Сад-город

Догляд за садом після збору врожаю

— 20 вересня 2017 —

Осінь – пора садових турбот, адже попереду зима зі своїми погодними сюрпризами і безладдями; хто знає, що вона нам готує…


Риба на помідоровій грядці - краще добриво

— 13 вересня 2017 —

Ще прадавні індіанці під свої культури підкладали цілі рибинки. Це й на прадавніх малюнках відображено, і на словах передавалося з роду в рід.  


Як посадити картоплю під зиму для суперраннього врожаю

— 13 вересня 2017 —

Те, що бульби картоплі, які залишилися після збирання, наступного року можуть зійти, знають усі. Ось тільки врожаю вони практично не дають. Це аж ніяк не через те, що бульби виявилися «підзимовими». Просто вони перебувають на занадто великій глибині і тому дають тільки дріб'язок. Якщо ж посадити картоплю під зиму, то можна виростити дуже ранній урожай «другого хліба».


Вологозарядковий осінній полив: навіщо, як і скільки?

— 13 вересня 2017 —

В останні роки суха осінь не рідкість. І якщо раніше можна було спокійно прожити без осінніх поливів, рослини задовольнялися тим, що «капає з неба», то тепер без додаткового поливу перед зимівлею не обійтися. Поговоримо про те, наскільки це важливо, а ще про те, коли поливати, що й у якій кількості.


Морква: з темниці - у темницю

— 6 вересня 2017 —

Готуватися до закладки коренеплодів на зиму потрібно заздалегідь. Наприклад, восени, для зберігання моркви знадобиться чистий пісок, бажано - грубозернистий, зволожений (приблизно 20-відсоткової вологості).


Гарбуз: формат міні

— 6 вересня 2017 —

Хоча багато городників дотепер небайдужі до пишнотілих гарбузів, величезні жовтогарячі королі поступово йдуть з наших городів, уступаючи позиції невеликим, порціонним. 


Гірчиця - корисний сидерат

— 30 серпня 2017 —

Рослини сидерати сприяють відновленню родючості земельної ділянки і зберігають її в такому стані тривалий період. 


Як краще вберегти виноград від ос

— 30 серпня 2017 —

Усе більше дачників розбивають на ділянках виноградники. Питання, як уберегти виноград від ос, стає актуальним уже при першому зборі врожаю, тому що комахи здатні нанести йому істотну втрату.


Безпечні помічники в боротьбі з мурахами

— 23 серпня 2017 —

У лісі мурахи, може бути, і «санітари», а от на городі або в саду від них одні неприємності. Вони розводять і пасуть попелицю на садових деревах, вони харчуються рослинами, ягодами й коренеплодами, виїдають квіти й бутони, вони будують мурашники в найбільш невідповідних місцях, вони частенько проникають у дачні будинки, де поводяться не краще тарганів. Загалом, мурахи для нас шкідники, з якими треба боротися.


Навіщо солити грядки?

— 23 серпня 2017 —

«Солити» грядки – випробуваний і вірний прийом з поліпшення живлення рослин. Він користувався популярністю в старі часи, коли добути мінеральні добрива для особистого господарства було непросто. Однак і сьогодні можна порекомендувати дачникам застосувати такий агротехнічний прийом на своїй садибі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс