Сад-город

Згубний антракноз винограду відступає перед досвідченими садівниками

— 25 травня 2020 —

Грибкові захворювання рослин дуже швидко поширюються по всьому садові. Тому лікувати антракноз винограду потрібно з появою перших симптомів. Спочатку патогенні мікроорганізми вражають листи, а потім пагони й плоди культури. Своєчасне втручання, а також профілактичні заходи допоможуть захистити плантацію від невидимого шкідника.


Рослини, які будуть охороняти будинок від навали мишей і пацюків

— 15 травня 2020 —

Приватний будинок може страждати від настирливих гризунів. Їхнє сусідство з людиною не тільки неприємно, але ще й небезпечно. Вони можуть загрожувати запасам їжі, псувати продукти, крім цього, миші й пацюки є переносниками різних захворювань. Позбутися їх можна не тільки за допомогою хімії, але й за допомогою звичайних рослин.


Трави в допомогу садівникові-городникові

— 14 травня 2020 —

Перших жуків, що з’явилися на ділянці, або гусениць краще зібрати вручну й відразу обприскати  рослини народними засобами: відварами й настоями трав, що знищують комах.


Цибульна муха: як з нею боротися на городі

— 14 травня 2020 —

Важливо знати максимальну кількість способів боротьби з комахою, щоб використовувати їх у комплексі для повної перемоги над ворогом. Цей шкідник здатний заподіяти шкоду, і навіть повністю погубити врожай часнику й цибулі, а також зіпсувати тюльпани.


Вирощування кукурудзи на дачі – розкриваємо секрети високого врожаю

— 8 травня 2020 —

Якщо ви тільки замислюєтеся про те, як виростити кукурудзу на дачі й чи вартує це робити, ми докладно розповімо про всі тонкощі цього процесу, його плюсах і мінусах, а також про те, що робити з отриманим урожаєм.


Як приманити джмелів на ділянку

— 8 травня 2020 —

Коли ми говоримо про запильників городу, то перша комаха, яка відразу приходить на розум, – це бджола. Крім неї на ділянці досить часто можна зустріти джмелів. І це добре, тому що бджоли – більш вимогливі до комфортних умов. У сиру й прохолодну погоду вони краще будуть відсиджуватися у вуликах, джмелі ж – справно вийдуть на роботу, в наряд.


Поради городникам-початківцям

— 2 травня 2020 —

Не саджайте помідори там, де вони росли в минулому році, а також поряд з посадками картоплі. Справа в тому, що грибок фітофтори - мабуть, головний біч пасльонових культур - зберігається в грунті роками.


Як правильно вирощувати столові буряки

— 2 травня 2020 —

Буряк вважається цінним харчовим продуктом, до того ж, без нього неможливо приготувати традиційну українську страву — червоного борщу. Саме тому буряк на городі вирощують практично всі дачники і садівники.


6 причин використовувати борну кислоту для овочевих культур

— 25 квітня 2020 —

Досвідчені дачники використовують для підгодівлі рослин саморобні суміші на основі засобів, які легко купити в аптеці. Багато які з них не лише дешеві, але й ефективні. До таких належить, наприклад, борна кислота.


Посадка рослин з урахуванням сумісності: Молодим городникам на замітку

— 25 квітня 2020 —

Фахівці радять, що спільна посадка рослин з урахуванням їх сумісності дозволяє підвищити урожай. У разі несумісності (придушення) - врожаї знижуються.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс