Сад-город

Від розтріскувань кори допоможуть порізи

— 2 січня 2013 —

Кора у кісточкових культур, і особливо у черешні, тріскається частіше, ніж у яблунь або груш. І причина тут – в особливості росту клітин штамбів. Справа в тому що деревина у кісточкових росте швидше, ніж кора. І в результаті вона буде регулярно тріскатися, оголюючи рани, що довго не гояться.


Мінус 30 - не межа

— 26 грудня 2012 —

Більшість винних і технічних сортів винограду є дуже капризною та вимагає на зиму вкриття. Але є й такі, що витримають будь-які зими. Їх найчастіше і саджають на альтанку - і тінь, і врожай на соки, вино, компоти.


Правильний підхід до вибору інструментів для роботи у своєму саду

— 19 грудня 2012 —

Знати, що ви хочете побудувати та посадити, - це одне. Але щоб утілити все це в життя, потрібні надійні джерела придбання матеріалів, необхідного інструменту і продумані послідовні дії. Які інструменти є необхідними та у які варто вкладати гроші?


Мангольд - вітаміни цілий рік

— 19 грудня 2012 —

Як багато у світі неусвідомленого та незвіданого. Ми звикли вживати в їжу приблизно десять видів овочів, у той момент, коли японці - більше ста. Ми також можемо різноманітити свої грядки всілякими новими рослинами. Поповнити список звичних для нашого городника рослин може мангольд, про який, на жаль, багато городників навіть не знають.


Цибухи або відводки?

— 19 грудня 2012 —

Садівників цибухи частенько не влаштовують, вони розмножують виноград ще й щепленнями, і відводками. Це дозволяє одержати перший товарний врожай у найбільш короткий термін.


Красуня аронія, або чорноплідна горобина

— 12 грудня 2012 —

Дуже хочеться нагадати садівникам-аматорам про чорноплідну горобину. Аронія - дуже невибаглива у вирощуванні та дуже корисна у вживанні рослина. Почнемо з вирощування.


Якщо не уклалися у строк

— 12 грудня 2012 —

Що ще можна зробити в саду у грудні.


Хвороби яблук при зберіганні

— 5 грудня 2012 —

Яблука зимових лежких сортів при температурі від 1 до -1 і відносній вологості повітря 90-95% можна зберігати до 6-7 місяців і більше, а осінніх і ранньозимових сортів за тих самих умов - усього лише 2-3 місяці.


Рятує люпин

— 5 грудня 2012 —

Суниця на грядці стала марніти. Рослини взимку наполовину вимерзали, а влітку погано набирали листя, незважаючи на підживлення. Врожаю майже не отримали. Гною у нас немає, от і вирішили посіяти на цій грядці люпин, щоб оздоровити землю. Викорчували всі кущики суниці, що залишилися, грядку перекопали, розрівняли та посіяли люпин. Люпин з усіх сидератів вважається найбільш потужним покращувачем грунту. 


Бій шкідникам

— 5 грудня 2012 —

Колеги-садівники часто скаржаться на шкідників плодових дерев. А чого скаржитися? Головне - взимку не зівати, і тоді буде все в порядку!Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс