Сад-город

Де зимують садові й городні шкідники та як їх знешкодити

— 10 лютого 2016 —

Останній місяць зими... Здавалося б, дачникам у цю пору зайнятися нема чим, можна розслабитися та відпочити в нетерплячому очікуванні нового дачного сезону. Але це омана! Коли сад і город спокійно сплять, десь там, під товщею снігу дрімають і їхні численні шкідники, руйнівні результати діяльності яких стануть видними тільки з приходом весни.


Як правильно вибрати добриво для підживлення розсади

— 10 лютого 2016 —

Кожний городник безпосередньо знайомий із процесом вирощування розсади. На певному етапі розвитку вона вимагає правильного підживлення.


Рослини-супутники: корисне сусідство овочів

— 3 лютого 2016 —

Рослини, як і люди, впливають одна на одну. Деякі уживаються разом краще, ніж інші. Відносини рослин-супутників складаються по-різному. По-перше, вони можуть поліпшити здоров'я або аромат один одного. По-друге, вони можуть сприяти росту сусіда. По-третє, вони можуть відганяти шкідливих і приваблювати корисних комах.


Вирощуємо розсаду перцю. Секрети агротехніки

— 27 січня 2016 —

Солодкий перець, також як і гіркий, відрізняється тривалим періодом вегетації. Для одержання врожаю біологічної зрілості їм необхідно 90-180 днів. Такого тривалого теплого періоду в нашій країні немає, тому їх вирощують через розсаду з наступним висадженням у відкритий ґрунт.


Полуниця під снігом

— 27 січня 2016 —

За вікном мінливий січень із дощем та снігом. І настав час подбати про садові культури. Якщо у вашому саду росте полуниця, то спрямуйте свій погляд на неї. Адже зараз вона вимагає особливої уваги. 


Пам'ятка для тих, хто вирощує розсаду селери

— 27 січня 2016 —

Часто садівники скаржаться, що насіння селери погано сходить.


Не поспішайте з обрізкою дерев

— 27 січня 2016 —

Січень прийшов з морозами. Отже, є підстави садівникам турбуватися, як морози вплинули на плодові дерева. Остаточно це виявиться навесні, коли набрякнуть бруньки, розпуститься листя, почнуть відростати пагони. Але досвідчені садівники вміють і радять нам, як це розпізнати значно раніше, щоб допомогти деревам. 


Тепличні грунти

— 13 січня 2016 —

Ґрунт для городньої теплиці може бути сильною позитивною складовою її продуктивності.


Розповсюджені помилки при виборі насіння

— 13 січня 2016 —

А буває у вас так: ретельно підібрали рослини для саду й городу, із трепетом, ніжністю та любов'ю виростили гарну міцну розсаду, і раптом... виросло зовсім не те, що ви очікували? Думаємо, таке трапляється з кожним з нас, а щоб неприємних сюрпризів не трапилося в черговий раз, ми хочемо поговорити з вами про помилки при виборі насіння - нерідко саме вони стають причиною наших розчарувань.


Попіл для вашого грунту

— 13 січня 2016 —

Зима - пора, коли багато хто топить пічки, розпалює вогонь у камінах. Це час накопичення дуже цінного добрива. Особливо, якщо топити ви будете не хвойними дровами. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...