Сад-город

Цибуля, від якої не плачуть

— 28 травня 2014 —

Дуже багато хто вважає, що цибуля існує тільки у двох видах: ріпчаста і зелена. Тим часом видів цибулі існує безліч, і один з найбільш улюблених гурманами - цибуля-порей. Найбільш цінна та смачна її частина - помилкове стебло, так звана ніжка. Але ось виростити «ніжки» товстими, білими та м'ясистими вдається далеко не всім городникам.


Саморобний зручний і ефективний поливальник

— 21 травня 2014 —

Одна зі складових гарного врожаю - це полив. І не дивно, адже плоди й овочі складаються на 60-96% з води. Вода рослинам потрібна у великих кількостях. Наприклад, для утворення одного кілограма плодів яблуня пропускає через себе 50-75 літрів води. А на створення 100-200 кг?.. Стає зрозуміло, що при недоліку вологи різко знижується врожайність.


У винограду вимагають догляду стебло, бруньки та навіть корені

— 21 травня 2014 —

Цінність винограду визначається насамперед удалим сполученням смакових якостей плодів і їх живильними та дієтичними властивостями.


Садок пряних трав: ароматна прикраса дачної ділянки

— 14 травня 2014 —

Пряні трави - не тільки постачальники ароматної вітамінної зелені до вашого столу, але й справжня прикраса вашого саду. Особливо якщо врахувати, що вони «стартують» ранно навесні одні з перших, коли на ділянці ще майже немає зелені.


Вирощування ранніх кабачків – насінням або розсадою

— 7 травня 2014 —

Овоч, що не вимагає особливого догляду, але подобається дуже багатьом. Особливо цінується кабачок дієтологами - він низькокалорійний і дуже корисний. Його завезли в наші краї з північної Мексики, де в їжу вживали тільки насіння. У Європу він потрапив на початку 16 століття та вирощувався спочатку в ботанічних садах.


Перше підживлення винограду

— 7 травня 2014 —

Якщо заклали добрива під виноград до посадки, то цих живильних речовин кущам вистачить на 3-4 роки. Але до моменту вступу винограду в плодоносіння запаси виснажуються. Та й потреби виноградних кущів зростають. Тому тепер виконують підживлення малими дозами.


Цвітна капуста: секрети успішного вирощування

— 29 квітня 2014 —

Це одна з найсмачніших, найкорисніших та найцінніших за вмістом живильних речовин культура. Цвітна капуста багата білками, вуглеводами, мінеральними солями фосфору, кальцію та магнію, а за вмістом вітамінів А, В і С вона знаходиться в числі лідерів серед овочів. Легко засвоюється і є дієтичним продуктом. У ній також містяться залізо, кобальт, магній, йод. На сьогодні існує досить багато сортів цвітної капусти. В умовах українського клімату можна з успіхом вирощувати такі сорти, як Скороспілка, Сноуболл, Мовір, Гарантія, Рання Грибівська.


Як доглядати за ягідними культурами

— 29 квітня 2014 —

Смородина, аґрус, а також малина особливо мають потребу в гарному догляді серед усіх плодово-ягідних культур.  Від цього залежить тривалість життя кущів та їхня врожайність.


Особливості бурякових посадок

— 23 квітня 2014 —

Сьогоднішні наші асортименти овочевих відділів магазинів досить і досить великі. Однак найбільшу перевагу покупці віддають не буряку, а іншим культурам. Великий попит у нас мають капуста, картопля, морква. А даремно, буряк дуже корисний.


Посудний кабачок - лагенарія

— 23 квітня 2014 —

Ця культура породила справжнісінькі легенди про небачений раніше кабачок, котрий як не ріж на частини, але він однаково здатний вирости. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс