Сад-город

5 головних правил збирання картоплі

— 16 серпня 2017 —

5 головних правил збирання картоплі


Поганий урожай картоплі: причини й рішення

— 16 серпня 2017 —

Деякі городники й дачники цікавляться, чому при гарному начебто догляді картопля дає поганий урожай? Використовуються всі необхідні традиційні методи підживлення і поливу, обрана гарна ділянка та ґрунт, а результати могли б бути й краще. Виявляється, існує кілька основних причин поганого врожаю картоплі. Спробуйте їх усунути і зібраний урожай обов'язково порадує.


П'ять рослин, які відлякують комах

— 9 серпня 2017 —

Комарі – істоти, безумовно, шкідливі. У хімічних репелентах користі теж мало.  Іноді ми не знаємо, як вирішити цю проблему, не прибігаючи до використання хімічних препаратів. Для людей підтримуючих здоровий спосіб життя, що й опікуються про здоров'я своїх дітей, питання є дуже актуальним.


Арахіс на дачі: як виростити земляний горіх

— 9 серпня 2017 —

Улюблений багатьма земляний горіх можна виростити на садовій ділянці! Потрібно тільки посіяти підходящий скоростиглий сорт і виконувати всі рекомендовані агротехнічні заходи.


Боротьба з фітофторою томатів: народні методи й засоби

— 9 серпня 2017 —

Серед хвороб томатів однією з найпоширеніших вважається фітофтороз або фітофтора. З появою цього грибкового захворювання на томатних кущах можна відразу помітити його ознаки – дрібні плями темного кольору на листях, буре листя, що підсихає, а також почорніння окремих ділянок стебла. Згодом починають чорніти й самі плоди, а кущ в'яне й засихає.


Захист капусти від шкідників народними засобами

— 2 серпня 2017 —

Дуже кривдно буває, коли міцна, здорова, молода капуста раптом виявляється дірявою. А виїдає її потомство метеликів капусниць. Досвідом ефективної боротьби із цим шкідником діляться городники-аматори.


Чи потрібно обривати нижнє листя у томатів?

— 2 серпня 2017 —

Томати — це одна з найбільш популярних овочевих культур, тому вони досить часто зустрічаються на городах. І якщо вам вдається рік у рік вирощувати томати, одержуючи високі врожаї, мистецьки обходячи пастки у вигляді фітофтори та інших хвороб і шкідників, то ви – справжній городник.


Жовтіє листя в огірків

— 26 липня 2017 —

Пожовтіння листя огірків - проблема, з якою зустрічається майже кожний городник. В одних жовтіє або покривається плямами нижнє листя, в інших огірки жовтіють, в'януть і засихають, у третіх — листя жовтіє по краях, утворюючи свого роду облямівку.


Полуниця: догляд після збору врожаю

— 26 липня 2017 —

Звідки береться гарний урожай полуниці? Він закладається в липні – вересні попереднього року. Догляд за полуницею після збору врожаю, у липні та серпні – основа врожаю майбутнього року.


Вирощування броколі: правила й агротехніка

— 19 липня 2017 —

Капусту броколі не даремно рекомендують людству дієтологи всього світу: цей овоч містить велику кількість вітамінів, мінералів, мікроелементів і цукрів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс