Сад-город

Лимонник китайський: краса і користь

— 19 вересня 2012 —

Корисна і дуже гарна рослина з яскравими плодами - лимонник китайський. Це листопадна ліана, і вирощувати її потрібно на опорі. У дикому виді лимонник можна зустріти на Далекому Сході, у кедрових лісах і долинах річок.


Як заробити на суниці

— 19 вересня 2012 —

Суниця - одна з найулюбленіших ягід в усьому світі. Головне її достоїнство - скоростиглість. Це найперша ягода в саду. І вона дуже зручна для переробки, тому що за короткий період дає справжній вал ягід. За це її і цінують виробники. А масове дозрівання дозволяє непогано заробити на першій ягоді.


Що саджати восени? Овочі

— 19 вересня 2012 —

Овочі та зелень зазвичай саджають навесні. Але деякі культури, і не тільки звичний салат, має сенс посіяти під зиму. Це дозволить одержати врожай на два-три тижні раніше, а рослини, що зійшли, будуть більш загартованими і менше вражатися хворобами.


Вирощуємо персик з кісточки

— 12 вересня 2012 —

Персик - культура самоплідна, тому гарний врожай можна одержувати, маючи всього одне-єдине дерево. Хоча для страховки краще мати парочку персиків. Тоді врожаї будуть значно вищими.


Виноград. Зберегти до весни

— 5 вересня 2012 —

Хто з нас не хотів би покуштувати свіжий виноград у травні? Причому збережений так, начебто його тільки що зняли з лози! Багатьох цікавить питання: як зберігати виноград.


Деякі відомості про попіл

— 5 вересня 2012 —

Попіл - традиційне натуральне мінеральне добриво, його використовують, напевно, всі садівники та городники. Однак, не будь-який попіл корисний.


Вересень для садівника - місяць відповідальний

— 5 вересня 2012 —

Літо минає, наступає неминуча пора зів'янення, і у цей час необхідно, з одного боку, постійно піклуватися про те, щоб сад зберігав свою привабливість, з іншого боку - готуватися до майбутніх холодів. Від того, наскільки вчасно і грамотно виконані роботи, багато в чому залежить, яким буде сад у наступному сезоні.


Позбуваємося від ос на винограднику

— 5 вересня 2012 —

Часто багато садівників скаржаться на те, що оси знищують виноград. Люди намагаються з ними боротися, але ця боротьба або малоефективна (підвішують різні пляшки із сиропом біля грон, роблять пастки), або занадто працевитратна (шиють різного роду мішечки, надягають їх на кожне гроно і т.д.). А якщо з осами не боротися взагалі, то можна втратити і весь врожай.


Осінні підживлення винограду

— 29 серпня 2012 —

Мета літніх і осінніх підживлень винограднику - не тільки поліпшити визрівання лоз і прискорити підготовку кущів до зими. Цими заходами можна значно поліпшити смакові якості врожаю, що дозріває, і трошки поліпшити зовнішній вигляд.


Як одержувати з площі 10 квадратних метрів щодня по великому відру огірків. Досвід городника

— 29 серпня 2012 —

Присадибна ділянка - свого роду лабораторія під відкритим небом. Ось як, наприклад, без експерименту дізнатися, що під ліщиною можна зібрати прекрасний врожай огірків?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс