Сад-город

Вирощування буряка

— 2 травня 2019 —

Багато написано й розказано про агротехніку цього корисного овочу, але однаково досить часто у багатьох виникає питання: як правильно вирощувати буряк?


Вирощування огірків у теплиці й відкритому ґрунті. Посадка, догляд, підгодівля

— 2 травня 2019 —

Огірок на 95% складається з води й містить цукри, а також корисні вітаміни й мікроелементи. Майже дистильована вода, що втримується в огірку, добре виводить токсини й благотворно впливає на наш організм. Огірковий сік - один із кращих натуральних засобів догляду за шкірою. Як успішно вирощувати хрусткі огірочки на садовій ділянці?


Саджаємо з розумом. Заощаджуємо не тільки місце й час, але й одержуємо захист від корисних сусідів

— 19 квітня 2019 —

Існують перевірені схеми посадки, які дозволяють зайняти всю землю й крім того, одержати з однієї грядки аж 4 урожаї. От кілька варіантів таких грядок:


Підготовка картоплі до посадки

— 19 квітня 2019 —

Картопля найчастіше вирощується не з насіння, а з бульб, але вони точно так само потребують передпосівної підготовки, як і насіння овочевих культур. Кілька простих процедур перед висадженням посприяють дружним і раннім сходам, забезпечать профілактику можливих хвороб і збільшать урожайність кожного куща. Будемо розбиратися, як підготувати бульби картоплі до посадки.


Як доглядати за ягідними культурами

— 19 квітня 2019 —

Смородина, агрус, а також малина особливо потребують доброго догляду серед усіх плодово-ягідних культур. Від правильного догляду залежить тривалість життя кущів і їх урожайність.


Городникам-початківцям на замітку: Щоб не виникало сумнівів

— 12 квітня 2019 —

Для того, щоб висіяне насіння цибулі набубнявіло в землі, воно повинно поглинути вологи у вісім разів більше, ніж становить його власна маса! Вдосталь вологи потребують й інші культури, аби вчасно проклюнулися з насіння паростки і швидко з’явилися сходи. Тому сівбу відкладати  не можна,  поки земля ще зберігає свою весняну вологість.


Як боротися із совкою

— 12 квітня 2019 —

"Торік восени совка пошкодила коренеплоди моркви й буряка, чого раніше ніколи не було. Город на зиму переорали. Які профілактичні заходи провести навесні на тій ділянці, де росли морква й буряк, щоб совка не ушкодила врожай овочів і цього року? Які овочі посадити на тій площі?" З повагою, Житковська.


Спрощуємо роботу на дачі

— 10 квітня 2019 —

Для більшості дачників дача – це не стільки місце відпочинку, скільки галери, роботі на яких більшість присвячує дорогоцінні вихідні дні. Часто близькі люди, дивлячись на ці титанічні зусилля, намагаються переконати садівників-городників у тому, що майже все те, що вони виростили, можна купити в магазині. А от здоров’я не купиш.


Змішуємо препарати для обробки рослин

— 10 квітня 2019 —

Одержати гарний урожай у саду й городі без застосування різних хімічних і біологічних препаратів майже неможливо. Тому багатьох дачників цікавить питання, чи можна змішувати  в одному обприскувачі хімічні пестициди з біологічними засобами захисту рослин, а біостимулятори - з біодобривами.


Весна в саду. Приділіть увагу ягіднику

— 10 квітня 2019 —

Бруньки ягідних кущів розпускаються рано. Отже, якщо ви не зробили обрізування ягідника восени, то не чекайте, поки ґрунт повністю підсохне. Зробіть це не відкладаючи. Адже формування та обрізування куща відіграють важливу роль в отриманні високого  врожаю.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс