Сад-город

Овочі-велетні без хімії

— 5 червня 2013 —

Усе частіше особливим шиком вважається виростити плоди покрупніше. І найвищий пілотаж - виростити їх без мінеральних добрив!


Виноградний зудень

— 5 червня 2013 —

Виноградний зудень - мікроскопічний кліщик, поселяється на листях. Ознаки: на верхньому боці листя утворюються галли-здуття, на нижньому - поглиблення, покриті сірим повстяним пушком.


Хвороби і шкідники червоної смородини

— 5 червня 2013 —

Ворогів у смородини чимало. Вони позбавляють нас урожаю і часто поширюють небезпечні для смородини хвороби.


Правильно вирощуємо квасолю

— 5 червня 2013 —

Для того щоб одержувати гарні врожаї цього овочу, потрібно запам'ятати, у першу чергу, що квасоля – рослина теплолюбна, насіння якої проростає при температурі вище 10°С. 


Пасинкування огірків, як правильно?

— 29 травня 2013 —

Поговоримо сьогодні про те, як правильно пасинкувати огірки. Якщо з пасинкуванням помідорів починаючі городники ще бідно знайомі, то необхідність пасинкування огірків для них - відкриття.


Добрива з... бур'янів

— 29 травня 2013 —

Виполоті бур'яни можна вжити з користю: квасити у діжці разом з квітками та корінням. Через два тижні буде готове зовсім безкоштовне та дуже корисне добриво для рослин.


Чим нагодувати лозу

— 29 травня 2013 —

Запилення винограднику пройшло, але це не означає, що можна розслабитися та чекати врожаю! Тепер він повністю залежить від нашого догляду.


Відкрийте для себе базилік

— 22 травня 2013 —

Незвичайний аромат цієї рослини відомий людям з найдавніших часів. Щіпка листя базиліку надає приємний смак будь-якій страві, особливо ця пряність облагороджує смак салатів. У народній медицині базилік використовують для полоскання горла, п'ють настій при головному болі, він корисний для шлунка.


Щоб огірок був молодець

— 22 травня 2013 —

Вирощують огірки у нас давно, як тільки завезли насіння з Візантії. Що складного у вирощуванні огірків? Навіть раніше селяни з цим завданням легко справлялися! Але далеко не завжди огірочки радують нас гарним урожаєм. Для успішного вирощування необхідно знати особливості цієї культури.


Чорнозем на вашій ділянці

— 15 травня 2013 —

Для створення 1 см чистого чорнозему природі потрібно не менше двохсот-трьохсот років. Сучасні біотехнології справляються з цим у сто разів швидше.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс