Сад-город

Для чого потрібне осіннє перекопування грунту

— 13 жовтня 2015 —

Не будемо впадати в крайності, адже є люди які не копають практично ніколи, так само як і ті, хто перекопує свій сад - город суцільним чином. Розберемося насамперед у плюсах і мінусах такої звичайної здавалося б операції, як перекопування. Для чого, власне, люди копають у себе на дачі, для чого потрібно брати лопатою ґрунт і перевертати, у чому смисл цієї операції.


Секрети правильного збирання врожаю моркви

— 13 жовтня 2015 —

Морква тим корисніша, чим довше вона залишається на грядці, тому що саме в осінні дні в ній інтенсивно накопичуються живильні речовини та вітаміни. І разом з тим з усіх коренеплодів, мабуть, у моркви, більше чим у інших овочів, від правильності вибору строків збирання залежать і розмір, і якість урожаю, і схоронність коренеплодів узимку.


Садимо дерева і кущі

— 13 жовтня 2015 —

Як тільки обпаде листя ій нічні температури наблизяться до нульових позначок, починайте посадку і пересадження плодоносних дерев і кущів. Якщо ви ще не приготували посадкові ями, то викопати їх потрібно вже зараз.


Лікувати грунт краще восени

— 7 жовтня 2015 —

Кожний садівник і городник знає, що у нас ґрунти з надлишковою кислотністю не рідкість. Такі ділянки впізнають за бур'янистою рослинністю, що їх вбирає - хвощ-сосонка, жовтець, щавлі різних видів. Більшості ж культурних рослин, щоб добре розвиватися та плодоносити на таких ґрунтах, потрібна допомога городника. А значить, не зайвим буде замовити характеристику ґрунту для ваших ділянок в агрохімічній лабораторії.


Осіннє внесення добрив

— 7 жовтня 2015 —

Осіннє внесення добрив справедливо вважається основним - указують нам учені агрономи. І практика городників-аматорів підтверджує, що це дійсно так. Більше того, такий агрозахід належить до невідкладних робіт. 


Підзимові посіви

— 7 жовтня 2015 —

Однією з найцінніших якостей успішного городника є грамотний розподіл праці й часу. Роботи на землі завжди багато, а тому виконавши певні операції восени, можна трохи розвантажити себе навесні. Але що може полегшити весняну працю? Відповідь - підзимові посіви!


Зоряна королева городу бамія

— 7 жовтня 2015 —

І це не перебільшення, адже бамія - одна з найекзотичніших і привабливіших їстівних культур. Надзвичайні плоди-стручки з вираженими гранями при розрізуванні дозволяють одержати дуже оригінальні «зірочки», та й самі стануть прикрасою будь-якої страви. Свіжий смак, що нагадує про баклажани, молодий горошок і спаржу, невибагливість і краса самої рослини на грядках заслуговують набагато більш пильної уваги. Тим більше, що бамію легко виростити навіть там, де панують далеко не південні умови.


Своє насіння - це просто

— 30 вересня 2015 —

Якщо ви маєте намір отримати насіння зі своїх грядок, урахуйте, що одна рослина дасть вам (у грамах): цибулі - 3-5, кропу - 5-7, салату - 3-5, гороху - 35-40, квасолі - 25-30 г. Із плода томату ви одержите 3-6 г насіння, огірка - 10-12 г, кабачка - 50 г, гарбуза - до 200 г насіння.


Вологозарядковий полив: як, коли і скільки

— 30 вересня 2015 —

Клімат змінюється, це доводиться визнати, і там, де раніше сад прекрасно плодоносив без поливів, сьогодні стали регулярними тривалі посухи, які змушують всерйоз замислитися про штучне зрошення і не сподіватися на дощ.


Коли саджати часник

— 23 вересня 2015 —

Посадка часнику під зиму - важлива робота на городі восени. Коли саджати озимий часник? Як правильно саджати часник восени, на яке місце, після яких культур? Який посадковий матеріал часнику використовувати для озимої посадки? На ці та інші питання відповідає селекціонер часнику з багаторічним досвідом Костянтин Зайцев.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс