Сад-город

Гарбузи проти пирію

— 17 квітня 2013 —

Гарна трава пирій, та тільки на городі вона ні до чого. Настільки серйозний цей бур'ян, що ні прополки, ні перекопування не допомагають повністю від нього позбутися. 


Що таке малинове дерево?

— 10 квітня 2013 —

Насамперед, це майже звичайний сорт малини. До так званого малинового дерева належать штамбові сорти малини: Здоровань, Таруса, і останнім часом з'явився новий сорт - Моніка. Всі вони російської селекції.


Весняна посадка суниці

— 10 квітня 2013 —

Якщо цією весною вирішили посадити суницю, то перший врожай уже можна одержати влітку. А в наступному році - ви вже будете мати повноцінний ягідник. Але пам'ятайте, цю культуру не рекомендується вирощувати на одному місці більше трьох-чотирьох років.


10 способів посіву насіння моркви

— 10 квітня 2013 —

Як правильно саджати моркву? У чому проблема, скажете ви, було б насіння. Ви, як завжди, виявилися праві. Головне, щоб посів моркви не перетворився на нудний і трудомісткий процес. Придумано багато способів, як цього уникнути, і ми хочемо вам розповісти про них.


Правила посадки картоплі

— 3 квітня 2013 —

З чого б картопля не вирощувалася - з насіння або з бульб, - для того, щоб одержати врожай, їй необхідно забезпечити гарні умови для росту.


Весняна побілка дерев

— 27 березня 2013 —

Для деяких садівників весняні роботи починаються з побілки дерев. Інші, дивлячись на білі «стовпчики», поблажливо посміхаються, вважаючи побілку дерев навесні баловством і пережитком соціалістичного минулого, коли квітневі суботники містили в собі цей вид робіт, виконаний більше для краси, ніж для користі рослин.


Боремося з бруньковим кліщем смородини

— 27 березня 2013 —

Ви виявили на гілках смородини надмірно роздуті бруньки? Значить, настав час приймати заходи!


Коли сіяти холодостійкі культури

— 27 березня 2013 —

Строки посіву насіння визначають за температурними перевагами. За цією ознакою всі культури ділять на три групи.


5 кроків до порятунку яблуні

— 27 березня 2013 —

Я зіткнувся з захворюванням яблунь. Спочатку утворюються тріщини, потім засихає та відшаровується кора. Листя дрібніє, жовтіє і обпадає. Суцвіття частково засихають, і засохлі частини залишаються, а із запліднених бутончиків розвиваються дрібні виродливі плоди. Лікування уражених хворобою місць приносило лише тимчасовий ефект, і дерево незабаром гинуло.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...