Сад-город

Цибульні премудрості: як зберегти до весни

— 21 серпня 2013 —

Щорічно багато городників зіштовхуються з однією й тією ж проблемою - втратами цибулі при зберіганні. Найчастіше це відбувається через хвороби в період дозрівання і збирання врожаю. 


Як зібрати обліпиху?

— 21 серпня 2013 —

Наприкінці серпня (або на початку вересня) починається збір обліпихи. Робота ця трудомістка, через коротку плодоніжку ягід, вибирати їх доводиться буквально поштучно, до того ж на гілках ряду сортів є колючки. 


Вирощування огірків у діжці: плюси та мінуси

— 21 серпня 2013 —

У Китаї посадка огірків у діжки вже давним-давно має великий успіх. У нас подібна практика поки не занадто поширена. Не кожний дачник наважується на такий експеримент, а даремно.


Найкрупніша цибуля

— 14 серпня 2013 —

За кордоном усе більше площ займають цибульні гібриди. І тільки у нас перевагу віддають перевіреним сортам цибулі. Правда є в нас умільці, які вирощують справжні «дива» по 1,5 кг вагою.


Щоб дерева не падали

— 14 серпня 2013 —

Падають у саду зазвичай карликові дерева. У них корені слабкі та тендітні. Легко рвуться при пересиханні і розтріскуванні ґрунту. Та й будь-який шквалистий вітер може повалити карлики, перетворивши сад у набір пизанських веж. Тому карликам при посадці забивають у основу посадкової ями двометровий стовп, що допомагає дереву утриматися на своїх корінцях.


Витікання камеді - плач дерев

— 14 серпня 2013 —

Багато власників присадибних і дачних ділянок скаржаться на незрозуміле явище, коли зі стовбурів дерев, особливо абрикоса або сливи, витікає липка густа рідина, що потім твердіє. Ці дерева згодом засихають. Що це може бути?


Заразиха капусти

— 14 серпня 2013 —

Як позбутися від заразихи? В основному заважає капусті. Щороку міняю місце капусти, все рівно дуже багато заразихи.
Єсюніна Т.М., м. Павлоград


Незабаром осінь, за вікнами серпень

— 7 серпня 2013 —

У серпні в саду відбувається багато змін. Одні рослини починають квітувати, інші - закінчують цикл вегетації, а треті - вступають у пору плодоносіння.


Боротьба з борошнистою росою смородини й агрусу

— 7 серпня 2013 —

Борошниста роса - одна з найпоширеніших грибних хвороб на садовій ділянці. Ця хвороба потрапила з Америки в Західну Європу ще в 1900 році і з тих пір широко поширилася. Якщо заздалегідь не запобігати поразці рослин борошнистою росою, то хвороба може не тільки позбавити городника врожаю, але й погубити самі рослини.


Чудовий серпень

— 7 серпня 2013 —

Ранки свіжі, дні щедрі, вечори запашні від запаху нічної фіалки. Нудьгувати на дачі ніколи. Прийшов час абрикосів, персиків, слив і ранніх яблук, а крім того, саме зараз самий час подбати і про врожай майбутнього року.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс