Сад-город

Цибульна лушпайка - скарб для дачників

— 29 квітня 2015 —

Ми часом проходимо повз старі і перевірені засоби підвищення врожаю або боротьби зі шкідниками і хворобами.


Огірки на соломі: потрійна економія

— 22 квітня 2015 —

Останнім часом у теплицях усе частіше стали вирощувати огірки на соломі. Практикується два способи вирощування - на пресованих тюках і на солом'яному різанні. Перевага таких способів вирощування в тому, що солома служить біопаливом і відмінно підходить для розгалуженого росту коренів, які в ній отримують у статку й вологу, і повітря.


Нітрофоска: особливості застосування

— 22 квітня 2015 —

Рідко який садівник обходиться без використання підживлень ґрунту хімічними елементами. Найчастіше вносять необхідні для кращого росту рослин азот, калій, фосфор, магній і сірку. Щоб полегшити застосування таких мінеральних добрив можна взяти комплексний препарат, наприклад нітрофоску. Про неї й розповімо.


Бажаєте багато смородини? Насушіть картопляних очисток

— 15 квітня 2015 —

Очистки від картоплі - багате джерело крохмалюю, який так потрібний смородині. Від нього її ягоди виростають до розміру вишні. Тому візьміть за правило не викидати картопляну шкірку, а збирати, сушити і зберігати до потрібних часів. 


Лікування дерев навесні: тріщини, морозобоїни та дупла

— 15 квітня 2015 —

«А от з осені потрібно було сад побілити. А от у листопаді необхідно було дупла закрити. Лапника притягли, а дерева замотати забули...» 


Догляд за полуницею навесні

— 15 квітня 2015 —

Полуниця вважається дієтичним продуктом. Вона має невисоку енергетичну цінність, поліпшує травлення, угамовує спрагу.


Коли і де саджати часник навесні

— 15 квітня 2015 —

Плюсів посадки ярового (весняного) часнику маса. Найголовніше його достоїнство - зберігається він набагато краще часнику, посадженого восени, хоча за врожайністю трохи і відстає від озимого.


Правильно посадити капусту - просто!

— 8 квітня 2015 —

Для одержання гарного врожаю капусти є кілька основних правил.


Картопля: ділимо бульбу правильно

— 8 квітня 2015 —

Ні для кого не секрет, що основою високого врожаю є якісний насінний матеріал. Не є виключенням в даному правилі й картопля. 


Домашнє застосування мідного купоросу

— 1 квітня 2015 —

На поличках садових магазинів можна помітити пакети, на яких написано «мідний купорос». Цим стародавнім засобом з назвою мідний купорос, садівники найчастіше користуються на самому початку весни. Для яких же цілей його купують? Для чого на дачі він може придатися, яким чином його використовувати? А, може, можна замінити його більш сучасними засобами?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...