Сад-город

Перепочинок з користю для справи

— 1 лютого 2017 —

Зима - самий час помріяти про те, яким ви хотіли б бачити свій сад у новому сезоні, які квіти, кущі й дерева мають з'явитися на вашій дачній або присадибній ділянці і де саме їх варто посадити.


Саморобні опори для підв'язки томатів

— 1 лютого 2017 —

Я підійшов до проблеми підв'язування помідорів з погляду ледаря. За багато років при вирощуванні томатів набридли й кілки, і прутки, і мотузки, тому я вирішив, потрудившись 2-3 зимових дня, про опори не думати ще довго.


Як вибрати і підготувати ґрунт для розсади

— 1 лютого 2017 —

Гарний ґрунт для розсади - це одна з перших умов для здоров'я молодих рослин і гарного врожаю в майбутньому. Є ще різні субстрати, у яких також можна вирощувати рослини, тому розповімо і про них, а також про те, чи варто ними заміняти звичайний ґрунт для розсади.


Ємкості для розсади: плюси й мінуси

— 25 січня 2017 —

У наш час купити спеціальні ємкості для розсади не складає праці. Але чи такі вже гарні сучасні пластикові касети, торф'яні горщики або таблетки для вирощування якісного посадкового матеріалу, як стверджують їхні виробники? Чи не краще по старинці користуватися ящиками, стаканчиками, коробками з-під кефіру або іншою підручною тарою?


Саморобний парник-теплиця з дугами й авто-поливом

— 25 січня 2017 —

На практиці отримали широке застосування парники (як заводські, так і саморобні), де каркас - дуги із пластикових труб ПНД. Ось і виникла ідея: а чи не використати ці дуги-труби як водопровідну систему для поливу?


Брунька командує весною

— 18 січня 2017 —

За фенофазами у рослин можна визначити місцеві особливості ритміки природи, судити про зміни в ній, про важливі події весни й літа, про настання часу проведення сезонних робіт. Фенофази становлять інтерес при введенні в культуру нових видів і сортів, а також при доборі асортиментів рослин. 


Сім правил великого врожаю помідорів

— 18 січня 2017 —

Сім правил великого врожаю помідорів


Як підготувати теплицю й парник до весни?

— 11 січня 2017 —

Теплиця - це особлива агроекосистема. Цілий рік ґрунт у теплиці не зазнає на собі прямого впливу навколишнього середовища: усередині теплиці не йдуть дощі, не дує вітер, немає прямих сонячних променів. Підготовка теплиці й парника до весни досить важливий захід.


Січень - року початок, зимі - середина

— 11 січня 2017 —

Так здавна говорять у народі про цей місяць. І нерідко зображують його дволиким: старою половиною обличчя він, як би, звернений у минуле, молодою - у майбутнє. Кілька разів поспіль холодні січні повторюються рідко. З огляду на те, що торік  він був теплим, у цьому, буде, швидше за все, холодніше.


Коли город сам за собою доглядає

— 11 січня 2017 —

Це мрія кожного садівника-городника: нічого не робиш, а саме все росте, просапується, прибирається. Город доглядає сам за собою. Звичайно, до таких технологій ми поки не доросли. Але ще за старих часів наші предки знали рецепти рослин, що дружать, які сприятливо впливають на партнерів. Поговоримо про сприятливий вплив запашних трав і квітів на овочеві культури.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс