Сад-город

Прийоми посадки для ягідних кущів

— 1 жовтня 2014 —

Жовтень - найбільш сприятлива пора і для посадки ягідних кущів. Під смородину, аґрус і малину на садовій ділянці краще відводити зволожені, досить освітлені місця з гарним захистом від вітру.


Що робити з тирсою

— 1 жовтня 2014 —

Одні садівники вважають тирсу відмінним добривом. Інші проти такої органіки. Хто правий? Давайте розберемося. 


Готуємося до нового врожаю

— 1 жовтня 2014 —

Сезон закінчився. З теплиці прибрані томати, перці, баклажани й огірки. Прийшла черга підготувати її до наступного врожаю. Адже овочі, які вирощують у теплиці, можуть хворіти на різні хвороби і якщо не зробити обробку теплиці восени, то огірки й томати можуть бути уражені перезимованими грибковими інфекціями в наступному сезоні.


Оздоровлюємо грунт

— 24 вересня 2014 —

Ґрунт - фундамент благополуччя всього живого. Саме ґрунт приймає на себе викиди та відходи, виконуючи найважливішу роль буфера й очисника. Він накопичує важкі метали, пестициди, вуглеводні та інші речовини, що забруднюють, очищаючи від них повітря й захищаючи ґрунтові води. А ось рослинам часом доводиться туго. Вони змушені споживати все те, що їм дає ґрунт, а це не завжди корисно - ні їм, ні нам, якщо ці рослини їстівні.


Правильне формування огірків у теплиці - застава високого врожаю

— 24 вересня 2014 —

Цього року вперше спробували вирощувати огірки в теплиці. Але врожай нас не порадував. У чому причини і які особливості вирощування огірків у закритому ґрунті?


Ріпа. Користь і вирощування

— 17 вересня 2014 —

Ріпа - одна з найбільш древніх культурних рослин. Вона була відома народам Вавилона, Ассирії кілька тисячоріч назад. В античний час ріпа проникла в Грецію та Рим. Там її широко вирощували. Потім ріпа відправилася в європейські країни.


Вирощуємо арахіс на городі

— 17 вересня 2014 —

Багато городників хочуть виростити незвичайний овоч або фрукт на своїй грядці. Бажання захопленого садівника отримати новий урожай екзотичних плодів цілком з'ясовне, головне, щоб воно приносило моральне задоволення. Арахіс є унікальною культурою для багатьох регіонів. Але спробувати виростити горіх все-таки варто.


Якщо тріскається капуста

— 17 вересня 2014 —

Дуже прикро, коли великі капустини без видимої причини починають тріскатися. Так ще й у тріщини заповзають слимаки й гусениці, остаточно псуючи врожай. Для зберігання такі качани не придатні, і в кулінарії їх використовувати незручно - доводиться зрізати багато листя.


Чим зайнятися на дачі у вересні?

— 10 вересня 2014 —

Чим зайнятися на дачі у вересні?


Перець чилі: особливості вирощування

— 10 вересня 2014 —

Гострий перець (пекучий, гіркий, червоний перець чилі) - ефектна багаторічна рослина, швидко зростаючий напівчагарник. Гострий перець легко та цікаво вирощувати вдома на вікні, на балконі, у теплиці або в горщику на городі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс