Сад-город

7 секретів «стоп бур’ян»

— 27 травня 2019 —

1. Зваріть бур’яни. Звичайно після прополювання коріння бур’янів, що перебувало в землі, швидко проростають. Пролийте грядки окропом, щоб цього уникнути.


Чим полити помідори для швидкого росту й утворення зав’язі

— 27 травня 2019 —

Полив і підгодівля висадженої розсади томатів – обов’язкова процедура, що забезпечує надалі швидкий якісний ріст і становлення рослин, а також багатий урожай. Це необхідно зробити для помідорів, що ростуть і у відкритому ґрунті, і для тих, які були висаджені в теплицю.


Чому розсада капусти в’яне й сохне після висадження в ґрунт

— 27 травня 2019 —

Виростити здорову міцну розсаду капусти в домашніх умовах – це лише перший крок на шляху одержання гарного врожаю. Скільки ще труднощів необхідно витримати городникам у процесі розведення цієї овочевої культури!


Таємниці ритмів Місяця

— 22 травня 2019 —

Їхній вплив на все живе на Землі давно доведено. Тож науковці рекомендують враховувати місячні цикли при вирощуванні різних культур: залежно від біологічних особливостей рослин, їхньої «поведінки» під час різних місячних циклів.


Салат корисний для вашого здоров’я

— 22 травня 2019 —

Конвеєр зелених культур не припиняється протягом усього року. Стіл прикрашається й урізноманітнюється свіжими вітамінними рослинами не тільки за рахунок цибулі, петрушки та селери, але й за допомогою різноманітних салатів, шпинатів, листяних видів капусти та буряка.


Вирощування дині у відкритому ґрунті

— 22 травня 2019 —

Аромат південноазіатської красуні злегка кружляє голову, нагадуючи про жарке сонце, чиї промені (за легендою) жовтий пісок перетворили в чудесні плоди із загадковою назвою – диня.


Помічник рослинам - борна кислота

— 14 травня 2019 —

Бор – важливий мікроелемент, який необхідний для успішного вирощування розсади й надалі великого врожаю. Він транспортує кисень і піднімає імунітет рослинам. Нестача речовини відзначається поганим ростом і зів’яненням рослини. Деякі квіти, такі як троянди, гладіолуси й жоржини, чуйні до внесення добрива. Як же розрахувати дози й правильно зробити підгодівлю?


Добриво із трави: як приготувати добриво з бур’янів

— 14 травня 2019 —

В органічному землеробстві добрива із трави давно користуються широкою популярністю. Садівники люблять зелені підгодівлі за простоту, безпеку, а також за швидку засвоюваність і швидкодію, настільки необхідні в період інтенсивного росту рослин. Дикоростучі трави, бур’яни з городу при правильному застосуванні можуть замінити покупні азотні й калійні добрива або значно скоротити їхні обсяги.


Висадження розсади у відкритий ґрунт

— 14 травня 2019 —

У випадку вирощування розсади в окремих стаканчиках перед її висадженням не потрібно особливої підготовки. Рослини повинні бути помір-ковано политі, щоб грудка землі легко діставалася із ємності й не розсипалася при вилученні.


Вирощування буряка

— 2 травня 2019 —

Багато написано й розказано про агротехніку цього корисного овочу, але однаково досить часто у багатьох виникає питання: як правильно вирощувати буряк?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс