Сад-город

Як зібрати насіння квітів

— 25 вересня 2013 —

У ці осінні дні ще можна зібрати насіння багатьох однолітніх квіткових рослин. Про те, як обробити купу зібраних насінних утворень (стручків, бобів, коробочок) і виділити з цієї великої маси насіння найчастіше розміром з макове зернятко - матеріал цієї статті.


Дайкон - солодший гіркої редьки

— 18 вересня 2013 —

Дайкон (він же байлобо, солодка редька, білий редис, японський великий корінь) не тільки солодший та ніжніший своєї родички редьки, але навіть має перед нею перевагу. Як і гірка редька, це справжній санітар нирок і печінки, що здатний навіть розчиняти камені. Але редька (як і хрін) містить багато гірчичних олій, які збуджують серцеву діяльність, і зловживати ним не рекомендується.


Омолоджуємо сад

— 18 вересня 2013 —

Як відомо, дерева саджають і навесні, і восени. А як визначити, що рослини вже готові до пересадження? Адже пересадження або посадка для будь-якої рослини, у т.ч. саджанців плодових дерев і кущів, це завжди стрес. Тому фахівці радять саджати рослини після закінчення їхньої вегетації. Якщо дерево скинуло половину свого листя - його вже можна пересаджувати.


Як визначити кислотність грунту прямо в саду

— 18 вересня 2013 —

Внесення різних добрив, обробка ґрунту, полив і вирощування овочевих культур досить швидко приводять до зміни кислотності ґрунту. Тому досить доцільно щоосені перед глибокою обробкою ґрунту визначати його реакцію. Ці результати підкажуть, чи варто вносити в ґрунт вапняні матеріали та у якій кількості. 


Вибираємо посадковий матеріал

— 18 вересня 2013 —

Часто на ринку можна побачити людей, що вибирають посадковий матеріал, якість якого вони визначають за станом кореневої системи. І вони абсолютно праві, адже саме корінці забезпечують (чи ні) успіх вершкам. Але при цьому часто видно, що вибір цей не позбавлений стереотипів, іноді не зовсім вірних з погляду науки... 


Озима цибуля

— 11 вересня 2013 —

Ранньою весною так хочеться поласувати свіжою цибульною зеленню, а чекати, поки виросте цибуля, посаджена навесні, довго. Та й урожай з озимої цибулі можна одержати ранній і рясний, а на період, що залишився, зайняти грядку іншою культурою. Також на вирощуванні озимої цибулі можна непогано заробити, якщо підійти до цієї справи з розумом.


Десятирічний хлопчик виростив 42-кілограмову капусту

— 11 вересня 2013 —

Десятирічний житель Аляски вирости капусту вагою 41,9 кілограми. Він представив качан на ярмарку в Палмері, де виграв головний приз, повідомляє Reuters.


Посадка озимого часнику

— 10 вересня 2013 —

Часник вживають у їжу всі народи світу. Він входить до складу багатьох пряних сумішей. У кулінарії часник додають у салати, супи, соуси, м'ясні, круп'яні, овочеві, грибні, рибні, борошняні, яєчні страви, у страви із субпродуктів, птаха, дичини, морепродуктів.


Коли обрізати смородину

— 10 вересня 2013 —

Кращий час, коли обрізати смородину - це весна, доти, поки не розпустяться бруньки. Однак у чорної смородини бруньки розпускаються рано і швидко, тому цей строк дуже короткий і його можна не піймати, особливо коли в сад приїжджаєш набігами. Через це обрізку смородини переносять на осінь.


Як зібрати врожай з плодових дерев швидко

— 4 вересня 2013 —

Збирання врожаю з плодових дерев - це найголовніший етап, до якого потрібно ретельно підготуватися. Щоб швидко зібрати і скласти для подальшого зберігання весь вирощений урожай, будуть потрібні спеціальний інвентар і надійне плодосховище.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс