Сад-город

Осінній компост - гарантія щедрого саду

— 7 листопада 2012 —

Восени повітря стає холоднішим, дні коротшими, наші сади та розсадники віддають свої останні фрукти і овочі, а з дерев обпадає останнє листя. Під час прибирання сухого листя стає трохи сумно, тому що доведеться так довго чекати нового приходу весни.


Коли саджати малину

— 31 жовтня 2012 —

В умовах півдня, для якого характерні тепла тривала осінь і м'яка зима, осіння посадка є переважнішою. 


Підготовка та укриття винограду на зиму

— 31 жовтня 2012 —

Більша частина території нашої країни належить до зони ризикованого виноградарства. У зимовий період існує два види небезпеки, якої зазнають кущі винограду – це вимерзання та випрівання.


Листопад: ще попрацюємо

— 31 жовтня 2012 —

Так, веселощів у садівника в листопаді не додається. Погода кепська, сутеніє рано, і роботи всі якісь невеселі: завершення, згортання, консервація. Плодів-овочів у саду-городі вже не залишилося. Хіба що найпізніша капуста чекає своєї години. Її збирають після заморозків.


Заготівля і зберігання живців

— 24 жовтня 2012 —

Тільки знання та уміле використання перещеплення різних плодових дерев завжди допомагає садівникові-городникові вирішити цілий ряд питань виникаючих при посадці та догляді за деревами.


Попіл як добриво. Унікальні можливості попелу

— 24 жовтня 2012 —

Ось і підійшов до кінця черговий дачний сезон. Врожай зібраний, а на ділянках палають багаття з висохлих бур'янів, бадилля картоплі, стебел кукурудзи, соняшника, гілок.


Топ-5: найбільш солодкі овочі

— 24 жовтня 2012 —

Чим більше цукру, тим корисніше овочі. Таке твердження є не цілком правильним, хоча закономірність існує. Чим далі на схід, тим сухіший клімат, фрукти та овочі менш водянисті, більш солодкі та накопичують багато корисних для людини речовин. Покупці ж частіше віддають перевагу більш солодким не тільки фруктам, але й овочам. І не прогадують. Втім, багато хто сильно здивується, дізнавшись про найцукровішу п'ятірку овочів.


Як вибрати карликовий саджанець

— 17 жовтня 2012 —

Карликових сортів не існує. Невеликого зросту від дерев домагаються, прищеплюючи їх на карликові підщепи. На ринках такі саджанці - досить велика рідкість з ряду причин.


Профілактика та захист саду від мишей

— 17 жовтня 2012 —

Миші, полівки та зайці можуть нанести величезний збиток саду, якщо не прийняти заходів для їхньої нейтралізації. Засобів боротьби з цією напастю багато, але не всі вони ефективні під час мишачої навали...


Готуємо гарячу грядку під огірки

— 17 жовтня 2012 —

У таких грядках розсада огірків розвивається швидше, на ній не ростуть бур'яни, довше зберігається волога, та й від гризунів вона рятує дуже надійно.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс