Сад-город

Як зберегти врожай капусти до весни

— 25 листопада 2015 —

Завдяки великій розмаїтості сортів капусти білокачанної вживати її у свіжому вигляді можливо практично цілий рік. Правда, для тривалого зберігання підійдуть аж ніяк не всі сорти. 


Як зберегти живці винограду

— 18 листопада 2015 —

Правильне зберігання живців винограду вирішальним чином визначає якість і відсоток виходу повноцінних саджанців. Дуже важливо, щоб до моменту посадки (при вирощуванні кореневласних саджанців) або щеплення (для  щеплених саджанців), живці залишалися свіжими та здоровими.  Що все це значить? І що для цього необхідно робити?


Омолодження смородини

— 18 листопада 2015 —

Отже, ви купили ділянку, і разом із землею вам від колишніх господарів дісталися плодово-ягідні насадження. Чи не чудово? Просто відмінно, та тільки от кущам смородини й аґрусу на вигляд років по 15-20, багато з них хворіють, вражаються шкідниками і плодоносять неважливо.


Укриття виноградників на зиму

— 11 листопада 2015 —

Виноград - рослина звичайна для країн з помірним, субтропічним або тропічним кліматом. Культивовані сорти винограду, столові і технічні, переважно вирощуються в регіонах з м'якою нетривалою зимою. Але виняткові сорти можуть переносити низькі температури, не загинувши або не втративши здатність давати врожай. Це сорти, що мають достатню морозостійкість і зимостійкість.


П'ять помилок при зберіганні картоплі

— 11 листопада 2015 —

Ось здавалося б, усе зробили правильно: виростили відмінної якості картоплю, вчасно зібрали та просушили врожай, прибрали його для зимового зберігання. Але...


Посадіть китайський лимонник

— 4 листопада 2015 —

Ця незвичайна для наших широт рослина являє собою гарну ліану з дерев'янистим стеблом, яке покриває зелене листя. До осені на ній дозрівають яскраво-червоні ягоди з гіркувато-кислим смаком. Але лимонником її називають не через те, а тому що всі її частини пахнуть лимоном, якщо їх потерти.


Готуємо малину до зими

— 4 листопада 2015 —

Зазвичай малина витримує морози, звичайно ж, при дотриманні правильних агротехнічних прийомів вирощування. У південних регіонах і в таких, де зими слабкі, малині ніякий захист узимку не потрібен. Зараз є багато морозо-тривких сортів малини, які успішно ростуть, і плодоносять у різних куточках України.


Побілка дерев: коли, як і чи потрібна взагалі

— 28 жовтня 2015 —

Побілені дерева в нашій країні давно вже стали символом повсюдно проведеного суботника. За традицією після всіх спільних прибиральних робіт виносяться відра з вапном. Білосніжні штамби дерев, а заодно й стовпи, що потрапили в поле зору, - як знак: місія трудового десанту виконана. Не дивно, що багато хто вважає побілку дерев чисто декоративним актом і відноситься до неї відповідно. А насправді вона надзвичайно важлива в житті дерева.


Напередодні зими

— 28 жовтня 2015 —

У листопаді, останньому місяці дачного сезону, основні турботи спрямовані на підготовку до зими. І на городі, і в саду, і у квітнику роботи вистачає, адже увага потрібна майже кожній рослині-багатолітнику.


Осіння обрізка в саду

— 21 жовтня 2015 —

Багато садівників задаються питанням, коли краще робити обрізку в саду: навесні або восени? А якщо восени, то чи не нашкодить це рослинам? І, може, все-таки краще перенести роботи із секатором у саду на більш сприятливий період? На всі ці питання відповісти однозначно складно, оскільки кожна культура має свої особливості розвитку і, відповідно, висуває індивідуальні вимоги до строків і якості  проведення обрізки. До того ж велике значення має те, про який кліматичний регіон йде мова. Так що розглядати дану тему потрібно не глобально, а по пунктах, інакше розібратися, що до чого, буде досить важко.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс