Сад-город

Як уберегти врожай у посуху й допомогти йому після неї

— 4 липня 2019 —

Щоб урятувати вирощений за весну й початок літа врожай, садівникам-городникам сьогодні доводиться працювати в режимі надзвичайного стану. Але ж рослинам зараз потрібно не тільки багато пити, але й добре харчуватися.


Пасинкування томатів: як і коли робити

— 22 червня 2019 —

Пасинкування томатів викликає безліч питань у новачків у городній справі. Спробуємо на них відповісти й зрозуміти, для чого й чому видаляють або залишають пасинки томатів.


Вирощування стручкової квасолі на присадибній ділянці

— 22 червня 2019 —

Людині вкрай необхідні городина і фрукти, адже вони багаті вітамінами й мікроелементами. І хоча всі ці дарунки природи, вирощувані на присадибній ділянці, - джерела всіх необхідних для людини речовин, деякі, наприклад квасоля, відрізняються особливим багатством.  квасоля. І саме тому  вирощування стручкової квасолі становить великий інтерес і принесе на домашній стіл багатий набір вітамінів та мікроелементів.


Естрагон: вирощування й властивості

— 20 червня 2019 —

Естрагон (Artemisia dracunculus) - багаторічна пряна рослина, корисна трава із сімейства складноцвітих (Asteraceae). Естрагон відноситься до роду полинь, тому іноді його називають полинем естрагоновим. По-справжньому пікантним смаком володіє лише один різновид виду естрагон: Artemisia dracunculus var. sativa, яку в західній традиції називають естрагон французький. Нерідко помилково замість неї вирощують 2 інші різновиди (естрагон руський і естрагон дикий), схожі зовні й більш холодостійкі, але не володіють пряним смаком і ароматом естрагону французького (далі - просто естрагон). Про те, як не помилитися, купуючи естрагон, читайте нижче.


Чому обсипається зав’язь. Вживаємо заходів

— 20 червня 2019 —

У саду можна помітити дві хвилі опадання зав’язі. Перша називається природною й відбувається відразу після цвітіння в травні. У цей час рослини скидають зайву зав’язь, яку не в силах прокормити. Друге опадання зав’язі відбувається в червні. У цей час плоди обсипають через погане запилення, недостатнє харчування або полив, через ушкодження плодів шкідниками. От саме в цей час потрібно застосовувати спеціальні заходи, щоб урятувати врожай.


Чим удобрювати малину підкаже її зовнішній вигляд

— 8 червня 2019 —

З давніх часів малина відома як найбагатше джерело вітамінів і мікроелементів. Витончений смак і запашний аромат ягід прийшовся по душі не тільки дітлахам, але й дорослим. З неї готують смачні джеми, компоти, варення. Запасливі господарки заморожують ягоду, сушать на зиму, щоб у холодну пору побалувати своїх близьких і друзів корисними ласощами.


Розпушіть землю, як перинку

— 8 червня 2019 —

Незалежно від характеру грунту на вашому городі, землю на початку літа треба розпушувати багато разів. Часте глибоке розпушування (наприклад, післясходове, граблями) зберігає в грунті вологу й допомагає знищити бур’яни.


Як врятувати дерева

— 6 червня 2019 —

У нашій місцевості почалися масові проблеми з деревами. Особливо страждають абрикоси. За короткий час вони втрачають більшу частину листя, іноді і плодів. Відбувається це буквально за ніч. Багато хто спостерігав картину, коли на ранок під абрикосом вся земля встелена опалим листям. Що робити в такій ситуації, і як попередити подібне, якщо ваші дерева ще не вражені?


Кабачки й патисони – такі різні й такі схожі

— 6 червня 2019 —

Кабачки й патисони – рослини врожайні й прості у догляді. Сучасна селекція дала нам стільки різних сортів і видів цих смачних і корисних овочів, що недовго й розгубитися. Навіть досвідчені городники не завжди встигають вивчити опис усіх новинок. У колекції є майже круглі кабачки, зелені цукіні, жовтогарячі патисони. Щоб ви надалі купували насіння саме тих рослин, які найбільше підходять під ваші задачі й правильно їх вирощували – давайте разом розберемося в чому їх подібності й відмінності, різниця в смакові, кулінарних властивостях і ін. особливостях.


Стрілки часнику від хвороб і шкідників

— 5 червня 2019 —

У червні озимий часник випускає квітконоси. їх видаляють – і одержують більш важкі голівки. При цьому часникові стрілки здатні принести набагато більше користі. У першій половині літа вони стануть справжньою паличкою-рятівницею, яка самим економічним способом дозволить зберегти здоров’я культурних насаджень.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс