Сад-город

Деревний попіл живить ґрунт і зменшує його кислотність

— 4 квітня 2018 —

З покоління в покоління попіл використовують для підвищення родючості ґрунту. Це особливо цінне добриво, яке містить усі елементи, крім азоту. Попіл у своєму складі має велику частину основних живильних речовин, необхідних для росту рослин.


Обліпиха – ягода унікальна

— 29 березня 2018 —

У її невеликих плодах бурштинового кольору міститься цілий «букет» вітамінів, мікроелементів і органічних кислот, надзвичайно важливих для профілактики й лікування багатьох захворювань. У корі дерева – цінний серотонін - гормон щастя, імовірно тому часто його називають щасливим деревом.


Овочі, які потрібно саджати найпершими

— 29 березня 2018 —

Догляду за первістками на грядках майже ніякого. Та й землю вони надовго не займуть — найбільш ранні овочі можна забирати вже через 7-20 днів після сходів! Після них запросто можна на ту ж грядку висадити розсаду більш теплолюбних помідорчиків, огірочків і т.д.


Простий спосіб посадки моркви

— 29 березня 2018 —

Пропонований спосіб посадки моркви нескладний. Насамперед потрібно підготувати грядки для посадки. Потім приготувати негустий крохмальний кисіль. Остудити його так, щоб він був теплим, налити у великий кухоль із носиком, поступово рівним шаром висипати туди насіння, ретельно розмішати все дерев'яною паличкою ы відразу акуратно розливаєте кисіль із насінням по борозенках. Робити це потрібно не швидко, але й не повільно – 1 л клейстеру вистачає на 9-10 м борозенки. 


Сода підвищить урожайність огірків і помідорів

— 21 березня 2018 —

Досвідчені городники застосовують цікавий спосіб підвищити віддачу посадок огірків і помідорів. Для цього вони замочують насіння на добу в одновідсотковому розчині соди (10 г на 1 л води), після чого промивають його чистою водою, злегка підсушують до сипкості й висівають на грядки. 


Секрети соковитого редису

— 21 березня 2018 —

Редис поряд із салатом і зеленою цибулею є першим ранньовесняним овочем. Однак останнім часом багато городників воліють купувати його на ринці, а не вирощувати власноруч.


Обробка саду навесні

— 21 березня 2018 —

Для того щоб сад і садова галявина радували своїм здоровим доглянутим виглядом доводиться чимало потрудитися. Навесні не тільки рослини прокидаються, але й комахи, без яких не обходиться жоден сад. 


Навіщо потрібний сніг у теплиці

— 14 березня 2018 —

Незважаючи на те, що за вікном уже березень, у нас ще лежить сніг. Тому не упустіть останню можливість заповнити неопалювану теплицю снігом. Хоча це може викликати подив не тільки в новачків, але навіть у досвідчених городників.


Ранні томати: вирощування розсади

— 14 березня 2018 —

Розсаду томатів краще вирощувати самим, оскільки немає ніякої гарантії, що на ринку купиш розсаду саме того сорту, який улаштовує. На жаль, ринок є ринок. До того ж, ціни на розсаду з кожним роком усе вище, і немає ніякої надії, що цього року вона буде дешевше торішньої. Крім того, посадковий матеріал часто прив'ялий, земля з нього обтряслася, а при цьому рослина втрачає до 80-85 відсотків кореневої системи. Про ранній урожай у такому випадку не може бути й мови.


Лікуємо «утомлений» ґрунт

— 14 березня 2018 —

У саду від ґрунтовтоми, виявляється, можуть страждати не тільки овочі, але й плодові культури. Як вважають учені, причина «утоми» - у накопиченні в ґрунті продуктів напіврозпаду рослинних залишків: листя, дрібних гілок, плодів, а після корчування дерев ще й великого коріння.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс