Сад-город

Рослини-супутники: корисне сусідство овочів

— 3 лютого 2016 —

Рослини, як і люди, впливають одна на одну. Деякі уживаються разом краще, ніж інші. Відносини рослин-супутників складаються по-різному. По-перше, вони можуть поліпшити здоров'я або аромат один одного. По-друге, вони можуть сприяти росту сусіда. По-третє, вони можуть відганяти шкідливих і приваблювати корисних комах.


Вирощуємо розсаду перцю. Секрети агротехніки

— 27 січня 2016 —

Солодкий перець, також як і гіркий, відрізняється тривалим періодом вегетації. Для одержання врожаю біологічної зрілості їм необхідно 90-180 днів. Такого тривалого теплого періоду в нашій країні немає, тому їх вирощують через розсаду з наступним висадженням у відкритий ґрунт.


Полуниця під снігом

— 27 січня 2016 —

За вікном мінливий січень із дощем та снігом. І настав час подбати про садові культури. Якщо у вашому саду росте полуниця, то спрямуйте свій погляд на неї. Адже зараз вона вимагає особливої уваги. 


Пам'ятка для тих, хто вирощує розсаду селери

— 27 січня 2016 —

Часто садівники скаржаться, що насіння селери погано сходить.


Не поспішайте з обрізкою дерев

— 27 січня 2016 —

Січень прийшов з морозами. Отже, є підстави садівникам турбуватися, як морози вплинули на плодові дерева. Остаточно це виявиться навесні, коли набрякнуть бруньки, розпуститься листя, почнуть відростати пагони. Але досвідчені садівники вміють і радять нам, як це розпізнати значно раніше, щоб допомогти деревам. 


Тепличні грунти

— 13 січня 2016 —

Ґрунт для городньої теплиці може бути сильною позитивною складовою її продуктивності.


Розповсюджені помилки при виборі насіння

— 13 січня 2016 —

А буває у вас так: ретельно підібрали рослини для саду й городу, із трепетом, ніжністю та любов'ю виростили гарну міцну розсаду, і раптом... виросло зовсім не те, що ви очікували? Думаємо, таке трапляється з кожним з нас, а щоб неприємних сюрпризів не трапилося в черговий раз, ми хочемо поговорити з вами про помилки при виборі насіння - нерідко саме вони стають причиною наших розчарувань.


Попіл для вашого грунту

— 13 січня 2016 —

Зима - пора, коли багато хто топить пічки, розпалює вогонь у камінах. Це час накопичення дуже цінного добрива. Особливо, якщо топити ви будете не хвойними дровами. 


Січневі турботи дачника

— 5 січня 2016 —

Наступив перший місяць року - сніжний січень. Зима вже повністю вступила у свої права, але для справжнього садівника навіть сніг не перешкода. І часу сидіти просто так, навіть зараз немає. Отже, чим можна зайнятися на дачі в січні?


Замочування насіння: натуральні живильні суміші

— 23 грудня 2015 —

Не за горами посівна пора й городники не тільки готують ґрунт, тару, насіння, але й збирають корисні поради та рекомендації. Передпосівна обробка насіння - застава гарних сходів і  здорової розсади. Поряд із промисловими стимуляторами росту рослин (Епіном, Імуноцитофітом, Гетероауксином, Кореневіном і т.д.) на етапі підготовки насіння овочевих культур до посіву великою популярністю у дачників користуються живильні розчини, приготовлені самостійно з натуральних компонентів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...