Сад-город

Логанбері - один з малино-ожинових гібридів

— 25 березня 2015 —

Генетики вважають такі гібриди дуже перспективним напрямком у селекції цих культур, думаючи, що від ожини нові сорти успадковують високу врожайність, невибагливість до ґрунту та умов вирощування, а від малини - її зимостійкість і незначну колючість стебел.


Цибуля із сівка або з насіння - що краще?

— 25 березня 2015 —

Цибулю зустрінеш на кожній дачі - хоч маленька грядка, але неодмінно є. Як краще її виростити: із сівка або з насіння? Давайте подумаємо разом.


Золотава смородина: особливості агротехніки

— 18 березня 2015 —

Золотава смородина родом з Америки. Мабуть, у свій час ця не дуже схожа на смородину рослина здійснила таке сильне враження на європейців, що ті не полінувалися привезти її додому. Спочатку її вирощували як декоративний чагарник, але пізніше людям сподобалися і ягоди.


Правила вирощування високорослих томатів

— 18 березня 2015 —

У теперішній час помідорів (у перекладі з італійської слово «помідорів» означає «золоте яблуко») є однією з найвідоміших овочевих культур. І це не випадково. Томати відрізняються не тільки приємним смаком, але й містять у собі величезну кількість вітамінів. Наприклад, один помідор містить добову норму вітаміну С. З цієї причини помідори іноді називають «дачним апельсином», адже за вмістом вітаміну С він не поступається цитрусовим.


Буряк цукровий: особливості вирощування

— 11 березня 2015 —

Урожай цієї високопродуктивної (одна сотка може дати до 500 кг коренеплодів), технічної та кормової культури прямо залежить від умов зростання. 


Як виростити розсаду: проблеми та рішення

— 11 березня 2015 —

Як виростити розсаду: проблеми та рішення


Опіки дерев - як з ними боротися

— 4 березня 2015 —

Як же не хочеться у сонячну днинку іти з вулиці! Здається, що й дерева повинні радуватися снігу й сонцю! Але огляньте стовбури з південного боку - помітили бурі ділянки мертвої кори?


Регулятори росту рослин

— 4 березня 2015 —

Регулятори росту рослин - це речовини, що стимулюють або, навпаки, гальмують процеси, пов'язані з ростом і розвитком. Бувають природні та штучно синтезовані. 


Березень на дачі. Основні роботи в саду та на городі

— 4 березня 2015 —

Березень зиму закінчує, весну починає. Він то плаче, то сміється, то снігом сяє, то сонцем гріє. Березень - спадкоємець лютого, він квітню пролітному дорогу-доріжку показує. У березні день із ніччю міряються, рівняються.


Пікіровка розсади: нюанси, поради, особливості процесу

— 25 лютого 2015 —

Наближається весна, а разом з нею й такі необхідні для городника процедури, як пікіровка розсади. Для чого необхідно пікірувати молоду розсаду? Щоб коренева система майбутнього овочу або квітки стала могутнішою, більш розгалуженою, сіянці необхідно розсаджувати в окремі горщики і як зробити це правильно, розповість дана стаття.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс