Сад-город

Готуй сани влітку, а насіння... взимку

— 23 січня 2013 —

На календарі - середина зими, але городники вже зайнялися підготовкою  до весни. Ми пропонуємо декілька порад, для вирішення цього питання.


Засіб для боротьби зі шкідниками саду з цедри

— 23 січня 2013 —

Хочу порадити нашим хазяєчкам, щоб вони не викидали шкірку мандаринів, апельсинів, лимонів. Якось я прочитала, що вона добре допомагає в боротьбі зі шкідниками рослин, і тепер я щороку її збираю та сушу. При необхідності у вас завжди буде готовий засіб від метелика плодожерки, попелиці, щитівки на рослинах.


Кілька слів про найскромнішого «короля всіх овочів» - шпинат

— 23 січня 2013 —

До прикрого рідко він зустрічається на наших грядках! За вмістом заліза шпинат посідає перше місце серед овочів, багатий мінеральними солями калію, кальцію, йоду. У ньому міститься багато білка. У їжу вживають розеточне листя до появи квіткового пагона.


І огірків стане набагато більше

— 16 січня 2013 —

Є відомості, що на початку минулого століття один клинський городник приїхав у Тимирязівську сільськогосподарську академію, щоб продемонструвати свій досвід «плідного» вирощування огірків. Для його здійснення він зажадав тільки одне - бочку із гнойовою рідотою.


Органічне землеробство на дачі

— 16 січня 2013 —

Існує два різних підходи до вирощування рослин - хімічне землеробство та органічне. Завдання першого - одержати якнайбільше продукції, не дуже піклуючись про її якість. Завдання другого - одержати овочі та фрукти екологічно чисті, високої живильної цінності.


Вода жива та мертва

— 16 січня 2013 —

У певних умовах вода може мати цілющі властивості, не замерзати при дуже низьких температурах, підвищувати врожай овочів і навіть боротися з грибковими хворобами. І зовсім необов'язково шукати «живу і мертву» воду в болотах і річечках. Отримати її можна і вдома - за допомогою звичайного електролізу.


Дрібноплідні яблуні

— 16 січня 2013 —

Підкажіть правильну назву яблуні, що в народі називають "раєчка". Плоди у неї дрібні, червоні та соковиті.


Зимові роботи на дачі

— 9 січня 2013 —

Якщо ви можете взимку легко приїхати на дачу, то ви просто щаслива людина! Але, навіть, якщо їхати вам далеко, то краще все-таки хоч 1-2 рази за місяць відвідати свій «літній» будинок. Особливо, якщо зима малосніжна.


Правила зимової обрізки плодових дерев

— 9 січня 2013 —

Узимку, наприкінці січня - у лютому господарі плодового саду починають образку дерев. Насамперед, мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.


Крукнек - ще один екзот

— 2 січня 2013 —

Крукнек - різновид жорсткокорого гарбуза. Це - перспективна культура: відрізняється скоростиглістю, у неї смачні плоди, що довго зберігаються та володіють високою харчовою і живильною цінністю.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс