Сад-город

Лікнеп з добрив

— 7 травня 2013 —

Добре, коли на ділянці ґрунт родючий і врожай на радість вам і вашим родичам. А от що робити, якщо рік у рік ґрунт виснажується? Підживлювати й удобрювати!


Зелені шила пирію

— 7 травня 2013 —

Ця трава знайома кожному садівникові та городникові. Тут, на ділянці, вона - злісний бур'ян. Прополка, скошування, перекопка, як би ретельно вони не велися, повністю не звільняють ґрунт від пирію. Через тиждень-інший, дивишся, тасьмове листя знову з'явилося. Особливо багато пирію буває в посадках картоплі. І тут допоможуть лише ретельна прополка й підгортання.


Кабачок або «літній гарбуз»

— 29 квітня 2013 —

Кабачок - найближчий родич гарбуза. Однак на відміну від нього плоди кабачка їдять зазвичай протягом 7-12 днів після їхньої появи на світ. І не варто шкодувати про розміри: чим молодший кабачок, тим він ніжніший та смачніший.


Як правильно сіяти помідори у відкритий грунт

— 29 квітня 2013 —

Не виростили розсаду помідорів? Нічого страшного. Можна отримати врожай і від посіву насіння у відкритий ґрунт. Буде він на три тижні пізніше, але зате не треба пікірувати рослини, возитися з розсадою, її загартуванням і пересадженням...


Як боротися з палею

— 24 квітня 2013 —

Сходи в'януть, а то і зовсім зникли, а земля навколо поцяткована дірами? Швидше за все, у вас оселилася паля. Ця всеїдна комаха може нанести величезну втрату городнім і квітковим культурам, підгризаючи коріння та молоді пагони рослин.


Синці на картоплі

— 24 квітня 2013 —

Напевно, усім знайома ситуація, коли гарна на вигляд картоплина усередині виявляється з чорними та синіми плямами. І ось половина купленої картоплі летить у помийне відро. Добре ще, якщо це картопля для їжі, а коли з «синцями» виявляються дорогі насінні бульби - прикро подвійно.


Пробуємо кольрабі

— 24 квітня 2013 —

В останні роки городники стали вирощувати більш різноманітні асортименти овочевих рослин, зокрема, капустяних. Якщо раніше наш споживач був знайомим тільки з білокачанними видами капусти, то тепер і в продажі, і на присадибних ділянках можна зустріти капусту цвітну, савойську, червонокачанну, брюссельську, кольрабі.


Покваптеся з посівом насіння

— 17 квітня 2013 —

Щоб висіяне насіння цибулі набрякло в землі, воно повинно поглинути вологи у вісім разів більше, ніж складає його власна маса! Волога у достатній кількості потрібна і для інших культур, щоб вчасно проклюнулися з насіння паростки, швидко показалися сходи. Тому сівбу відкладати не можна, поки земля ще зберігає свою весняну вологість.


Секрети столового буряка

— 17 квітня 2013 —

Древні германці сплачували данину Риму буряком. У Древньому Римі столовий буряк використовувався в лікувальних цілях - для поліпшення травлення, при хворобах печінки, анемії. У дикому виді він і зараз зустрічається на узбережжях Середземного та Чорного морів. Саме відтіля арабські лікарі й купці завезли буряк в Індію та Афганістан, а потім - у Грецію та Рим. Слов'яни запозичили цю культуру у греків, трохи переробивши її назву з грецької «сфекелі» у буряк.


Гарбузи проти пирію

— 17 квітня 2013 —

Гарна трава пирій, та тільки на городі вона ні до чого. Настільки серйозний цей бур'ян, що ні прополки, ні перекопування не допомагають повністю від нього позбутися. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...