Сад-город

Гливи на пеньках

— 11 грудня 2013 —

У саду можуть принести користь навіть дерева, що відслужили своє. Наприклад, для вирощування грибів гливи.


Вишня повстяна

— 11 грудня 2013 —

За своєю природою і біологічним особливостям повстяна вишня ближча до слив і схрещується зі сливою, персиком, аличею та навіть абрикосом, а от з «дійсними» вишнями - звичайною та степовою - вона несумісна.


Жовтий колір проти білокрилки

— 11 грудня 2013 —

Кожна людина, яка має садову ділянку, знає, як важко боротися з білокрилкою. Цей шкідливий метелик належить до найшкідливіших комах на території колишнього СНД.


Грунт краще гіпсувати, а не вапнувати

— 11 грудня 2013 —

Тобто замість вапна, поташу або деревного попілу для розкислення ґрунту використовувати гіпс, алебастр, крейду, доломіт, роздрібнений старий цемент, штукатурку, у тому числі й суху, або яєчну шкаралупу.


Грудень зиму починає

— 4 грудня 2013 —

Ось і знову зима. Наближається Новий рік. На вулицях міст і селищ - передсвяткова суєта, а в саду все застигло, чекаючи весни. Сплять під сніжним покривалом багаторічні трави та квіти. Гілки дерев і кущів, переплітаючись, створюють вигадливий графічний візерунок. А в морозний безвітряний день на стовбурах, гілках, сухих билинах іскриться на сонці, переливаючись усіма кольорами веселки, бахрома інею.


Яблука: чотири причини гнилі і як з цим боротися

— 4 грудня 2013 —

Яблука: чотири причини гнилі.


Овоч Петра Великого

— 4 грудня 2013 —

Знаменитий імператор розумівся на кулінарії. Та й на початку XX століття артишок ще залишався звичайною стравою на столах заможних людей. На жаль, за роки радянської влади культура його вирощування була забута й зараз він вкрай рідко зустрічається на наших городах. А даремно: це не тільки вишуканий делікатес і гарна декоративна рослина, але й цінна лікувальна сировина.


Вирощуємо розсаду огірків

— 4 грудня 2013 —

Цю трав'янисту рослину краще посадити в січні, але спочатку потрібно все для цього підготувати.


Передзимове мульчування грунту: стружки, кора і тирса

— 27 листопада 2013 —

Більшість культур, вирощуваних садівниками, прийшло до нас колись із лісу, де їхні корені у пристовбурному колі завжди були надійно вкриті теплою та м'якою подушкою з опалого листя і хвої.


Рудий лікар-гарбуз: виведе шлаки, додасть здоров'я

— 27 листопада 2013 —

М'якоть гарбуза виведе шлаки. Включіть гарбуз у своє меню - і вам нема чого боятися поганої екології. Пектини гарбуза виводять з організму всі шкідливі речовини, якими нас вантажать хлорована вода, вихлопні гази та інший бруд.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс