Сад-город

Під майбутній урожай. Осінні роботи в саду

— 4 вересня 2013 —

Величезне значення має осіння підготовка ґрунту під майбутній урожай, тому що надто важливо дотримуватися сівозміни, а також вимог різних культур до кислотності та добрив.


Готуємо садову суницю до зими

— 28 серпня 2013 —

Восени садівники замислюються про те, як підготувати квіти та інші культури до зими. Це необхідно для того, щоб навесні не довелося підраховувати кількість загиблих рослин. Не є виключенням і садова суниця.


Як позбутися дротянки

— 28 серпня 2013 —

Дротянка - це личинки жука, які він відкладає в ґрунт. Невеликі жовтуваті черв'ячки неабияк псують урожай картоплі, буряка та інших коренеплодів. Позбутися від шкідника не так вже і просто, для цього будуть потрібними час і сили. Але при комплексному підході комахи покинуть вашу ділянку.


Насінна картопля та її зберігання

— 28 серпня 2013 —

Бульби картоплі необхідно зберегти без втрат посівних і врожайних якостей, для цього потрібно знати умови збереження бульби та її властивості.


Осінні турботи

— 28 серпня 2013 —

.


Десять помилок при вирощуванні баклажанів

— 28 серпня 2013 —

Багато дачників знають, що баклажани досить складно вирощувати на своїй ділянці, то зав'язі цей овоч скине, то плодоносити відмовляється. Тому не всі наважуються саджати й вирощувати на своєму городі баклажани. А даремно, при вмілому догляді можна непоганий урожай цього овочу отримати. Головне при вирощуванні баклажанів на дачі - уникнути деяких помилок, тоді відмінний урожай вам забезпечений!


Вирощування картоплі з насіння

— 28 серпня 2013 —

На картоплі після цвітіння зав'язалися і виросли зелені плоди з дрібним насінням усередині. Як правильно їх використати, щоб виростити насінну картоплю?


Вирощуємо помідори на підвіконні

— 21 серпня 2013 —

Насіння томатів замочують на 15 хвилин у рожевому розчині марганцівки. Гарне насіння набухає і тоне, а несхоже насіння залишається на поверхні водяного розчину. 


Цибульні премудрості: як зберегти до весни

— 21 серпня 2013 —

Щорічно багато городників зіштовхуються з однією й тією ж проблемою - втратами цибулі при зберіганні. Найчастіше це відбувається через хвороби в період дозрівання і збирання врожаю. 


Як зібрати обліпиху?

— 21 серпня 2013 —

Наприкінці серпня (або на початку вересня) починається збір обліпихи. Робота ця трудомістка, через коротку плодоніжку ягід, вибирати їх доводиться буквально поштучно, до того ж на гілках ряду сортів є колючки. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс