Сад-город

Омолодження старих дерев

— 7 грудня 2016 —

Проведіть сильну, так звану омолоджувальну обрізку, якщо старе дерево різко знижує врожаї й починає сохнути з верхівки.


Утеплюємо рослини сітками з листям

— 7 грудня 2016 —

Дуже часто радять використовувати як утеплювач для садових рослин, що йдуть у зиму, опале листя. 


Вирощуємо яблуню і грушу з живця

— 23 листопада 2016 —

Скажіть, а ви б хотіли, щоб яблуні та груші розмножувалися так само просто, як смородина? Настриг живців, укоренив, посадив і порядок! Мрії, мрії... Не такі вже й нездійсненні мрії, як виявилося. Пробували садівники виростити грушу або яблуню з живця й у багатьох виходило. Варто й нам освоїти цей метод, чи не правда?


Заготовлюємо живці винограду. Як зберегти посадковий матеріал до весни?

— 23 листопада 2016 —

Виноградна лоза, нарізана восени на живці (цибухи) - це основа майбутнього винограднику. І від того, як ви її заготовите або придбаєте, як збережете, залежить вихід саджанців винограду і приживлюваність щеплень навесні наступного року. Головне - завжди пам'ятати, що живець - це живий, дихаючий організм.


Шпари під яблунею

— 16 листопада 2016 —

Чималу шкоду може нанести дереву навіть проста справа - перекопування пристовбурного кола. Недосвідчені садівники в більшості випадків користуються при цьому лопатами, та ще й ставлять знаряддя перпендикулярно до коренів дерева. У результаті не один корінь буде зачеплений або порізаний. Тому раз і назавжди потрібно засвоїти правило: до пристовбурного кола підступаємо тільки з вилами.


Саджанці з підвіконня або секрет зимового розмноження смородини

— 16 листопада 2016 —

Смородина - дуже цінна ягода, що містить велику кількість вітаміну С. Вона не дуже примхлива у догляді, легко розмножується.


Правильне розкорчування

— 16 листопада 2016 —

Бувають обставини, коли необхідно викорчувати дерево, чи то невигойно хворе, чи то безнадійно покалічене бурею. Розкорчування - завдання нелегке. З недосвідченості рубають дерево під корінь, а потім, щоб не боротися з поросллю від кореня, із зусиллями видирають пень. 


Якщо в дереві утворилося дупло

— 16 листопада 2016 —

Дупло, навіть зовсім невелике, потрібно закрити не відкладаючи. І кращий час для цього - пізня осінь. Тому підготуйте зараз необхідні матеріали, щоб поставити пломбу раніше, ніж випаде сніг.


Озимий часник: маленькі хитрості для великого врожаю

— 9 листопада 2016 —

Посадка часнику під зиму - важлива робота на городі восени. Коли саджати озимий часник? Як правильно саджати часник восени, на яке місце, після яких культур? Який посадковий матеріал часнику використовувати для озимої посадки? На ці та інші питання садівників про посадку часнику під зиму спробуємо розібратися в цій статті.


Лікуємо "утомлений" ґрунт

— 9 листопада 2016 —

Через ґрунтовтому, виявляється, страждають не тільки овочі, але й плодові культури. Серед зерняткових до "утоми" ґрунту найбільш чутливі яблуня, трохи менше - звичайна айва та груша. У кісточкових - сильніше гнітиться персик, слабкіше - черешня, вишня, слива й абрикос. З ягідних культур дуже погано переносить повторну посадку на тому самому місці садова суниця. Менш чутливі до ґрунтовтоми смородина й аґрус. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс