати пристовбурні кола.


Гіркі огірки: які причини і як із цим боротися

— 4 липня 2018 —

Усі гарбузові рослини, огірки в тому числі, виробляють глікозид кукурбітацин. Він міститься в надземних частинах рослини, але в плодах його присутність невелика. Саме цей глікозид надає гіркоту огіркам.


Сода від мурах

— 26 червня 2018 —

Існує велика кількість способів позбутися надокучливих мурах на городі - від застосування хімічних препаратів до народних засобів. Сода - один з досить простих і ефективних способів позбутися їх.


Позбуваемося шкідників капусти без хімії

— 26 червня 2018 —

Поласувати капустою люблять не багато шкідників, але навіть їхня невелика кількість дуже важко піддається знищенню. Садівникам і городникам не завжди вдається впоратися зі слимаками й равликами, із хрестоцвітною блішкою, з капустяною мухою і гусеницями. Здається, що допомогти зможуть тільки сильні хімічні препарати. Але перед тим як ними скористатися, спробуйте продовжити бій за допомогою народних методів і рецептів.


Змішані посадки: що посадити на одній грядці з помідорами в теплиці

— 20 червня 2018 —

Змішані або ущільнені посадки нам вигідні з декількох причин. По-перше, одержуємо більше врожаю з однієї грядки. По-друге, земля ніколи не пустує, а значить не розтріскується, не розмивається, втрачає менше вологи та живильних речовин. По-третє, правильно підібрані супутні культури ще й у боротьбі зі шкідниками нам допоможуть. Висівати крім основної культури ще й кілька супутніх рекомендують навіть у теплиці на одній грядці з нашими обожненими томатами. Давайте з'ясуємо, що можна саджати поруч із помідорами в теплиці, якому сусідові вони будуть раді, а якому – не дуже.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс