Ваш дім

Безпечне відбілювання одягу. Правда чи міф?

— 23 жовтня 2013 —

У наш час хімічна промисловість просунулася у своїх відкриттях дуже далеко. На сьогоднішній день відомо більше 27 мільйонів органічних сполук, частину яких ми в різному вигляді використовуємо в побуті. Але чи всі вони такі вже безпечні для нашого здоров'я, як указує виробник? Давайте в цьому розберемося.


Догляд за парасолькою

— 23 жовтня 2013 —

Парасолька - одна з важливих деталей нашого екіпірування в дощові дні. Яких тільки парасольок немає в продажі: яскраві, строкаті, великі та маленькі - вони зможуть прикрасити ваше вбрання і навіть у найдужчий дощ дозволять вам виглядати красиво і трішки загадково. 


Доглядаємо за пральною машинкою

— 16 жовтня 2013 —

За пральною машинкою, як і за будь-якою іншою побутовою технікою, потрібний догляд. Тоді вона не тільки прослужить довше, але й... збереже вам здоров'я.


Розпорядок... домогосподарки

— 9 жовтня 2013 —

Давно відомо, що прибирання - одне з найбільш безперспективних занять на світі. Не встигнеш навести чистоту, як знову треба братися за миття посуду і швабру, збирати розкидані речі й упорядковувати кинуте у передпокої брудне взуття. 


Як позбутися пацюків і мишей?

— 3 жовтня 2013 —

Миші та пацюки вкрай неприємне сусідство, позбутися якого часом дуже і дуже складно.


Як зостарити дерево. Майстер-клас

— 3 жовтня 2013 —

Штучно зістарене дерево виглядає красиво, надійно і стильно. Зостарити дерево можна  своїми руками. Така технологія підходить як для роботи з елементами конструкції до зборки, так і з готовими виробами.


Сушимо гумові чоботи

— 2 жовтня 2013 —

Гумове взуття не пропускає вологу - це плюс. Але воно і не випускає вологу - це мінус.


Добре забуте старе

— 2 жовтня 2013 —

Якщо прислухатися до корисних порад і до чужого досвіду, можна довідатися чимало цікавого про найбільш, здається, звичні і знайомі речі. 


Підпалини від праски. Як видалити?

— 25 вересня 2013 —

Річ, необережно підпалена при прасуванні - це, як говорять, «класика жанру». Виявивши підпалини від праски на якій-небудь тільки що пропрасованій частині гардероба господарка, звичайно, вибирає один із двох варіантів: або позбувається від такого «виробничого браку», або намагається його виправити. Розглянемо кілька корисних порад, як усунути підпалини від праски на речах з різних тканин.


Ванна кімната. Етапи ремонтних робіт

— 25 вересня 2013 —

Збираєтеся ремонтувати свою квартиру, але не знаєте з чого почати? Починайте з ванни. Як це зробити? У якій послідовності? Який інструмент використати? Ми вам підкажемо. І ще розповімо про те, як правильно підібрати матеріал і дизайн найбільш відвідуваного місця у квартирі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс