Сад-город

Чергуємо посадки

— 20 листопада 2013 —

Кожному садівникові-любителю знайома ситуація, коли хочеться посадити на своїй ділянці щось новеньке. Але складність полягає в обмеженій території ділянки і, як не дивно, у широкому виборі культур. Щоб створити кожній рослині оптимальні умови зростання, необхідно суворо дотримуватися зміни культур і сортів.


Застосування деревного попелу

— 20 листопада 2013 —

Попіл від спалювання різних деревних порід є найкращим комплексним добривом, котрий містить фосфор, калій, кальцій і багато мікроелементів, необхідних рослинам. 


Порій - овоч цілющий

— 20 листопада 2013 —

Цибуля-порій цілком може суперничати з цибулею ріпчастою. Вона менш гостра, ніж ріпка, і до того ж в 2-3 рази більш врожайна. Виростити цибулю-порій легше, оскільки вона більш стійка до хвороб і шкідників, не така вимоглива до ґрунту.


До весни!

— 20 листопада 2013 —

У листопаді осінь люто суперничає з зимою, і не всякому синоптикові вдається передбачити хід цієї боротьби. Це непростий час як для рослин, так і для їхніх господарів. Особливо складний вибір стоїть перед тими, хто залишає свою фазенду до весни.


Виростити абрикос із кісточки може кожний

— 13 листопада 2013 —

Абрикос - родом з Азії, він є представником сімейства розоцвітних. Існує велика кількість сортів цього чудового фрукта. Виростити абрикос із кісточки плода, що сподобався, може кожний.


Осінь! Настав час вносити в грунт органіку

— 13 листопада 2013 —

Осіннє внесення перепрілого гною є більш ефективним, ніж весняне. Пов'язано це з тим, що лише мала частина азоту в органічній речовині знаходиться в доступній для рослин формі - водорозчинній. Щоб інший азот теж став доступним, ґрунтовим мікроорганізмам доведеться чимало потрудитися.


Як виростити ранню картоплю на городньому «смітті»

— 13 листопада 2013 —

Осінь вже підходить до кінця. Багато дачників уже завершили прибирання листя, бадилля, сухої трави та інших рослинних залишків. Досвідчені городники радять не спалювати їх і не викидати: вони придадуться для вирощування гарного врожаю ранньої картоплі.


На грядці не повинно бути тісно

— 13 листопада 2013 —

Якщо норма посіву була завищеною, а це часто трапляється, коли насіння дрібне, як, наприклад, у моркви, буряка, цибулі-порею, салату, редису, петрушки, ріпи, то по мірі зростання рослини починають одна одну затінювати, конкурувати між собою за світло, ґрунтове живлення, воду. Тому з появою двох-чотирьох справжніх листочків покваптеся прорідити сходи.


Калина червона

— 13 листопада 2013 —

У минулі часи наречена перед весіллям дарувала коханому рушник, розшитий гілочками калини. Її червоними гронами прикрашалися і весільні столи. А скільки пісень складено про неї! Це не випадково: крім краси, легендарна рослина має велику цілющу силу.


Листя на користь або на шкоду

— 6 листопада 2013 —

Восени приємно пройтися по шарудливому листю. Але зверніть увагу на калюжі, куди нападало листя від волоського горіха - вода в них чорна. Не випадково під горіхом майже нічого не росте. Опалим листям він бореться з конкурентами. У ньому міститься токсична речовина юглон. Вона викликає загибель рослин і не дає листю розкладатися в компостних купах. Грішать цим ще й дуби. Тому перестаратися з їхнім листям на грядках не варто.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс