Сад-город

Січневі турботи дачника

— 4 січня 2017 —

Січень. Здавалося б, сад спить, на городі сумно, але повністю забути про турботи ні садівнику, ні городнику не приходиться. Від того, наскільки дбайливо ми поставимося до того, що дарує нам у цьому місяці природа, наскільки якісно витратимо час, що видався для відпочинку, залежить і те, як рослини перенесуть зиму, і те, як підготується до весни земля, і те, що буде рости на наших грядках у новому сезоні. Словом, приказка "готов сани влітку, а віз узимку", саме про цей період.


Як зберегти капусту свіжою до весни

— 28 грудня 2016 —

Зберегти білокачану і червонокачанну капусту свіжою і соковитою до весни зовсім не важко. 


Що садівнику запасати взимку, щоб використовувати влітку

— 21 грудня 2016 —

Городники, які практикують органічне землеробство на своїх дачних ділянках, знають не з чуток, яка величезна кількість органіки потрібна в сезон. Тому в них ніщо не пропадає даремно: гнилі деревинки спалюються для одержання попелу, друзки і дрібні гілки відправляються в малинники в якості мульчі, кухонні відходи йдуть у компостну купу тощо.


Місяць і його вплив на рослини

— 21 грудня 2016 —

Ще в стародавності астрологи помітили зв'язок між циклом Місяця і розвитком та зростанням рослин. Спостереження багатьох років показали, як розвиваються рослини залежно від фази і перебування Місяця в кожному конкретному знаку Зодіаку.


Залучення і зимова підкормка птахів

— 16 грудня 2016 —

Птахи є, мабуть, найкращими помічниками людини в боротьбі зі шкідливими комахами на присадибних і дачних ділянках. Повністю вони не можуть знищити всіх шкідників, та це й не потрібно: ті, які залишаються, не несуть небезпеки для посадок.


Пам'ятка городника: овочі, які варто посадити поруч один з одним

— 16 грудня 2016 —

Пам'ятка городника: овочі, які варто посадити поруч один з одним


Коли і як обрізати калину в саду

— 14 грудня 2016 —

Найбільш сприятливий час обрізки рослин калини - рання весна. Якщо з якоїсь причини не встигли впоратися з цією роботою в період, коли бруньки ще не рушили в ріст, відкладіть її до наступного року. Улітку обрізати калину не варто. Пагони можуть не визріти, і, якщо зима виявиться не зовсім сприятливою (сильні морози, часті відлиги), рослини можуть підмерзнути. Роботи з обрізки додасться.


Пряні трави на підвіконні

— 14 грудня 2016 —

Пряні трави можна успішно вирощувати на кухонному підвіконні в зимовий час і істотно різноманітити асортименти зелені, наявної в продажі.


Визначаємо готовність компосту

— 14 грудня 2016 —

Створення компосту - хоч і не найскладніше, але теж свого роду мистецтво. Для того щоб одержати якісні органічні добрива, необхідно не просто зібрати рослинні матеріали та інші компоненти в якому завгодно місці, а дотримати технології, що дозволяє відходам перегоріти й визріти, перетворившись на краще (і найунівер-сальніше) з доступних для саду органічних добрив. 


Календар садово-городніх робіт на грудень

— 7 грудня 2016 —

Грудень починає холодну зиму. Відлиги змінюються різким похолоданням. Іноді в грудні повністю сходить сніжний покрив. Але ж селяни називали сніг своїм багатством: "Сніг у полях - зерно в засіках". Сонце ходить усе нижче, а дні стають усе коротше і темніше. Грудень - найтемніший місяць у році, однак у грудні ж наступає день сонцестояння: сонце повертає на весну.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс