Сад-город

Як зберегти капусту свіжою до літа?

— 10 січня 2018 —

Зберегти капусту допоможе звичайна харчова плівка. 


Правила зимової обрізки плодових дерев

— 10 січня 2018 —

Узимку, наприкінці січня - у лютому господарі плодового саду починають обрізку дерев. Насамперед, мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.


Способи посадки дрібного насіння

— 10 січня 2018 —

Багато садівників скаржаться, що насіння улюблених рослин не тільки дуже дороге, але й має погану схожість. І особливі складності виникають із посадкою дрібного насіння. З овочевих і ягідних - на розум приходять селера, базилік і безвуса ремонтантна суниця. А серед квіткових культур таких рослин величезна безліч: маки різних сортів, петунія, лобелія, бегонія, портулак, наперстянка, піретрум та інші.


Грибна грядка: особливості вирощування гливи для початківців

— 3 січня 2018 —

Усі прекрасно знають, що гливи й печериці – це гриби, які ми з вами купуємо в супермаркетах, адже саме їх продають у свіжому виді. А чому б не спробувати виростити їх своїми руками? Для цього не обов'язково бути фахівцем в області вирощування грибів. Достатньо буде дотримуватися певної послідовності дій і у вас усе вийде.


Город без хімікатів: 12 золотих порад

— 27 грудня 2017 —

Город без хімікатів: 12 золотих порад


Зима на присадибній ділянці: чим зайнятися

— 27 грудня 2017 —

Помилково думати, що взимку на дачі або на присадибній ділянці крім як прибирання снігу немає ніякої роботи. Звичайно, дачник одержує невеликий перепочинок, але справ теж вистачає. Адже від того, як перезимують плодові дерева і ягідники, залежить їхня врожайність наступного сезону.


Стратифікація насіння: способи й поради

— 20 грудня 2017 —

У природі все влаштоване раціонально. У деяких дерев і чагарників, а також багатьох видів багатолітників дозріле насіння падає на землю ще тоді, коли в принципі є умови для його проростання.


Плануємо майбутній урожай: правила сівозміни

— 13 грудня 2017 —

Сівозміна – агротехнічний прийом, основною суттю якого є раціональне використання землі й заповнення ґрунтом різних складових природнім шляхом.


6 соток на підвіконні

— 13 грудня 2017 —

Дійсно, чому кухонне підвіконня має простоювати? Пучок-інший вітамінної зелені - завжди під рукою та практично ніяких витрат. Свіжі зелені рослини поповнять ваш організм вітамінами й мікроелементами, та й психологічно підтримають вас у студену зимову пору. Головне - не спізнитися із закладенням домашнього городу: для цього підійде середина зими. 


Розмножуємо зеленим живцюванням

— 6 грудня 2017 —

Усі сортові плодові і ягідні рослини, та й багато квітково-декоративних багатолітників розмножують винятково вегетативним способом. Тобто частинами материнських рослин. Поговоримо про один з найбільш продуктивних і ефективних способів – зелене живцювання. Правда, для його втілення потрібні спеціальні умови й деякі навички. Але саме цей спосіб у багатьох випадках виручить дачників.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс