Сад-город

Кілька слів про найскромнішого «короля всіх овочів» - шпинат

— 23 січня 2013 —

До прикрого рідко він зустрічається на наших грядках! За вмістом заліза шпинат посідає перше місце серед овочів, багатий мінеральними солями калію, кальцію, йоду. У ньому міститься багато білка. У їжу вживають розеточне листя до появи квіткового пагона.


І огірків стане набагато більше

— 16 січня 2013 —

Є відомості, що на початку минулого століття один клинський городник приїхав у Тимирязівську сільськогосподарську академію, щоб продемонструвати свій досвід «плідного» вирощування огірків. Для його здійснення він зажадав тільки одне - бочку із гнойовою рідотою.


Органічне землеробство на дачі

— 16 січня 2013 —

Існує два різних підходи до вирощування рослин - хімічне землеробство та органічне. Завдання першого - одержати якнайбільше продукції, не дуже піклуючись про її якість. Завдання другого - одержати овочі та фрукти екологічно чисті, високої живильної цінності.


Вода жива та мертва

— 16 січня 2013 —

У певних умовах вода може мати цілющі властивості, не замерзати при дуже низьких температурах, підвищувати врожай овочів і навіть боротися з грибковими хворобами. І зовсім необов'язково шукати «живу і мертву» воду в болотах і річечках. Отримати її можна і вдома - за допомогою звичайного електролізу.


Дрібноплідні яблуні

— 16 січня 2013 —

Підкажіть правильну назву яблуні, що в народі називають "раєчка". Плоди у неї дрібні, червоні та соковиті.


Зимові роботи на дачі

— 9 січня 2013 —

Якщо ви можете взимку легко приїхати на дачу, то ви просто щаслива людина! Але, навіть, якщо їхати вам далеко, то краще все-таки хоч 1-2 рази за місяць відвідати свій «літній» будинок. Особливо, якщо зима малосніжна.


Правила зимової обрізки плодових дерев

— 9 січня 2013 —

Узимку, наприкінці січня - у лютому господарі плодового саду починають образку дерев. Насамперед, мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.


Крукнек - ще один екзот

— 2 січня 2013 —

Крукнек - різновид жорсткокорого гарбуза. Це - перспективна культура: відрізняється скоростиглістю, у неї смачні плоди, що довго зберігаються та володіють високою харчовою і живильною цінністю.


Від розтріскувань кори допоможуть порізи

— 2 січня 2013 —

Кора у кісточкових культур, і особливо у черешні, тріскається частіше, ніж у яблунь або груш. І причина тут – в особливості росту клітин штамбів. Справа в тому що деревина у кісточкових росте швидше, ніж кора. І в результаті вона буде регулярно тріскатися, оголюючи рани, що довго не гояться.


Мінус 30 - не межа

— 26 грудня 2012 —

Більшість винних і технічних сортів винограду є дуже капризною та вимагає на зиму вкриття. Але є й такі, що витримають будь-які зими. Їх найчастіше і саджають на альтанку - і тінь, і врожай на соки, вино, компоти.



Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс



Loading...