Сад-город

Що посіяти в січні та лютому, якщо чешуться руки

— 21 січня 2015 —

Вирощування рослин з насіння має безліч плюсів. І деякі з них можна посіяти вже наприкінці січня - початку лютого.


Корисні добавки для розсади

— 21 січня 2015 —

Корисні добавки для розсади


Міні-садок із пряно-смакових рослин

— 14 січня 2015 —

На підвіконні можна розмістити цілий міні-садок, у якому будуть рости імбир, декоративні галявинки цитрусових. Дуже гарні композиції виходять із суміші насіння лимона, памели, мандарина, посаджених в один горщик. Можна посадити багаторічні пряні трави, які так чудово виглядають і пахнуть саме взимку.


Що таке стратифікація? Як провести холодну стратифікацію?

— 14 січня 2015 —

Щоб провести холодну стратифікацію, насамперед необхідно підготувати підходящий субстрат.


Як вирощувати картоплю в мішках

— 14 січня 2015 —

Готовлять вертикальні грядки в травні: візьміть для посадки бульб пластикові мішки місткістю 10 відер. Підійдуть і мішки з-під борошна, круп або цукру. Відверніть краї мішків назовні й у кожний насипте 2-3 відра живильної ґрунтової суміші, що складається з перегною і звичайної землі із грядки в рівних пропорціях.


Що таке стратифікація?

— 5 січня 2015 —

Стратифікація - один зі способів підготовки насіння до проростання. Дослівно цей термін означає перешаровування. На практиці насіння перешаровують вологим субстратом (піском, торфом, мохами, ватою) і деякий час зберігають при певних температурних умовах.


Користь відходів з кухні

— 5 січня 2015 —

Цибульна лушпайка дуже ефективне добриво для рослин. Більше того, настій з цибульної лушпайки містить речовину, що знищує хвороботворну мікрофлору. 


Десять правил персонального раю Зеппа Хольцера

— 29 грудня 2014 —

Зепп Хольцер - людина-легенда, якого назвали «бунтівливим фермером» за те, що він відстоював свої технології незважаючи на штрафи та навіть загрозу в'язниці.


Проблеми зимівлі винограду

— 29 грудня 2014 —

Вважається, що виноград відносно неукривний, якщо він може витримати морози до -25°С. Усі інші сорти, які тримають менші температури, потрібно щорічно вкривати.


Як одна рослина готує добриво для іншої

— 29 грудня 2014 —

У кожної рослини своє «меню». Міняйте рослини місцями, і вам не потрібно буде додатково вдобрювати ґрунт, адже він не буде виснажуватися. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс