Сад-город

Що робити з бадиллям після збору врожаю

— 26 вересня 2018 —

Багато грядок уже звільняється від посівів. Від деяких рослин залишається велика кількість бадилля. Невже його доведеться викидати? Або можна знайти застосування всьому, що виросло на ділянці?


Підготовка саду до зими

— 26 вересня 2018 —

З приходом осені у садівників починаються нові турботи, пов'язані з підготовкою до зими. Ні для кого не секрет, що врожай наступного року закладається восени попереднього. Як усі рослини перезимують, такий і врожай від них слід чекати. Особливо це питання актуальне, коли можлива холодна зима з дуже низькими температурами. А оскільки важко визначити, якою буде наступаюча зима, то садівникам доводиться готуватися до гіршого.


Правильне збирання врожаю моркви

— 19 вересня 2018 —

Морква тим корисніша, чим довше вона залишається на грядці, тому що саме в осінні дні в ній інтенсивно накопичуються живильні речовини й вітаміни. І разом з тим з усіх коренеплодів, мабуть, у моркви, більше чим в інших овочів, від правильності вибору строків збирання залежать і розмір, і якість урожаю, і схоронність коренеплодів узимку.


Добрива, які краще вносити восени

— 12 вересня 2018 —

Осінь - цей кращий час, щоб гарненько удобрити ґрунт на ділянці. Ґрунт відпочиває, а у мікроорганізмів з'являється шанс більш ефективно переробляти живильні компоненти. Городнику це дає можливість заздалегідь підготувати земельну ділянку до майбутніх посадок, звільняючи час навесні на більш важливі справи.


Що можна посадити на початку вересня

— 5 вересня 2018 —

У вересні грядки на городі порожніють. Зібраний урожай кабачків, баклажанів, томатів, цибулі, моркви, одна лише зимова капуста сиротливо круглиться в куточку та пузаті гарбузи жадібно ловлять жовтогарячими боками промені сонця, що остигають із кожним днем. Голий і порожній город, але рано опускати натруджені за літо руки. Новачкам на городі часто невтямки, що навіть на початку осені можна знову наповнити город яскравою, смачною та корисною зеленню.


Непотрібні турботи. Три осінні помилки дачників

— 5 вересня 2018 —

Кінець сезону – заморочливий час. Перевірте себе: чи не навантажуєте ви свою родину непотрібною роботою або додатковими витратами?


Як правильно зберегти врожай: поради і секрети

— 29 серпня 2018 —

Виростити врожай – це тільки половина справи, а як його зберегти і бажано до наступного сезону? У переддень робіт зі збирання плодів, ягід ми зібрали різні способи, які допоможуть вам зберегти вирощене. Є серед них і старі, перевірені часом методи для тих, хто не хоче ризикувати. Є й нові – для тих, хто любить експерименти. У всьому цьому різноманітті ви напевно знайдете щось корисне і для себе.


Перегній на дачі – секрети правильного готування

— 29 серпня 2018 —

Чи використовуєте ви перегній на своїй дачній ділянці? Якщо ні, то ви здивуєтеся, скільки корисних речовин і компонентів він може дати ґрунту. Листяний перегній здатний виконати відразу кілька функцій: поліпшити структуру ґрунту, мульчувати, а також підкисювати ґрунт для тих рослин, яким це необхідно для повноцінного розвитку. Як приготувати перегній на дачі?


Щитівка на садових і кімнатних рослинах

— 22 серпня 2018 —

Щитівка на домашніх рослинах, грядках або садових деревах здатна доставити чимало неприємностей. Ці комахи-шкідники ушкоджують листя, стовбури, плоди й гілки безлічі рослин. У розпал городнього сезону боремося із щитівкою грамотно!


Засіб від бур'янів на ділянці

— 16 серпня 2018 —

Багато дачників, що принципово не використовують на своїй ділянці токсичні суміші для боротьби з бур'янами – гербіциди, знають чудовий народний спосіб, як позбутися бур'янів на ділянці. Цей перевірений часом ефективний засіб знищення бур'янів і всієї небажаної трави, готується зі звичайної повареної солі та оцтової кислоти.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс