Ваш дім

Як правильно клеїти пробку на стіни

— 22 січня 2014 —

Коркове покриття володіє відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями, високою стійкістю до механічних ушкоджень, не підтримує горіння, не боїться вологи й не піддається гниттю.


Чиста мийка

— 22 січня 2014 —

М'яка губка - не єдина річ у раковині, де можуть накопичуватися бруд і мікроби. Ми підкажемо, за чим ще потрібно стежити регулярно і яким способом.


Де живе постільний кліщ?

— 22 січня 2014 —

XXI століття на думку багатьох лікарів буде століттям алергії. Кількість людей, що страждає від алергії на свійських тварин, рослини, які квітують, та інші навколишні чинники зростає кожного року. Але це звичні та давно відомі алергени. Не менш небезпечними та непомітними є так звані постільні кліщі - все більша кількість людей страждає від побутової алергії.


Голодна кутя: другий Святвечір

— 15 січня 2014 —

Усі віруючі люди 18 січня дотримуються суворого посту - нічого не їдять. Тільки коли зійде вечірня зірка, тоді можна сідати вечеряти, але й тоді на стіл подаються тільки пісні страви: смажена риба, гречані млинці, вареники з капустою, узвар і кутя. 


Як позбутися жовтих плям на одязі?

— 15 січня 2014 —

Чим швидше ви почнете діяти, тим більше шансів, що світлий одяг прийме первісний вигляд.  


Старий Новий рік: традиції українського святкування

— 8 січня 2014 —

Новий рік - веселе свято, і ми, українці, ніколи не упустимо момент відсвяткувати його двічі. Тим більше, що завдяки зміні Юліанського календаря на Григоріанський, у ніч з 13 на 14 січня можна ще раз відчути магію новорічної ночі. 


Як зробити підошву взуття неслизькою

— 8 січня 2014 —

Як зробити підошву взуття неслизькою


Святочні ворожіння

— 8 січня 2014 —

Ще за старих часів на Русі вважалося, що в переддень Різдва та у так звані Святочні дні з 8 по 18 січня люди можуть, повороживши, дізнатися про свою долю. Найбільш точними стають гадання у «віщі» дні - Васильєв вечір, 13 січня, і Водохресний Святвечір, 18 січня.


Святвечір - давні українські традиції передріздвяної Багатої куті

— 28 грудня 2013 —

У переддень Різдва, 6 січня, православних та греко-католиків об’єднує спільна молитва та особлива трапеза – Надвечір’я або Свята вечеря. Цей день потрібно провести в спокої, злагоді та молитві, щоб достойно зустріти маленького Ісусика.


Поради з догляду за мікрохвильовкою

— 25 грудня 2013 —

Маленька кухонна помічниця прослужить набагато довше, якщо ви будете дотримуватися усіх рекомендацій з догляду.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...