Сад-город

Кращі ягідні рослини для птахів

— 4 січня 2019 —

Ягідні рослини виконають у вашому саду відразу дві функції – приваблять і нагодують співочих птахів, а також прикрасять ваш сад – навесні цвітінням, а восени й узимку яскравими ягодами й листям. Ця добірка нікого не залишить байдужим!


Грудень у саду

— 15 грудня 2018 —

Ми вже живемо передчуваючи передноворічну суєту, плануючи, що поставити на стіл, подарувати друзям і близьким, як прикрасити будинок і себе самих. Зима - час, коли можна відпочити й від роботи в саду, розслабитися, підлікувати натруджені спини. Але один - два рази на місяць все-таки бажано відвідати сад, щоб переконатися, вашому саду ніщо не загрожує. 


Помічники садівника з аптеки й господарського магазину

— 7 грудня 2018 —

Досвідчені дачники й городники навіть у зимовий час не перестають думати про свою земельну ділянку. Вони заготовляють насіння, підгодівлі, органічні відходи й продовжують вирощування овочевих культур навіть в умовах квартири. На підвіконнях у них зазвичай росте різноманітна корисна зелень, а іноді й інші городини.


Що садівникові запасати взимку, щоб використовувати влітку

— 30 листопада 2018 —

Дачникам, які вибрали органічне землеробство, у літній сезон потрібна величезна кількість різних органічних відходів. Залишки деревини, бур’яни, овочеве бадилля, гілки дерев і чагарників, різні харчові відходи – усе це застосовується на городі.


Обв’язка дерев на зиму: вибираємо матеріал

— 23 листопада 2018 —

Як захистити молоді дерева від морозу, вітру, а також ушкоджень кори зайцями й мишами? Найпростіший варіант — обмотати стовбури підходящим матеріалом на висоту 1-1,5 метра від землі.


Корисний для здоров’я врожай на підвіконні

— 22 листопада 2018 —

У холодну пору року, коли організму так не вистачає вітамінів, на допомогу вам прийдуть листова городина і свіжа ароматна зелень, яку легко можна виростити взимку на підвіконні.


Заготовка ґрунту для розсади

— 30 жовтня 2018 —

Для багатьох дачників купувати ґрунт для розсади - це справжня проблема, тому що з великої кількості пропозицій важко вибрати якісний товар, якому можна довіряти. До цього потрібно додати, що купувати ґрунт - це завжди додаткові фінансові витрати. Щоб заощадити витрати на ґрунт, його можна приготувати самому.


Осіннє прибирання в теплиці

— 30 жовтня 2018 —

Фахівці рекомендують за можливістю ґрунтовно чистити теплицю восени – тоді її можна буде використовувати вже з березня. При цьому пам'ятайте: нам потрібна чистота, але не стерильність. Це ж теплиця, а не операційна!


Цибуля під зиму: сорти, вибір місця, строки посадки

— 25 жовтня 2018 —

Осінь - це не тільки пора збору врожаю, але і зручний час для посадки деяких видів овочів, для одержання раннього врожаю в наступному році. Зокрема, до таких овочів можна віднести моркву, часник і цибулю. Наприклад, посадивши цибулю під зиму можна одержати врожай цибулі одночасно з полуницею, тобто, приблизно в червні. Ще один плюс - виключається ризик, що в процесі тривалого зберігання цибуля-сівок засохне і стане непридатною для посадки.


Як правильно зберегти врожай: поради та секрети

— 25 жовтня 2018 —

Як правильно зберегти врожай: поради та секретиПривіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс