Сад-город

Виростити базилік з насіння - просто!

— 4 травня 2016 —

Чи важко вирощувати з насіння базилік, цю "гідну царів" і шановану греками та римлянами рослину? Так ні, просто. Звідки базилік родом? Базилік - житель півдня. Рости в нашому, такому різному, кліматі йому, здавалося б, зовсім не просто. Але ж росте! Як допомогти насінню базиліка зійти швидше?


Посійте гречку в саду

— 27 квітня 2016 —

У вас на ділянці бідний ґрунт, сад погано плодоносить і стали дрібними плоди? Значить, настав час посіяти гречку на сидерати. Це одна з небагатьох культур, що здатна добувати елементи живлення там, де їх немає для звичайних рослин.


Як зібрати гарний урожай на невеликій ділянці

— 27 квітня 2016 —

Для одержання здорового та багатого врожаю важливо вчасно спланувати схеми посівів.


Нехитрий і корисний овоч селера

— 27 квітня 2016 —

Дуже багатьом знайома ця рослина. Хтось регулярно вживає її в їжу, а хтось з різних причин зовсім не їсть. І дарма. Адже селера - це не тільки корисний продукт, але й лікувальний засіб. 


Морквяні секрети

— 20 квітня 2016 —

Морквяні секрети


Посадка й догляд за черешнею

— 20 квітня 2016 —

Улюблениця всієї родини, соковита й солодка черешня, не належить до невибагливих дерев. Вона вимагає м'якого клімату, регулярного підживлення і догляду. Але дотримання нехитрих правил вибору саджанців і місця посадки, догляду за підростаючими деревами й захисту від шкідників допоможе вам одержувати багаті врожаї без особливих зусиль.


Правильна розсада. Загартовування та висадження в ґрунт

— 20 квітня 2016 —

Час біжить стрімко, здається, що ми тільки-но посадили насіння, яке проклюнулося, і пораділи першим сходам, а вже незабаром потрібно замислитися і про переселення вирощеної розсади з теплого, затишного підвіконня в теплицю або на відкриті грядки.


Картопля: обробка перед посадкою

— 13 квітня 2016 —

На початку кожного вегетаційного сезону перед садівником встає питання, чим захистити свої рослини від шкідників і хвороб. Причому замислюватися про це необхідно ще до того, як ви станете віч-на-віч із проблемою, оскільки легше не допустити цього лиха, чим потім боротися з нею.


Синьйор Помідор

— 13 квітня 2016 —

Щоб одержати гарний урожай помідорів, потрібно правильно вибрати сорт (що підходить під ґрунт), приготувати й посіяти насіння, виростити розсаду і тим більше доглядати за рослинами.


Приділіть увагу саду та городу

— 6 квітня 2016 —

Якщо ви ще не встигли упорядкувати сад і город, то поспішіть. Найголовніше зараз - упорядкувати грядки, підготувати ґрунт для подальших посадок і приділити основну увагу деревам і кущам. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...