Сад-город

10 помилок при вирощуванні баклажанів, які не слід допускати

— 27 березня 2020 —

Виростити гарні баклажани буває досить важко. Тому не кожний вирішується посадити цю корисну рослину на своїй ділянці. З іншого боку, при правильному доглядові ви можете одержати гарний урожай смачних овочів і приготувати з них масу чудесних блюд і домашніх заготовок на зиму. При вирощуванні баклажанів головне - уникнути певних помилок, тоді вам гарантований відмінний урожай!


Розсада помідорів: вирощуємо з насіння

— 27 березня 2020 —

Як відомо помідори в наших широтах вирощуються з розсади, але як правильно виростити розсаду помідорів до висадження її у відкритий ґрунт? Про секрети вирощування розсади помідорів розкаже ця стаття.


Як правильно організувати сівозміну?

— 20 березня 2020 —

За вікном весна, і ми починаємо замислюватися над тим, що і де посадити, аби отримати оптимальний урожай. І тут не варто забувати про ту важливу роль, яку відіграє чергування овочевих культур. Якщо воно правильне, ми не лише захистимо рослини від хвороб і шкідників, але і значно збільшимо врожайність своєї ділянки.


Сидерати: використання навесні

— 20 березня 2020 —

У городника виробився «рефлекс» завершувати сезон посівом сидератів. Серпень-вересень - посів, жовтень-листопад - зріз і перекопування з ґрунтом, а можна залишити зверху - перегниє до весни. Не уклався в зазначений термін - залишається тільки гірко зітхати.


Редиска - перший весняний овоч

— 20 березня 2020 —

Редиска – це овоч, який першим навесні з’являється у продажу. Особливий пікантний смак і приємний аромат коренеплоду надають гірчичні олії, що містяться у ньому. Щоб отримувати редиску з теплиці, потрібно знати не тільки технологію вирощування, але й особливості цієї культури.


Як правильно поливати розсаду

— 13 березня 2020 —

Розсада проходить кілька стадій – від малесенького насіннячка до дорослої рослини. Говорячи про полив, потрібно враховувати в тому числі й віковий фактор, щоб підібрати максимально підходящий спосіб.


Плануємо посадку капусти броколі на серпень

— 13 березня 2020 —

Капуста броколі надзвичайно корисна, її вирощують багато дачників. Але багато городників зустрічаються з тим, що  броколі не зав’язує голівки. Чому це відбувається?


Погані сусіди: Які рослини не можна сіяти на одній грядці

— 13 березня 2020 —

Якщо вам цікаво, чому, незважаючи на гарне насіння, розсаду, поливи й добриво, урожай овочів поганий, замисліться про правильний посів овочевих культур і зелені. Рослини, як і люди, можуть проявляти взаємну симпатію або, навпаки, ворожість. Сусідство з деякими культурами виходить плідним, а з іншими можна одержати ефект подібний до катастрофи.


Обприскування плодових дерев

— 7 березня 2020 —

При вирощуванні плодоносного саду велику роль відіграє захист рослин від хвороб та шкідників. Як тільки настає весна, дерева, кущі та квіти починають пробуджуватися від зимового сну, а разом з ними пробуджуються голодні шкідники. Саме ранньою весною приходить час проведення цілого ряду садових робіт. Весняний догляд за деревами включає в себе кілька обприскувань, а також побілку стовбура. Як саме захистити свій сад, розглянемо у цій статті.


Марганцівка для здоров'я рослин - надійна й незамінна

— 28 лютого 2020 —

Не секрет, що багато препаратів з аптек перекочували на дачні ділянки. Їхнє застосування, на перший погляд, видасться таким екзотичним, що деякими дачниками сприймається майже в багнети. Але марганцівку - давно відомий антисептик, який застосовується й у медицині, і у ветеринарії, - у рослинництві застосовують не тільки як антисептик, але і як добриво. Як же правильно використовувати марганцівку в саду й городі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс