Сад-город

Як зберегти взимку невисаджені саджанці плодових дерев

— 21 жовтня 2015 —

Саджанці плодових найкраще купувати у вересні - це аксіома. Але осіння погода непередбачена, та й справ у саду ще дуже багато. Як бути, якщо місця для кущів-дерев ще не готові і ви не впевнені, що вдасться посадити їх у строк? Виручить перевірений спосіб зберігання саджанців - садовий прикоп.


Для чого потрібне осіннє перекопування грунту

— 13 жовтня 2015 —

Не будемо впадати в крайності, адже є люди які не копають практично ніколи, так само як і ті, хто перекопує свій сад - город суцільним чином. Розберемося насамперед у плюсах і мінусах такої звичайної здавалося б операції, як перекопування. Для чого, власне, люди копають у себе на дачі, для чого потрібно брати лопатою ґрунт і перевертати, у чому смисл цієї операції.


Секрети правильного збирання врожаю моркви

— 13 жовтня 2015 —

Морква тим корисніша, чим довше вона залишається на грядці, тому що саме в осінні дні в ній інтенсивно накопичуються живильні речовини та вітаміни. І разом з тим з усіх коренеплодів, мабуть, у моркви, більше чим у інших овочів, від правильності вибору строків збирання залежать і розмір, і якість урожаю, і схоронність коренеплодів узимку.


Садимо дерева і кущі

— 13 жовтня 2015 —

Як тільки обпаде листя ій нічні температури наблизяться до нульових позначок, починайте посадку і пересадження плодоносних дерев і кущів. Якщо ви ще не приготували посадкові ями, то викопати їх потрібно вже зараз.


Лікувати грунт краще восени

— 7 жовтня 2015 —

Кожний садівник і городник знає, що у нас ґрунти з надлишковою кислотністю не рідкість. Такі ділянки впізнають за бур'янистою рослинністю, що їх вбирає - хвощ-сосонка, жовтець, щавлі різних видів. Більшості ж культурних рослин, щоб добре розвиватися та плодоносити на таких ґрунтах, потрібна допомога городника. А значить, не зайвим буде замовити характеристику ґрунту для ваших ділянок в агрохімічній лабораторії.


Осіннє внесення добрив

— 7 жовтня 2015 —

Осіннє внесення добрив справедливо вважається основним - указують нам учені агрономи. І практика городників-аматорів підтверджує, що це дійсно так. Більше того, такий агрозахід належить до невідкладних робіт. 


Підзимові посіви

— 7 жовтня 2015 —

Однією з найцінніших якостей успішного городника є грамотний розподіл праці й часу. Роботи на землі завжди багато, а тому виконавши певні операції восени, можна трохи розвантажити себе навесні. Але що може полегшити весняну працю? Відповідь - підзимові посіви!


Зоряна королева городу бамія

— 7 жовтня 2015 —

І це не перебільшення, адже бамія - одна з найекзотичніших і привабливіших їстівних культур. Надзвичайні плоди-стручки з вираженими гранями при розрізуванні дозволяють одержати дуже оригінальні «зірочки», та й самі стануть прикрасою будь-якої страви. Свіжий смак, що нагадує про баклажани, молодий горошок і спаржу, невибагливість і краса самої рослини на грядках заслуговують набагато більш пильної уваги. Тим більше, що бамію легко виростити навіть там, де панують далеко не південні умови.


Своє насіння - це просто

— 30 вересня 2015 —

Якщо ви маєте намір отримати насіння зі своїх грядок, урахуйте, що одна рослина дасть вам (у грамах): цибулі - 3-5, кропу - 5-7, салату - 3-5, гороху - 35-40, квасолі - 25-30 г. Із плода томату ви одержите 3-6 г насіння, огірка - 10-12 г, кабачка - 50 г, гарбуза - до 200 г насіння.


Вологозарядковий полив: як, коли і скільки

— 30 вересня 2015 —

Клімат змінюється, це доводиться визнати, і там, де раніше сад прекрасно плодоносив без поливів, сьогодні стали регулярними тривалі посухи, які змушують всерйоз замислитися про штучне зрошення і не сподіватися на дощ.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс