Сад-город

Картопля: обробка перед посадкою

— 13 квітня 2016 —

На початку кожного вегетаційного сезону перед садівником встає питання, чим захистити свої рослини від шкідників і хвороб. Причому замислюватися про це необхідно ще до того, як ви станете віч-на-віч із проблемою, оскільки легше не допустити цього лиха, чим потім боротися з нею.


Синьйор Помідор

— 13 квітня 2016 —

Щоб одержати гарний урожай помідорів, потрібно правильно вибрати сорт (що підходить під ґрунт), приготувати й посіяти насіння, виростити розсаду і тим більше доглядати за рослинами.


Приділіть увагу саду та городу

— 6 квітня 2016 —

Якщо ви ще не встигли упорядкувати сад і город, то поспішіть. Найголовніше зараз - упорядкувати грядки, підготувати ґрунт для подальших посадок і приділити основну увагу деревам і кущам. 


Черемша: перші весняні вітаміни

— 30 березня 2016 —

Уже з'явилася в продажі черемша (дикий часник, цибуля ведмежа) - багаторічна рослина, що містить масу корисних речовин. Листя черемші нагадує листя конвалії, а корені являють собою невелику цибулину.


Город без хімії або Рослини-помічники в боротьбі зі шкідниками саду та городу

— 30 березня 2016 —

Давно вже відомо, що будь-яка рослина виділяє в повітря біологічно активні речовини - фітонциди, що вбивають або придушують ріст і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів, а також найпростіших, разом з тим вони приваблюють корисних для рослини комах, відлякуючи шкідливих.


Салат на грядці й у теплиці

— 23 березня 2016 —

Свіжі, охолоджені, хрусткі салати - чудове задоволення. Різноманітні за формою та листям і забарвленням, ці однолітні швидкоростучі овочі в основному використовують у свіжому вигляді. Практично на будь-якому городі знайдеться містечко для качанного салату. Він дуже невибагливий і росте практично в будь-якому ґрунті. Буде потрібно зовсім трохи знань, щоб знімати врожай салату протягом усього літнього сезону.


Город без хімікатів

— 23 березня 2016 —

Хімічні речовини, застосовувані для обробки саду й городу, не тільки вбивають хвороби, але й приносять шкоду людям. Тому сьогодні все більшим попитом користуються народні методи боротьби зі шкідниками та хворобами. 


Березень - час першого обприскування саду

— 16 березня 2016 —

Не упустіть час для першого обприскування. Обов'язково провести весняне обприскування перед розпусканням бруньок, щоб захистити свій сад від шкідників. Обприскувати необхідно й дерева, і чагарники, коли бруньки ще не розпустилися, а тільки трохи набрякли. Краще в суху безвітряну погоду, ранком або ввечері.


Як захистити розсаду від чорної ніжки

— 16 березня 2016 —

Городники бояться чорної ніжки і не побажають її появи навіть ворогу. Ця хвороба, що викликається патогенними грибками, підстерігає молоду розсаду будь-яких культур, і уражені нею саджанці, на жаль, у більшості випадків приречені на загибель.


Як виростити цукровими буряк і моркву?

— 16 березня 2016 —

Багато городників скаржаться, що, незважаючи на досить гарний урожай цих коренеплодів, їсти їх практично неможливо через неприємний смак. Якими прийомами можна підвищити цукристість буряка та моркви? Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...