Сад-город

Як вибрати карликовий саджанець

— 17 жовтня 2012 —

Карликових сортів не існує. Невеликого зросту від дерев домагаються, прищеплюючи їх на карликові підщепи. На ринках такі саджанці - досить велика рідкість з ряду причин.


Профілактика та захист саду від мишей

— 17 жовтня 2012 —

Миші, полівки та зайці можуть нанести величезний збиток саду, якщо не прийняти заходів для їхньої нейтралізації. Засобів боротьби з цією напастю багато, але не всі вони ефективні під час мишачої навали...


Готуємо гарячу грядку під огірки

— 17 жовтня 2012 —

У таких грядках розсада огірків розвивається швидше, на ній не ростуть бур'яни, довше зберігається волога, та й від гризунів вона рятує дуже надійно.


А у вашому саду росте айва?

— 17 жовтня 2012 —

У неї дуже багато достоїнств. Не вірите? Тоді познайомтеся ближче. 


Українські сорти винограду

— 10 жовтня 2012 —

Сортів винограду вже виведено стільки, що, мабуть, всі за все життя не перепробуєш, не те щоб посадити кращі з них на своїй ділянці. Але селекція триває, щоправда, вже трохи в іншому напрямку.


Як доглядати за пізньою капустою

— 10 жовтня 2012 —

При правильному зберіганні пізня капуста може долежати до нового врожаю. Справа за малим, потрібно постаратися виростити качани як можна крупнішими і не дати їх з'їсти шкідникам.


Навіщо вапнувати землю

— 10 жовтня 2012 —

Вапнування - обов'язковий захід на кислих ґрунтах. Такий же, як і внесення гною. Корисне воно і для підтримки родючості деяких чорноземів. Але користуватися вапнуванням необхідно правильно.


Фізаліс: як зібрати, зберегти і приготувати

— 3 жовтня 2012 —

Завдяки вмісту пектинових речовин і збалансованому співвідношенню кислоти та цукрів стиглі плоди фізаліса вважаються цінним дієтичним продуктом. Ми розкажемо, як зібрати, зберегти і приготувати врожай цього овочу, розповсюдженого поки менше, ніж він того заслуговує.


Яку небезпеку приховують у собі трутовики?

— 3 жовтня 2012 —

Багато садівників недооцінюють шкоду, що можуть нанести гриби трутовики плодовим деревам, тому ніяк з ними не борються. І дарма, тому що наслідки такого «сусідства» можуть бути досить жалюгідними.


Догляд за штамбом

— 3 жовтня 2012 —

Взимку та ранньою весною (лютий, березень) плодовим деревам значного збитку наносять раптові потепління та різкі перепади температур протягом доби.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс