Сад-город

Плануємо майбутній урожай: правила сівозміни

— 13 грудня 2017 —

Сівозміна – агротехнічний прийом, основною суттю якого є раціональне використання землі й заповнення ґрунтом різних складових природнім шляхом.


6 соток на підвіконні

— 13 грудня 2017 —

Дійсно, чому кухонне підвіконня має простоювати? Пучок-інший вітамінної зелені - завжди під рукою та практично ніяких витрат. Свіжі зелені рослини поповнять ваш організм вітамінами й мікроелементами, та й психологічно підтримають вас у студену зимову пору. Головне - не спізнитися із закладенням домашнього городу: для цього підійде середина зими. 


Розмножуємо зеленим живцюванням

— 6 грудня 2017 —

Усі сортові плодові і ягідні рослини, та й багато квітково-декоративних багатолітників розмножують винятково вегетативним способом. Тобто частинами материнських рослин. Поговоримо про один з найбільш продуктивних і ефективних способів – зелене живцювання. Правда, для його втілення потрібні спеціальні умови й деякі навички. Але саме цей спосіб у багатьох випадках виручить дачників.


Ділянка взимку: перша допомога рослинам після снігопаду

— 6 грудня 2017 —

Посадити зимостійкі сорти й понадіятися на гарний сніжний покрив не дуже розумно. Захищати рослини доведеться протягом усієї зими. Причому не тільки холодної та сніжної, із тріскучими морозами, але й під час м'якої, з відлигами. Тому що наступні за відлигою заморозки коренева система багатьох рослин уже може й не пережити. Що негайно вчинити?


Для чого потрібне гашене вапно в саду й на городі

— 6 грудня 2017 —

У багатьох дачних порадах можна побачити згадування про гашене вапно. Із чим це пов'язане і як його зробити? 


Вирощуємо томати на підвіконні

— 29 листопада 2017 —

Простий помідор, звичайно вирощуваний для їжі, досить часто можна зустріти на домашньому підвіконні. Томати дуже ефектно відтіняють інтер'єр будинку. Заодно можна й скористатися цією рослиною за прямим призначенням - збирати з нього плоди в кулінарних цілях.


Листяний перегній: готуємо й використовуємо

— 29 листопада 2017 —

Хочете за короткий час серйозно підняти родючість ґрунту і при цьому заощадити гроші? Тоді вам варто приготувати листяний перегній. На відміну від компосту він готується дуже швидко й містить більше живильних речовин.


Зберігання живців винограду

— 22 листопада 2017 —

Правильне зберігання живців винограду вирішальним чином визначає якість і відсоток виходу повноцінних саджанців. Дуже важливо, щоб до моменту посадки (при вирощуванні кореневласних саджанців) або щеплення (для  щеплених саджанців), живці залишалися свіжими і здоровими.  Що все це значить? І що для цього необхідно робити?


Перевірені способи обновити сорт картоплі

— 22 листопада 2017 —

Відновлення сортів картоплі необхідно проводити через кожні 5-6 років. Адже рік у рік урожай цього овочу зменшується, бульби починають погано зберігатися, знижується сприйнятливість до захворювань, та і якісні характеристики змінюються не в кращий бік. Відновлення можна проводити самостійно, не затрачаючи величезні гроші на придбання нової насінної картоплі.


Чи потрібно прибирати листя в саду

— 22 листопада 2017 —

Листопад – це гарний час осені. Однак поряд із цією красою у садівників щоразу виникає одне й те саме питання: «А чи треба прибирати опале листя?». Спробуємо відповісти на це питання. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс