Сад-город

Найнадійніший спосіб перемогти фітофтору на томатах

— 25 липня 2013 —

Найчастіше хвороба з'являється на верхівках пагонів. На них стають добре помітними темно-коричневі смуги. У вогку погоду уражені ділянки гниють, у суху - засихають. З'являються бурі фітофторозні плями і на плодах. Вони ростуть як вшир, так і вглиб.


Правильний полив - секрет успіху

— 17 липня 2013 —

Полив рослин, здається, що немає нічого простішого. Лий воду зі шланга на грядку - от і вся наука, але це далеко не так. І тут, як у будь-якій справі, є свої тонкості та секрети.


Літня стрижка винограду

— 17 липня 2013 —

Прищіпка пагонів робиться перед цвітінням, щоб створити тимчасовий надлишок живильних речовин у гронах. Через це запилення проходить вдаліше і грона менше скидають зав'язі.


Збирання та зберігання озимого часнику

— 17 липня 2013 —

Озимий часник збирають, як тільки пожовкне і частково підсохне листя, а залишені стрілки розпрямляться. Не можна допускати повного висихання бадилля, тому що воно легко відривається, а цибулина розпадається на зубки. Такий часник не придатний для тривалого зберігання.


Якщо цукіні дають мало плодів...

— 17 липня 2013 —

Майже всі вважають, що головні запильники в саду - бджоли. Це зовсім не так. Наявність пасіки поруч підвищує врожай, але головні «трудівники» найчастіше - не зовсім приємні мешканці саду.


Цибульна лушпайка - кращі ліки для огірків

— 17 липня 2013 —

Огірки можна збирати хоч щодня. Чим раніше зберемо зеленці, тим швидше наростуть нові. Треба лише періодично їх підживлювати розчином коров’яку або пташиного посліду з добавкою невеликої кількості нітрофоски. І конвеєр зеленців, що не припиняється, забезпечений!


Щоб захистити майбутній урожай суниці

— 17 липня 2013 —

До кінця збору врожаю на листях рослин третього року життя (другий рік плодоносіння) і більш старих з'являються плямистості – біла і бура.


Бамія - дієтичний овоч з Африки

— 10 липня 2013 —

Ця овочева культура поки мало знайома нашим дачникам. У різних країнах рослина має різні назви - бамія, гомбо, дамські пальчики, окра.


Вирощуємо кавуни правильно

— 10 липня 2013 —

Насамперед, варто трохи зупинитися на характеристиці баштанних культур і особливостях їхнього вирощування. Щоб виростити кавуни, дині, гарбуз, необхідно виконати ряд технологічних вимог. У противному випадку плоди не порадують вас смаком, виростуть виродливими, дрібними, не наберуть належної кількості цукру, самі рослини будуть хворіти.


Як позбутися від колорадського жука?

— 10 липня 2013 —

Багато городників замислювалися над цим питанням. Багато хто намагався позбутися від нього за допомогою багатьох методів. Але віз і нині там. Ні вчені, ні практики так і не змогли домогтися успіху в боротьбі з цим шкідником. Виявилося, що він дуже живучий і ніякі хімікати на нього не діють. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс