Сад-город

Мангольд - вітаміни цілий рік

— 19 грудня 2012 —

Як багато у світі неусвідомленого та незвіданого. Ми звикли вживати в їжу приблизно десять видів овочів, у той момент, коли японці - більше ста. Ми також можемо різноманітити свої грядки всілякими новими рослинами. Поповнити список звичних для нашого городника рослин може мангольд, про який, на жаль, багато городників навіть не знають.


Цибухи або відводки?

— 19 грудня 2012 —

Садівників цибухи частенько не влаштовують, вони розмножують виноград ще й щепленнями, і відводками. Це дозволяє одержати перший товарний врожай у найбільш короткий термін.


Красуня аронія, або чорноплідна горобина

— 12 грудня 2012 —

Дуже хочеться нагадати садівникам-аматорам про чорноплідну горобину. Аронія - дуже невибаглива у вирощуванні та дуже корисна у вживанні рослина. Почнемо з вирощування.


Якщо не уклалися у строк

— 12 грудня 2012 —

Що ще можна зробити в саду у грудні.


Хвороби яблук при зберіганні

— 5 грудня 2012 —

Яблука зимових лежких сортів при температурі від 1 до -1 і відносній вологості повітря 90-95% можна зберігати до 6-7 місяців і більше, а осінніх і ранньозимових сортів за тих самих умов - усього лише 2-3 місяці.


Рятує люпин

— 5 грудня 2012 —

Суниця на грядці стала марніти. Рослини взимку наполовину вимерзали, а влітку погано набирали листя, незважаючи на підживлення. Врожаю майже не отримали. Гною у нас немає, от і вирішили посіяти на цій грядці люпин, щоб оздоровити землю. Викорчували всі кущики суниці, що залишилися, грядку перекопали, розрівняли та посіяли люпин. Люпин з усіх сидератів вважається найбільш потужним покращувачем грунту. 


Бій шкідникам

— 5 грудня 2012 —

Колеги-садівники часто скаржаться на шкідників плодових дерев. А чого скаржитися? Головне - взимку не зівати, і тоді буде все в порядку!


Як боротися з борщівником на дачній ділянці

— 28 листопада 2012 —

Борщівник можна зустріти не тільки на узбіччях доріг і лугах, але і на дачних ділянках. Впоратися з ним неймовірно складно. Цей бур'ян стійкий до багатьох хвороб і шкідників, надзвичайно плідний, а його насіння сходить у різний час. Якщо вчасно не вжити необхідних заходів, боротьба з борщівником може перетворитися на справжню війну.


Як захистити сад від гризунів

— 28 листопада 2012 —

У зимовий час навала гризунів стає справжнім нещастям для саду. У сувору зиму всі плодові дерева можуть бути істотно попсованими, а молоді посадки знищеними. Щоб захистити плодові дерева від гризунів, необхідно заздалегідь подбати та вжити всіх заходів обережності. 


Вишневі примхи

— 21 листопада 2012 —

Багато претензій буває у садівників до вишні. То вона поводиться як справжня сакура: цвіте як молоко - а плодів зав'язує зі жменю. То плоди всі обсипаються або гниють, то дерева раптом засихають... Втім, якщо розібратися - вишня зовсім не винувата.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...