Ваш дім

Пластикові панелі для ванної - практично і недорого!

— 8 серпня 2012 —

Одним із кращих варіантів обладнання ванної кімнати є керамічна плитка. Однак на її монтаж іде досить багато і часу, і сил. Крім того, її укладання краще довірити фахівцям, що мають досвід роботи в цій області, оскільки цей процес недбалості не терпить.


Як правильно розрахувати необхідну кількість елементів для монтажу водостоку?

— 25 липня 2012 —

Якщо говорити спрощено, то водостічна система складається з жолобів із заглушками, ринв, лійок, колін стічної системи та кріплення - хомутів і кронштейнів для жолоба.


Як заощадити на ремонті?

— 18 липня 2012 —

Якщо робити косметичний ремонт самим можна істотно заощадити! Пропонуємо вам 10 способів!


Укладання ламінату своїми руками

— 11 липня 2012 —

Зробити укладку ламінату своїми руками не так складно, як здається на перший погляд. Наша стаття допоможе вам зробити це самостійно!


Ремонт кухні: корисні поради

— 26 червня 2012 —

Облаштованість власного житла - завдання важливе та відповідальне для кожного власника квартири або будинку. Часто ремонт стає каменем спотикання. Але не варто цього боятися, адже в результаті будь-яке приміщення перетвориться, стане затишнішим та свіжішим, потрібно лише потерпіти.


Вентиляція підвалів та льохів

— 13 червня 2012 —

Вентиляція льохів і підвалів - одна з найбільш важливих умов ефективного їхнього використання. З одного боку, у непровітрюваному приміщенні з застійним повітрям овочі гниють. З іншого боку, при наявності протягів коренеплоди засихають. З цієї причини необхідно налагодити такий повітрообмін, щоб у льосі створювався нормальний температурно-вологісний режим.


Cтворюємо затишок у домі

— 13 червня 2012 —

Домашній комфорт - це атмосфера тепла у вашій квартирі, бажання повертатися туди після важкого дня, особливий, властивий тільки вашому будинку рідний запах. 


Апельсинові скоринки: сім способів застосування

— 30 квітня 2012 —

Апельсини - ароматні, соковиті, яскраві та дуже смачні... та й корисні, особливо у розпал весняного авітамінозу. А ось що ви робите після того, як апельсин з'їдений? Споримо, викидаєте шкірку? Даремно! Апельсинові скоринки краще не викидати, а сушити - у господарстві пригодяться, і не раз.


13 способів кухонної економії

— 30 квітня 2012 —

А ви знаєте, що гроші можна зберегти, не виходячи із власної кухні? Ці кілька порад допоможуть заощадити деяку суму щомісяця. Нехай і небагато, але, як відомо, копійка гривню береже!


Установка вікон: що контролювати

— 27 квітня 2012 —

Навіть якщо ви любите все робити своїми руками, монтаж склопакетів краще довірити фахівцям. Ця процедура вимагає спеціальних знань, а головне, відточених навичок. Але поінформованість про деякі нюанси процесу новим господарям вікон зовсім не зашкодить. Своєчасний і компетентний контроль процесу може стати заставою довгого та безтурботного життя з новими вікнами.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...