Сад-город

Як правильно зберегти врожай: поради та секрети

— 10 жовтня 2018 —

Як правильно зберегти врожай: поради та секрети


Для чого потрібне перекопування ґрунту

— 10 жовтня 2018 —

Не будемо впадати в крайності, адже є люди які не копають практично ніколи, так само як і ті, хто перекопує свій сад - город суцільно. Розберемося насамперед у плюсах і мінусах такої звичайної здавалося б операції, як перекопування. Для чого, власне, люди копають у себе на дачі, для чого потрібно брати лопатою ґрунт і перевертати, у чому смисл цієї операції.


Саджаємо гриби на дачній ділянці

— 10 жовтня 2018 —

Ви любите грибне полювання? Любіть собі на здоров'я, тільки їздити в ліс для цього зовсім не обов'язково: справжні лісові гриби прекрасно ростуть на дачі!


Підзимові посіви: що, коли і як саджати

— 3 жовтня 2018 —

Багато городників задаються таким важливим питанням: чи є смисл мудрувати з осінніми посадками, їхати на ділянку в мороз, витрачатися на насіння і поступатися власним часом?


Чи можна отримати з деревної тирси добриво?

— 3 жовтня 2018 —

Незамінне органічне добриво, звичайно ж, гній. Але далеко не всі можуть його сьогодні роздобути. Як же бути в цьому випадку? Деякі наші читачі запитують, а чи можна замінити гній звичайною тирсою?


Жовтоплідна малина

— 3 жовтня 2018 —

Ви, напевно, уже знайомі із цією ягодою. Однак, чи знаєте ви, чим вона відрізняється від червоної, крім кольору ягід?


Що робити з бадиллям після збору врожаю

— 26 вересня 2018 —

Багато грядок уже звільняється від посівів. Від деяких рослин залишається велика кількість бадилля. Невже його доведеться викидати? Або можна знайти застосування всьому, що виросло на ділянці?


Підготовка саду до зими

— 26 вересня 2018 —

З приходом осені у садівників починаються нові турботи, пов'язані з підготовкою до зими. Ні для кого не секрет, що врожай наступного року закладається восени попереднього. Як усі рослини перезимують, такий і врожай від них слід чекати. Особливо це питання актуальне, коли можлива холодна зима з дуже низькими температурами. А оскільки важко визначити, якою буде наступаюча зима, то садівникам доводиться готуватися до гіршого.


Правильне збирання врожаю моркви

— 19 вересня 2018 —

Морква тим корисніша, чим довше вона залишається на грядці, тому що саме в осінні дні в ній інтенсивно накопичуються живильні речовини й вітаміни. І разом з тим з усіх коренеплодів, мабуть, у моркви, більше чим в інших овочів, від правильності вибору строків збирання залежать і розмір, і якість урожаю, і схоронність коренеплодів узимку.


Добрива, які краще вносити восени

— 12 вересня 2018 —

Осінь - цей кращий час, щоб гарненько удобрити ґрунт на ділянці. Ґрунт відпочиває, а у мікроорганізмів з'являється шанс більш ефективно переробляти живильні компоненти. Городнику це дає можливість заздалегідь підготувати земельну ділянку до майбутніх посадок, звільняючи час навесні на більш важливі справи.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...