Сад-город

Як правильно посадити капусту

— 6 березня 2013 —

Більшість городників вирощує на своїй ділянці капусту. Ця культура досить невибаглива, але гарний врожай можна отримати тільки при дотриманні агротехніки. Правильна посадка - половина успіху. 


Березень у саду

— 27 лютого 2013 —

Березень найконтрастніший за погодними умовами для фізіологічного стану рослин місяць. У короткому відрізку часу можливо все: тріскучі морози та майже літнє тепло, ясні сонячні дні та густі тумани, сильні снігопади та заливні дощі, змушений спокій і початок вегетації рослин (аґрус, смородина, фундук, кизил). Залежно від погоди визначається характер робіт.


Розсада помідорів - вирощування з насіння

— 20 лютого 2013 —

Як відомо помідори в наших широтах вирощуються з розсади, але як правильно виростити розсаду помідорів до висадження її у відкритий ґрунт, про секрети вирощування розсади помідорів розкаже ця стаття.


Основні правила обрізки дерев і кущів

— 20 лютого 2013 —

Про те, що дерева обрізати потрібно тільки навесні, до розпускання бруньок, коли мине небезпека сильних морозів, ми говорили вже не раз.


Секрети вирощування солодкого перцю

— 13 лютого 2013 —

Всього 20-50 г свіжих плодів перцю достатньо для того, щоб задовольнити добову потребу людини у вітаміні С та Р-активних речовинах.


Добрива: мінеральні або органічні

— 13 лютого 2013 —

Починаючі садівники часто побоюються вносити мінеральні добрива і намагаються їх замінити органічними. І найчастіше під виглядом органіки вносять саме хімію.


Прогрійте насіння

— 13 лютого 2013 —

Замість того щоб купувати в магазинах стимулятори сумнівної якості для насіння, можна скористатися перевіреними способами підготовки його до посіву - і в першу чергу прогріванням.


Формування та обрізка персика

— 6 лютого 2013 —

Для одержання високого врожаю і великих за розміром плодів персик щорічно обрізають.


Тютюн проти шкідників

— 6 лютого 2013 —

Білокрилка - ворог домашніх квітів і тепличних рослин. Знайти її неважко. Це біла дрібна мошка, що злітає, якщо потривожити листя рослин. Вона висмоктує з листя і стебел всі соки та приводить якщо не до загибелі рослин, то до втрати декоративних властивостей і врожаю.


Плюси та мінуси хлору у грунті

— 6 лютого 2013 —

Чому кімнатні рослини не рекомендується поливати невистояною водою з-під крана? Усе - через хлор, що міститься в ній, який викликає у ґрунті так зване хлоридне засолення.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...