Сад-город

Вирощування броколі: правила й агротехніка

— 19 липня 2017 —

Капусту броколі не даремно рекомендують людству дієтологи всього світу: цей овоч містить велику кількість вітамінів, мінералів, мікроелементів і цукрів.


Незвичайна підпірка-чатала для дерева

— 19 липня 2017 —

При багатому урожаї великі гілки дерев звичайно підпирають знизу підпірками-чаталами різної конструкції.


Сім cекретів гарного врожаю чорної смородини

— 12 липня 2017 —

Смородина - ягода, яка користується незмінною популярністю в наших краях. На дачних ділянках можна зустріти й білу, і червону, і чорну смородину. Але чорну - частіше за інші. Вона легко розмножується; добре переносить морози, навіть сильні; швидко вступає в період плодоносіння й при гарному догляді може приносити прекрасний урожай.


Як одержати багатий урожай винограду якомога раніше

— 12 липня 2017 —

Бажаєте одержати багатий урожай винограду і якомога раніше? Але не знаєте, що для цього необхідно? Тоді ця стаття, у якій фахівці діляться секретами як правильно прискорити дозрівання винограду, для вас! 


Вирощування полуниці без хімії

— 5 липня 2017 —

Вирощування полуниці без хімії та мінеральних добрив вигідне. Дехто може заперечити, мовляв, як виростити гарний урожай полуниці без цього? Але це можливо. Причому вирощування полуниці без хімії легше здійснити, чим застосовуючи всяку гидоту на своєму городі або ж розморюючи себе нікому не потрібною працею.


Ліки для рослин з вашої аптечки

— 5 липня 2017 —

Неймовірно, але - факт: препарати, які допомагають людям, приносять користь і рослинам! А значить - самий час провести ревізію в домашній аптечці й розібратися, що брати із собою на дачу.


Народні засоби від борошнистої роси на аґрусі

— 27 червня 2017 —

Якщо аґрус на вашій дачі росте давно, швидше за все проблема борошнистої роси знайома вам не з чуток. Це білястий наліт на листях і стеблах, коричневі плями на ягодах, які зчищаються, якщо постаратися, але приємного однаково мало.


Якщо перець не утворює зав'язі…

— 27 червня 2017 —

Відсутність цвітіння на перці, та й на багатьох інших овочевих культурах, найчастіше пов'язане з так званим «жируванням». Рослини інтенсивно нарощують зелену масу і при цьому «забувають» про своє дійсне призначення – формування плодів.


Як виростити цвітну капусту у відкритому ґрунті

— 21 червня 2017 —

У вирощуванні цвітної капусти присутня безліч нюансів, не дотримуючи які можна легко залишитися без урожаю.


Попіл-помічник

— 21 червня 2017 —

У кожному сільському будинку або на дачі є пічка, а значить, і попіл - найцінніше добриво, про яке знали ще наші прадіди, хоча й не підозрювали, чому ж воно таке коштовне.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс