Сад-город

Сухий полив - важливий агротехнічний прийом

— 21 червня 2017 —

Коли довго немає дощів, особливо важливо зберегти в ґрунті вологу. Взагалі, з початку вегетації всі заходи мають бути спрямовані на збереження зимових запасів води й ощадливу її витрату. Після танення снігу ми звичайно рихлимо ґрунт граблями. Часте, але не глибоке розпушування перешкоджає росту бур'янів і зберігає ґрунтову вологу. Недарма цей прийом називають сухим поливом.


Як сформувати кущі перців і баклажанів?

— 14 червня 2017 —

Для того щоб плоди одержували більше світла й краще дозрівали, кущі баклажанів і перців потрібно правильно формувати. Дізнайтеся, як це робиться.


Полив овочів: як, коли та скільки

— 14 червня 2017 —

З усіх форм догляду за овочевими рослинами найбільш трудомісткою, заморочливою, та й просто важкою роботою є полив городу. Як правильно поливати город, щоб ця важка робота була, принаймні, ефективною? Як і в будь-якій справі, тут є свої правила, тонкощі та секрети.


Попелиця - гроза садів і городів

— 7 червня 2017 —

Дуже часто на дачних ділянках попелиця ушкоджує багато дерев і кущів. Тим самим наносячи непоправний збиток садівникам. Ця дрібна комаха завдає шкоди не тільки садовим рослинам, але й кімнатним. Побачити її можна навіть неозброєним оком. 


Кабачки й патисони на вашій грядці: секрети вирощування

— 7 червня 2017 —

Кабачки й патисони - однолітні овочеві рослини сімейства гарбузових. Кожний, хто займався їхнім вирощуванням, доглядом за посадками, збором урожаю, може підтвердити, які це врожайні овочі! Дозрівають швидко, без особливих турбот. А після того, як вони починають плодоносити, їх уже не зупинити. Саме тому вони такі популярні на наших городах.


Квасоля стручкова - вирощування й догляд

— 30 травня 2017 —

Зараз стручкова квасоля культивується практично повсюдно. Особливу популярність стручкова квасоля заслужила не тільки завдяки своєму приємному м'якому смаку. У ній містяться вітаміни (A, C, B1, E, B2), макро- і мікроелементи, у тому числі солі кальцію, фосфор, цинк, залізо й фолієва кислота. Крім того, до складу зеленої квасолі входить достатня кількість легкозасвоюваного білка і клітковини.


Якщо на помідоровій грядці з'явилися «пробіли»...

— 30 травня 2017 —

Не засмучуйтеся, їх легко заповнити. На другий день після дощу або поливу знайдіть на найдужчих кущах  нижні пасинки, пригніть їх до землі й підсапайте.


Як звести до мінімуму кількість колорадських жуків без постійних обприскувань

— 24 травня 2017 —

Як звести до мінімуму кількість колорадських жуків без постійних обприскувань


Компостний чай: що це таке і як його зробити

— 23 травня 2017 —

Компостний чай - це досить новий навіть для органічних хліборобів натуральний засіб для поліпшення родючості ґрунту, підвищення врожайності культур, поліпшення їх смаку і зовнішнього вигляду. 


Колоновидні яблуні: вирощування й обрізка

— 23 травня 2017 —

Ідея створення колоновидної яблуні виникла в Канаді, коли на старому 50-літньому дереві сорту Макінтош господар саду виявив незвичайну гілку, що виділяється типом плодоносіння. Цими природними «мутантами» зацікавилися селекціонери Канади, Англії, Росії та деяких інших країн. Так з'явилися колоновидні яблуні.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс