Ваш дім

Мереживний візерунок на вікні. Майстер-клас

— 22 червня 2019 —

Мереживний візерунок на стеклах - проста й ефектна заміна римських або звичайних штор на вікнах. Особливо добре цей прийом підходить для спальні. Таке оформлення вікна додає приватності кімнаті, при цьому не заважає проникненню світла  й не обважнює інтер’єр, як штори або жалюзі.


Бабусині рецепти проти комарів

— 22 червня 2019 —

Народні способи пройшли перевірку часом, вони доступні й ефективні. Корисної інформації в питанні боротьби з комарами багато, спробуємо позначити найбільш популярні компоненти, які дадуть ефект натурального репеленту.


Як полагодити вирвані петлі у меблів

— 20 червня 2019 —

Часто буває, що в меблях, зроблених із ДСП, петлі вириваються «з м’ясом». Є простий спосіб своїми руками полагодити вирвані петлі у меблів, будь то шафа, кухонний гарнітур або вітальня. У цій інструкції всього лише кілька кроків, і вам навіть не знадобиться допомога майстра з ремонту.


Кращий спосіб захисту будинку від мишей

— 20 червня 2019 —

Зупиніть мишей від проникнення у ваш будинок із цим простим лайф-хаком і одним природнім інгредієнтом.


Магія яєчної шкарлупи: 6 причин не викидати її в сміття

— 9 червня 2019 —

Яєчна шкарлупа. Здавалося б, що в ній такого незвичайного, щоб зберігати? Але досвідчені господарки знають: саме вона допоможе впоратися з багатьма труднощами в домашньому господарстві. Якими? Ми підкажемо шість приводів, коли її варто застосувати. 


Видаляємо неприємний запах від взуття

— 9 червня 2019 —

Така проблема знайома багатьом: взуття вбирає в себе огидний аромат, від якого досить важко позбутися. Чи можна з чим щось зробити?


6 способів організувати багаття в поході, щоб воно довго горіло

— 24 травня 2019 —

Відправившись у похід, багато туристів всерйоз замислюються про те, щоб розвести вогонь. Багаття може бути дуже корисним під час вилазки на природу вже хоча б тому, що воно дозволяє готувати їжу. Існує багато способів організації багаття на місці. Вибір методики визначається цілями розведення вогню, а також наявністю певних інструментів.


Плануючи робочий день, зважайте на «біологічний годинник»

— 23 травня 2019 —

 Ритм людського життя - циклічний і залежить саме від природних явищ і руху Сонця та інших світил. Це досліджено і встановлено вченими. А повторюються цикли в людському організмі тричі на добу. Тричі настають припливи і відпливи фізичних сил, принаймні стільки ж змінюється й настрій.


Як почистити срібло

— 22 травня 2019 —

Якщо ви вважаєте, що чищення срібла – це щось унікальне й вимагає певних професійних знань, ви глибоко помиляєтеся. Почистити срібло цілком можна й вдома, з використанням загальнодоступних матеріалів і засобів.


Кухонні прилади зі строком придатності: не забудьте їх поміняти

— 10 травня 2019 —

Багато господарок роками використовують кухонне начиння, навіть не замислюючись, що деякі предмети мають строк придатності. Після довгого використання посуд стає джерелом бактерій, що сильно шкодить здоров’ю. Розглянемо список кухонних приналежностей, які варто періодично міняти.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс