Ваш дім

Як утеплити дерев'яні вікна

— 3 жовтня 2018 —

Тепловтрати житлового приміщення зростають у міру зниження температури за вікнами. Спочатку осінь із дощами, потім сніжна зима з холодними вітрами - сезонна непогода атакує домівки людей, краде тепло, на виробництво якого йдуть значні грошові суми… Активніше за все холод вулиць проникає в наші будинки через віконні прорізи, через щілини в рамах і через скло, що не пропускає повітря, але досить непогано бере участь у теплопередачі.


Як вивести жучків, що поселилися в крупах?

— 26 вересня 2018 —

Якщо ступінь зараження комахами невеликий, можна просіяти крупу через сито і прогріти в духовій шафі при температурі 100-110°С, а перед готуванням витримати в солоній воді та ретельно промити.


Саморобний кавовий столик з натурального дерева

— 26 вересня 2018 —

Для виготовлення кавових столиків можна застосовувати будь-які з відомих матеріалів. Це може бути дерево, метал, скло, і навіть папір і пластик.


Збираючись у гості: переноска для каструлі з їжею

— 19 вересня 2018 —

Ви коли-небудь організовували обід із друзями, де «усі приносять щось»? Звичайно, так! І багатьом знайомо, як не зручно переносити каструлю з гарячою, тільки-но приготовленою стравою. Але у вас не виникне ніяких проблем: якщо ви зробите собі переноску для каструль.


Полички на мотузках своїми руками

— 19 вересня 2018 —

Заповніть порожню стіну системою полиць, які прикріплені мотузками. Для того, щоб зробити таку поличку, необхідні мотузки, металеві вішалки та дерев'яні дошки. Вона опирається на стіну і досить стабільна, тому на ній можна зберігати багато речей.


Не зайва річ нагадати: перевірте свій шифоньєр, щоб не завелася там міль

— 12 вересня 2018 —

Насамперед майте на увазі, що різновидів її багато, у тому числі і так званий «харчовий метелик», аж ніяк не такий вже безневинний, як вважає багато хто. Майже всі вони харчуються натуральними волокнами - вовною, шовком, деякі види поїдають борошно, зерно та інші харчові продукти й навіть тканини із синтетичних матеріалів, папір.


Сушарка для фруктів своїми руками

— 5 вересня 2018 —

Людство сушить продукти протягом багатьох тисяч років. Це один з найстарших методів збереження їжі. Як зробити свою власну сушарку, що працює від променів сонця?


Обновляємо старі меблі. Фарбування: підготовчі роботи

— 29 серпня 2018 —

Можна мріяти про дизайнерський предмет меблів, розглядаючи зображення стильних інтер'єрів, а можна спробувати зробити його самостійно, втіливши власну ідею. Переробка та відновлення меблів - корисне й захоплююче заняття. Ви одержуєте подвійну вигоду: ексклюзивну річ і насолоду від процесу творчості.


Застава чистоти на кухні: 10 правил, які повинна дотримувати господарка

— 29 серпня 2018 —

Як підтримувати порядок на кухні і витрачати на це мінімум часу? Про що має пам'ятати кожна господарка? Є нескладні правила, дотримувати яких дуже легко. Саме вони допоможуть зробити інтер'єр кухні бездоганним!


Вуличні вазони своїми руками

— 22 серпня 2018 —

Якщо ви колись замислювалися про те, щоб купити гарний великий вуличний горщик для квітів, ви встигли помітити наскільки вони дорогі. Тому, як варіант, для цікавого ландшафтного дизайну оригінальний вазон для квітів можна зробити своїми руками.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс