Сад-город

Як виростити розмарин

— 3 вересня 2014 —

Розмарин є однією з нечисленних трав, які поєднують у собі чудові лікувальні, естетичні та кулінарні властивості. По-латинські він називається Rosmarinus officinalis, що в перекладі значить «морська роса». Для свого розвитку ця рослина не вимагає ніяких особливих умов. Він скоріше належить до того типу рослин, підвищена увага до яких може їм тільки нашкодити.


Декілька часто виникаючих проблем городників

— 3 вересня 2014 —

Декілька часто виникаючих проблем городників


Як боротися з совкою, або хто робить дірки в помідорах

— 27 серпня 2014 —

 В останні два роки найбільше помідорам досаждають гусениці бавовняної совки. Бавовняна совка стала основним ворогом не тільки помідорів. Вона дірявить ще й перці з баклажанами, а на бобах і у квасолі об'їдає листя та насіння, у кукурудзи згризає качан, у соняшника поїдає насіння.


Скільки часу зберігаються яблука

— 27 серпня 2014 —

Учені вивели формулу, за допомогою якої можна підрахувати, скільки часу можуть зберігатися яблука. Не вірите? Перевірте!


Чому пропадають кабачки

— 27 серпня 2014 —

Кабачки - зовсім невимоглива культура і ростуть практично скрізь. Як говориться - посіяв і забув. Але останнім часом серйозною проблемою кабачків стала гниль плодів. Причому йде не те гниття що на початку літа, коли кущі позбуваються зайвої зав'язі. Гниють уже цілком сформовані плоди.


Гіркий огірок: хто винуватий і що робити?

— 20 серпня 2014 —

Огірки, які гірчать, - справжній камінь спотикання для багатьох городників. Як не намагаєшся створити умови, а отримуєш такий урожай, що годиться тільки на викид.


Як зберігати дині вдома

— 14 серпня 2014 —

Для лежання плоди готують ще до збирання, за 8-10 днів наполовину підрізаючи плодоніжку. Повністю стиглі дині для лежання не годяться. Спілість визначають за сіткою тріщин. Вибирають не зовсім стиглі, лише наполовину покриті сіткою. Тобто сітка має бути не яскравою, а середньовираженою.


Грунт і врожай

— 14 серпня 2014 —

Часто городники ремствують на те, що праці вклали багато, а врожай отримали низький. Щоб працювати з користю, потрібно вміти визначати вид ґрунту.


Цибуля і часник - збирання та зберігання

— 6 серпня 2014 —

Тривале зберігання часнику і ріпчастої цибулі - дуже непросте завдання. І вирішувати його починають задовго до збору врожаю - у процесі вибору сорту для посадки. У хімічному складі гострих сортів цибулі концентрація ефірних олій і сухих речовин вища, ніж у солодких сортах. Тому гостра цибуля здатна довше перебувати в періоді спокою, і більше придатна до тривалого зберігання. Виходить, для посадки з метою наступного зберігання варто зупинити свій вибір на гострих сортах. Що стосується часнику, то на зберігання закладають його ярову форму, а посадкою озимого займаються восени.


Дочка агрусу і смородини

— 6 серпня 2014 —

Останнім часом в асортименті посадкового матеріалу все частіше зустрічається йошта - гібрид смородини і аґрусу. Cадівники, дивлячись на ці гарні рослини, не витримують спокуси та купують їх, а вже потім задаються питанням: що це таке і що із цим робити? Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс