Сад-город

Яєчна шкаралупа, як добриво

— 7 лютого 2018 —

Як показує статистика, у середньому родина, що складається з батьків і дитини, з'їдає на місяць близько сотні яєць. Приклавши мінімум зусиль, з яєчної шкаралупи можна приготувати натуральне, екологічно чисте й зовсім безкоштовне добриво, що підходить для більшості сільськогосподарських культур і кімнатних рослин.


Лютий багатий снігом, квітень – водою

— 7 лютого 2018 —

Контрастний за погодою та багатоликий лютий приносить нам усе нові й нові сюрпризи. А що приготував він нам цього року? 


Із зими в літо: смородина з живця за 8 кроків

— 7 лютого 2018 —

Основний період розмноження чорної смородини – осінь, однак є спосіб, який дозволяє одержати саджанці вже на початку літа, витративши зовсім трохи часу взимку і рано навесні. Живці нарізають у період із січня до кінця березня і вкорінюють у звичайному квітковому ґрунті в стаканчиках, накривши їх більш об'ємними стаканчиками і розмістивши на південному вікні. Щоб досвід виявився вдалим, потрібно врахувати кілька важливих моментів.


Вода з поталого снігу або льоду для поливу рослин

— 7 лютого 2018 —

Узимку, коли багато снігу на вулиці, - саме час запасти вдосталь поталої води для поливу розсади. У сніговій воді або поталій воді краще проростає насіння, нею можна безпечно обприскувати рослини (у т.ч. кімнатні), і найголовніше - водою з поталого снігу або льоду корисніше за все поливати молоду розсаду.


Теплички для розсади із пластикових пляшок

— 31 січня 2018 —

Для вирощування розсади дрібнонасінних рослин (наприклад, петунії) дуже зручно спорудити тепличку з 5-ти літрової пластикової пляшки або контейнерів з під печива із кришками.


Використання гідрогелю: плюси й мінуси

— 31 січня 2018 —

Вирощування розсади в гідрогелі – це прогресивний метод, який забезпечує сильні та здорові паростки при мінімальних витратах зусиль. У нього є свої тонкощі, але при дотриманні основних правил більшість городників стають його постійними шанувальниками.


Як приготувати якісний ґрунт для розсади

— 24 січня 2018 —

Як приготувати якісний ґрунт для розсади


Вирощування розсади: коли сіяти овочі

— 24 січня 2018 —

Уже в лютому є сенс почати вираховувати оптимальні строки посіву на розсаду насіння овочів і квітів. Тим більше, що зробити це зовсім нескладно. 


Що за дивовижна рослина мелотрія?

— 17 січня 2018 —

Ця мініатюрна рослина для любителів екзотичних культур належить до сімейства гарбузових. Плоди її зовні схожі на маленькі огірочки величиною всього до 2 см, та й за смаком зрілі плоди нагадують огірки, але злегка кислуваті. Плоди вживають у свіжому, маринованому виді, використовують для прикраси екзотичних страв, салатів. 


Як приготувати якісний ґрунт для розсади

— 17 січня 2018 —

Майбутній урожай розсадних культур прямо залежить від якості ґрунту, у якому їх вирощують. Знайте, не існує універсального ґрунту, що підходить для всіх рослин, адже кожна з них висуває свої вимоги до складу ґрунтової суміші.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс