Сад-город

Починаючим городникам на замітку: пророщення картоплі

— 5 квітня 2017 —

Необхідно відібрати абсолютно здорові бульби й розкласти на світлі в теплому приміщенні в один-два шари.


Чому не сходить насіння моркви

— 5 квітня 2017 —

Морква відрізняється високим ступенем урожайності, який доходить до 20 тонн на один гектар. Однак нерідкі випадки, коли на присадибній ділянці вона погано сходить або не сходить взагалі.


Редис: найперший, найранніший

— 29 березня 2017 —

Після довгої зими наш організм потребує вітамінів, і так хочеться мати на столі перші овочі і пряні трави! Зараз в усьому світі пряно-ароматичні рослини й зелені культури дуже популярні, тим більше що в продажі з'явилася велика різноманітність насіння. Ці рослини, крім надзвичайного смаку й аромату, дуже корисні, тому що мають цілющі властивості. У захищеному ґрунті вони добре ростуть і дають ранню продукцію. 


Вирощуємо велику цибулину з насіння

— 22 березня 2017 —

Сіємо насіння цибулі в глибоку плошку (глибиною близько 10 см) із кришкою, у гарний, заздалегідь приготовлений ґрунт. Строк посіву: середина березня.


Вибираємо сусідів на овочевій грядці

— 22 березня 2017 —

Свіжі овочі, тільки-но зірвані з грядки, багаті важливими для життя вітамінами й особливо ароматні. Кожний садівник пишається вирощеним урожаєм. Однак для одержання здорового й багатого врожаю важливо вчасно спланувати послідовність і комбінацію різних овочів. Спробуємо в цьому розібратися.


На початку травня вже буде до 30°С тепла

— 15 березня 2017 —

Хоч погода мінлива й у найближчі дні настане похолодання, уже 24-26 березня на всій території України встановиться майже літня погода.


Вирощування моркви: секрети від досвідчених дачників

— 15 березня 2017 —

Про вирощування моркви написано не мало статей і наведена ще більша кількість коментарів, де городники діляться своїм успішним досвідом вирощування цього незамінного овочу. Ми ж постараємося виділити в сьогоднішній статті найосновніше, що слід ураховувати при посадці й вирощуванні цієї рослини.


Залізний купорос – застосування в садівництві

— 15 березня 2017 —

Сульфат заліза, або залізо сірчанокисле, випускається промисловістю у вигляді кристалічного порошку гарного блакитнувато-зеленого кольору. Активна речовина становить у ньому близько 53%. У народі він відомий як залізний купорос. Застосування в садівництві цього препарату дуже різноманітне й заслуговує докладного розгляду.


Правильна обробка смородини навесні - щедрий урожай улітку

— 9 березня 2017 —

Кожний садівник знає, щоб одержати гідний урожай смородини, кущі потрібно не просто правильно посадити, але й доглядати за ними практично весь рік. На перший, трохи не досвідчений погляд, ця культура не примхлива, але деякі секрети допоможуть зібрати якісні, смачні, здоровіші ягоди, ще й у великій кількості.


Вирощуємо помідори чері: 5 відмінностей у догляді

— 9 березня 2017 —

Багато дачників останнім часом віддають перевагу маленьким витонченим томатам чері. І вони у своєму виборі праві! Смак у чері більш яскравий, насичений. Іноді з малиновим, чорничним або динячим відтінком. Вони солодші. У них більше вітамінів і антиоксидантів, які запобігають розвитку ракових пухлин і продовжують молодість.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс