Сад-город

Як виконати омолоджувальну обрізку на старих яблунях

— 18 лютого 2015 —

Як виконати омолоджувальну обрізку на старих яблунях - їхній вік досяг 30 років? Чи можна відразу після цього прищепити на такі дерева нові сорти? Як краще це зробити? І поясніть; будь ласка, у чому відмінність щеплення від перещеплення?


Коли і як саджати баклажани на розсаду

— 18 лютого 2015 —

Уже давно канули в минуле ті часи, коли «ікра баклажанна» була «заморською». Сьогодні цей теплолюбний овоч із успіхом вирощується на наших дачних ділянках, головне тільки знати, коли і як саджати баклажани на розсаду і що з нею потім робити. Але є одне «але»: розсада баклажанів - особливо повільно зростаюча. 


Укорінення живців винограду

— 18 лютого 2015 —

З настанням лютого приходить час зайнятися вкоріненням задерев'янілих живців винограду для одержання нових саджанців.


Як вирощувати штамбову смородину

— 11 лютого 2015 —

Такий спосіб вирощування смородини має досить вагомі переваги у порівнянні з традиційним розведенням ягідного чагарнику.


Картопля під соломою

— 11 лютого 2015 —

Говорять, що нове - це добре забуте старе. Це твердження є слушним і для всім відомої картоплі. Здавалося б, посадка та вирощування цієї культури давно встоялися і щось нове придумати складно. Однак це не так, наші предки, ще в 19 столітті дуже часто саджали картоплю по іншому, під солому, не скопуючи ґрунт, затрачаючи на весь процес набагато менше зусиль, чим сьогодні.


Шпинат - корисна зелень

— 11 лютого 2015 —

Шпинат - це відмінне джерело заліза, котре є частиною гемоглобіну, що постачає киснем усі клітини організму та входить до складу системи, відповідальної за метаболізм і вироблення енергії. Шпинат належить до числа овочів, найбагатших живильними речовинами.


Попіл - добриво, пестицид, фунгіцид

— 4 лютого 2015 —

Достаток різних добрив і засобів догляду за рослинами на ринку та маса реклами цих товарів спонукають нас робити свій вибір на користь представленого в торговельній мережі асортименту. А всього піввіку тому більшість городників і садівників прекрасно обходилися без хімічних мінеральних добрив і засобів захисту рослин.


Правила зимової обрізки плодових дерев

— 4 лютого 2015 —

Узимку, наприкінці січня - у лютому господарі плодового саду починають образку дерев. Насамперед мова йде про ті дерева, які вже віддали свій щедрий урожай.


Покупка насіння

— 28 січня 2015 —

За вікном усе ще зима, а багато кому вже не терпиться заглянути в магазин насіння. Але не поспішайте. Краще відразу зробити все як слід, щоб потім не було кривдно за загублений час і даремно витрачені сили.


Зимові турботи

— 28 січня 2015 —

У лютому вже починає пригрівати сонечко. А якщо земля вкрита снігом, то сонячні промені, що відбиваються з його поверхні, можуть привести до опіків кори дерев. І через різницю денних (на сонці) і нічних температур часто з'являються морозобійні тріщини - вогнища інфекції рослин. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс