Сад-город

Коли город сам за собою доглядає

— 11 січня 2017 —

Це мрія кожного садівника-городника: нічого не робиш, а саме все росте, просапується, прибирається. Город доглядає сам за собою. Звичайно, до таких технологій ми поки не доросли. Але ще за старих часів наші предки знали рецепти рослин, що дружать, які сприятливо впливають на партнерів. Поговоримо про сприятливий вплив запашних трав і квітів на овочеві культури.


Січневі турботи дачника

— 4 січня 2017 —

Січень. Здавалося б, сад спить, на городі сумно, але повністю забути про турботи ні садівнику, ні городнику не приходиться. Від того, наскільки дбайливо ми поставимося до того, що дарує нам у цьому місяці природа, наскільки якісно витратимо час, що видався для відпочинку, залежить і те, як рослини перенесуть зиму, і те, як підготується до весни земля, і те, що буде рости на наших грядках у новому сезоні. Словом, приказка "готов сани влітку, а віз узимку", саме про цей період.


Як зберегти капусту свіжою до весни

— 28 грудня 2016 —

Зберегти білокачану і червонокачанну капусту свіжою і соковитою до весни зовсім не важко. 


Що садівнику запасати взимку, щоб використовувати влітку

— 21 грудня 2016 —

Городники, які практикують органічне землеробство на своїх дачних ділянках, знають не з чуток, яка величезна кількість органіки потрібна в сезон. Тому в них ніщо не пропадає даремно: гнилі деревинки спалюються для одержання попелу, друзки і дрібні гілки відправляються в малинники в якості мульчі, кухонні відходи йдуть у компостну купу тощо.


Місяць і його вплив на рослини

— 21 грудня 2016 —

Ще в стародавності астрологи помітили зв'язок між циклом Місяця і розвитком та зростанням рослин. Спостереження багатьох років показали, як розвиваються рослини залежно від фази і перебування Місяця в кожному конкретному знаку Зодіаку.


Залучення і зимова підкормка птахів

— 16 грудня 2016 —

Птахи є, мабуть, найкращими помічниками людини в боротьбі зі шкідливими комахами на присадибних і дачних ділянках. Повністю вони не можуть знищити всіх шкідників, та це й не потрібно: ті, які залишаються, не несуть небезпеки для посадок.


Пам'ятка городника: овочі, які варто посадити поруч один з одним

— 16 грудня 2016 —

Пам'ятка городника: овочі, які варто посадити поруч один з одним


Коли і як обрізати калину в саду

— 14 грудня 2016 —

Найбільш сприятливий час обрізки рослин калини - рання весна. Якщо з якоїсь причини не встигли впоратися з цією роботою в період, коли бруньки ще не рушили в ріст, відкладіть її до наступного року. Улітку обрізати калину не варто. Пагони можуть не визріти, і, якщо зима виявиться не зовсім сприятливою (сильні морози, часті відлиги), рослини можуть підмерзнути. Роботи з обрізки додасться.


Пряні трави на підвіконні

— 14 грудня 2016 —

Пряні трави можна успішно вирощувати на кухонному підвіконні в зимовий час і істотно різноманітити асортименти зелені, наявної в продажі.


Визначаємо готовність компосту

— 14 грудня 2016 —

Створення компосту - хоч і не найскладніше, але теж свого роду мистецтво. Для того щоб одержати якісні органічні добрива, необхідно не просто зібрати рослинні матеріали та інші компоненти в якому завгодно місці, а дотримати технології, що дозволяє відходам перегоріти й визріти, перетворившись на краще (і найунівер-сальніше) з доступних для саду органічних добрив. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...