Сад-город

Зберігання гарбуза

— 2 листопада 2016 —

Гарбуз - чудова рослина, плоди якої багаті вітамінами та мінералами, а також відмінно підходять для дитячого і дієтичного харчування. Регулярне вживання гарбузових страв рятує від дратівливості, знімає утому, поліпшує настрій. Наявність у гарбузі унікального вітаміну Т, що рідко зустрічається в інших овочах, сприяє спалюванню жирів і стимулює обмін речовин, що допомагає скинути зайві кілограми.


Укриття винограду на зиму

— 2 листопада 2016 —

У період відносного спокою надземні частини виноградного куща вільно переносять температуру до -12...-15°С. При подальшому зниженні температури спостерігається загибель вічок винограду.


Сівок під зиму: строки та технологія посадки

— 2 листопада 2016 —

Досвідченим городникам добре відомо, що посадку цибулі можна здійснювати не тільки у весняний період, але й восени. Однак саджати спеціально призначені для підзимових посівів сорти цибулі в пізній осінній період можна, але головною умовою доцільності такого заходу є правильно визначені строки і дотримання технології.


Підготовка дерев до зими

— 26 жовтня 2016 —

Плодові дерева взимку мають потребу в певному захисті, адже існує безліч факторів, здатних знищити сад у люті холоди. Сьогодні ми поговоримо про те, які заходи варто виконати, щоб підготувати плодовий сад до зими.


Чому не плодоносить груша

— 26 жовтня 2016 —

Будь-яка плодова рослина, навіть якщо вона посаджена в декоративних цілях, має приносити плоди. Це її головне призначення. Однак бувають випадки, коли посаджене в саду дерево ніяк не бажає радувати своїх господарів соковитими плодами. Розглянемо основні причини відсутності плодів на груші.


Сіємо овочі "під мороз"

— 26 жовтня 2016 —

Ось і підійшов до кінця черговий дачний сезон, уже спорожніли овочеві грядки, зеленіють тільки посіяні сидерати, особливо озиме жито. Але роботи на ділянці як і раніше вистачає.


Натуральні стимулятори утворення коренів

— 19 жовтня 2016 —

При розмноженні рослин живцями іноді виникає проблема з коренеутворенням. Для прискорення процесу можна вдатися до стимуляторів промислового виробництва, найпопулярніші з них - кореневин і гетероауксин. Але є й кілька перевірених часом народних способів.


Копати чи не копати?

— 19 жовтня 2016 —

Кожному садівнику й городнику відомо, що ґрунт потрібно готувати з осені, тому що осіння обробка є значно кориснішою, ніж весняна. Це важка робота, але останнім часом усе частіше лунають голоси прихильників органічного землеробства, які призивають від неї відмовитися.


Посадка ягідних кущів і плодових дерев

— 19 жовтня 2016 —

Як рекомендують фахівці, осінню посадку варто починати з моменту пожовтіння листя і закінчувати за 15-20 днів до настання стійких морозів. Тому що корені плодового дерева восени зупиняються в зростанні значно пізніше надземної частини, то це забезпечує підживання поранених при посадці коренів і навіть утворення мички ще до морозів. Дерева, висаджені восени, починають рости навесні раніше посаджених у весняний термін. 


Устрій теплої грядки

— 12 жовтня 2016 —

Теплі грядки - це природні "грілки" для теплолюбних овочевих культур. Вони повністю складаються з рослинних залишків і влаштовуються таким чином, щоб органіка, що розкладається, виділяла тепло, підігрівала знизу коріння рослин, допомагаючи їм перенести нічні заморозки, літні перепади температур, холодні роси.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс