Сад-город

Вибір саджанців плодових дерев

— 2 жовтня 2013 —

«Від поганого насіння не чекай доброго племені» - говорить народна приказка. І це цілком вірно. Адже майбутній урожай цілковито залежить від якості посадкового матеріалу, і якщо ви вирішили купити саджанці плодових дерев або кущів, то зробити це потрібно вміло. Адже дуже часто буває так, що покупець не має ніякого уявлення про те, що він збирається купити.


Закриття тепличного сезону

— 2 жовтня 2013 —

Літо пішло в минуле, і тепер ми можемо підвести підсумки. Хтось скаже, що нині теплиці себе не виправдали, у когось - навпроти, огірки, томати та перець на відкритих грядках згоріли, а в тіні тепличної покрівлі більш-менш благополучно плодоносили.


Саджаємо лісові гриби

— 2 жовтня 2013 —

Ви любите грибне полювання? Любіть собі на здоров'я, тільки їздити в ліс для цього зовсім не обов'язково: справжні лісові гриби прекрасно ростуть на дачі! Як їх правильно посадити, піде мова в цій статті.


Осінні посадки дерев і кущів: про тонкості та нюанси

— 2 жовтня 2013 —

Осінні посадки дерев і кущів мають свою специфіку. Ігноруючи цю специфіку, можна наробити чимало лиха. Сьогодні ми нагадуємо вам кілька важливих правил вирощування та посадки дерев і кущів, виконання яких дозволить уникнути типових осінніх помилок.


Обрізка малини

— 25 вересня 2013 —

Малина - найдорожча і популярна ягода на ринку, вона цілком може окупити всі  витрати на дачу. Потрібно лише виконати для неї кілька агротехнічних знаків уваги, а не ростити як бур'ян.


Як правильно зберегти врожай, зібраний на ділянці

— 25 вересня 2013 —

Виростити врожай на городі - половина справи, його необхідно і зберегти, про це і піде мова. Овочів багато, і для кожного потрібні спеціальні умови зберігання, які необхідно знати та виконувати. У статті мова йде про те, як правильно зберегти врожай: картоплю, моркву, буряк, цибулю і капусту, приводяться практичні поради.


Вирощуємо редиску до листопада

— 25 вересня 2013 —

Зовсім дарма наприкінці теплого сезону повторно не висівають редиску. Осінній урожай більше соковитий і смачний, чим весняний. Тільки вибирати треба найбільш скоростиглі сорти. Такі як 18 днів, Червоний з білим кінчиком, Французький сніданок та ін. Тоді ласувати вітамінним салатом можна вже через 20-25 днів.


Малина чорноплідна

— 25 вересня 2013 —

Малина - одна з найбільш улюблених і розповсюджених культур у наших садах і городах. І дійсно, важко або навіть майже неможливо зустріти садову ділянку, на якій не було б цієї прекрасної рослини. Полюбили малину здавна не тільки за красу та чудовий смак ягід, але й за її цілющі властивості.  Найбільше поширення в наших садах одержала червона малина. А ось про чорну малину деякі садівники навіть і не чули.


Як зібрати насіння квітів

— 25 вересня 2013 —

У ці осінні дні ще можна зібрати насіння багатьох однолітніх квіткових рослин. Про те, як обробити купу зібраних насінних утворень (стручків, бобів, коробочок) і виділити з цієї великої маси насіння найчастіше розміром з макове зернятко - матеріал цієї статті.


Дайкон - солодший гіркої редьки

— 18 вересня 2013 —

Дайкон (він же байлобо, солодка редька, білий редис, японський великий корінь) не тільки солодший та ніжніший своєї родички редьки, але навіть має перед нею перевагу. Як і гірка редька, це справжній санітар нирок і печінки, що здатний навіть розчиняти камені. Але редька (як і хрін) містить багато гірчичних олій, які збуджують серцеву діяльність, і зловживати ним не рекомендується.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...